Články k osobnosti

Douglas Preston

  spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Douglas Preston »
 

Nové knihy: Delacourt, Jonasson, Štráfeldová, Kallentoft i Ferguson

 
Novinky uvádí citlivá próza Francouze Grégoireho Delacourta. Pokračuje připomínka románu Švéda Jonase Jonassona i prózy Mileny Štráfeldové. Bohatá nabídka detektivních příběhů je od anglických manželů Nicci Gerrardové a Seana Frenche píšících pod pseudonymem Nicci French, Američanů Lincolna Childa a Douglase Prestona po Švéda Monse Kallentofta. Mnoho čtenářů si najde životopis Alexe Fergusona. A nádavkem dva komiksy.
30.05.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Alex Ferguson (105 článků) , Douglas Preston (8 článků) , Alex Ferguson (106 článků)

Nové knihy: Rushdie, Horváth, Bárta, Nesbø a Potterová

 
Nabídku nových knih zahajujeme novými, až pohádkovými příběhy Salmana Rushdieho. Pokračujeme nepřeloženou prózou Ödöna von Hovátha. Zajímavou knihou je rozhovor Petra Skočdopole s Danem Bártou. Nové detektivní příběhy nabízejí norský bestsellerista Jo Nesbø, Američané Douglas Preston, Lincoln Child i Jeffery Deaver a švédská autorka Mari Jungstedtová. Pro ženy a o ženách píší Američanka Alexandra Potterová a Britka Jacqueline Wilsonová. Pozornost si zaslouží příběh polního maršála Václava Radeckého z Radče od Luboše Taraby. A nádavkem komiks Briana Azzarella a Eduarda Rissoa.
08.11.2013 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (248 článků) , Salman Rushdie (31 článků) , Jacqueline Wilsonová (8 článků) , Jeffery Deaver (13 článků) , Douglas Preston (8 článků) , Václav Bárta (1301 článků) , Alexandra Dane (1 článek) , Petr Václav (981 článků)

Nové knihy: Rowlingová, Crésus, Rankov, Child, Satrapiová

 
Novinkám tohoto týdne vévodí román J. K. Rowlingové věnovaný dospělým čtenářům. Anonymní autor se skrývá pod jménem Crésus, inspirovaný snad tragickou antickou postavou. Příběhy těžce zkoušených žen přináší slovenský prozaik Pavol Rankov. Thriller napsala dvojice amerických autorů Lincoln Child a Douglas Preston. Osudy sester, které se scházejí po letech odloučení, nabízí irská spisovatelka Cathy Kellyová. Unikátem je komiks íránské umělkyně Marjane Satrapiové. Nádavkem další komiksové osudy Batmana.
05.04.2013 08:04 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Preston (8 článků)

Nové knihy - Glattauer, Oksanenová, Ahernová, Child a Preston i Stan Sakai

 
Přehled nových knih tohoto týdne zahajujeme novým „mailovým“ románem rakouského autora Daniela Glattauera a prózou finsko-estonské spisovatelky Sofi Oksanenové. Pokračujeme povídkami britské autorky Cecelie Ahernové, thrillerem americká dvojice Lincoln Child a Douglas Preston a sci-fi Brita Alexe Scarrowa. Nádavkem je komiks japonského rodáka tvořícího v USA Stana Sakaie.
17.02.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Preston (8 článků) , Cecelia Ahernová (3 články)

Nové knihy - Cecilia Ahernová, Lincoln Child, Douglas Preston

 
Se začátkem září přichází mezi knižními novinkami působivý román Cecilie Ahernové, dílo dvojice amerických autorů techno-thrillerů a hororů Lincolna Childa a Douglase Prestona, dále soubor povídek amerických spisovatelek vzdálených časově, nikoli však pocity či ostrostí pohledu, i biografický román americké autorky Margaux Fragosová nabízející zpověď zneužívané dívky a mladé ženy.
02.09.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Preston (8 článků)

Nové knihy – Douglas Preston, Tilly Bagshaweová, Ruth Rendellová, Masaši Kišimoto

 
Novinky léta, které svým deštivým charakterem přímo vyzývá ke čtení, přinášejí „paleontologický“ thriller populárního amerického prozaika Douglase Prestona, knihu britské hvězdy Tilly Bagshaweové zajímající se o lesk „vyšší“ společnosti i detektivku neméně populární anglické autorky Ruth Rendellové.
12.08.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Preston (8 článků)

Nové knihy - Mark Logue, Peter Conradi i Augusto Cury

 
Právě vychází kniha Králova řeč, podle níž byl natočen letošní slibný oscarový kandidát s Colinem Firthem v hlavní roli. Dále si můžete přečíst příběh Prodavač snů brazilského spisovatele Augusta Cury, nebo napínavou sci-fi Douglase J. Prestona Kráter.
25.02.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (107 článků) , Douglas Preston (8 článků) , Peter Douglas (1 článek) , Peter Douglas (1 článek)

Nové knihy - Arnošt Lustig, Child & Preston i Leo Kessler

 
Léto se přehoupnulo do září, ale v okurková sezóna, alespoň co se týče knižního trhu, ne a ne skončit. Ale i tak se najde pár zajímavých titulů: například novela Arnošta Lustiga Dívka s jizvou, thriller Hřbitovní tanec z pera pánů Lincolna Childa a Douglase Prestona, nebo válečný román Lea Kesslera Jízda smrti.
10.09.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (103 článků) , Douglas Preston (8 článků)
« Předchozí 1 Další »