Články k osobnosti

Donatello

  umělec, sochař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Donatello »
 

Lady Gaga odhodila bláznivé kostýmy a na party byla k nepoznání

 
Sedmadvacetiletá Stefani Germanotta, známá jako Lady Gaga, zazářila na večírku po předávání Zlatých glóbů. Zpěvačka své výstřední outfity nechala doma a na party dorazila v zlaté róbě vyšívané diamanty. Další články k tématu: Japonci vyrobili roboty vypadající jako Lady Gaga, kteří umí i zpívat Lady Gaga je tváří Versace, v reklamní kampani vypadá jako Donatella Chameleon Lady Gaga: dáma na koni a sexy sekretářka v Bílém domě Lady Gaga je zase ve formě, nasadila knír a obří chlupatou masku Lady Gaga: Kdybych byla sama sebou, ublížilo by mi to
13.01.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1364 článků) , Donatello (3 články) , Donatella Versace (81 článků)

Madonnina dcera se vrhla na modeling a rovnou ve velkém stylu

 
Vypadá to, že se děti zpěvačky Madonny (57) postupně začínají osamostatňovat a přestávají matku potřebovat. Syn Rocco (15) ještě sice nedosáhl plnoletosti, ale o něj už se Madonna nestará, protože bydlí s otcem. A teď z hnízda vylétne i Lourdes (19), dostala totiž obrovskou pracovní příležitost jako modelka.
02.12.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1364 článků) , Donatello (3 články) , Donatella Versace (81 článků)

Bratři Vivariniové a problém finančníků v české kultuře

 
Padova patřila v polovině 15. století k významným centrům italské renesance. Pracovali tam sochař Donatello i malíř Andrea Mantegna a do této umělecké konkurence vstoupili úspěšně i benátští umělci Antonio a Bartolomeo Vivariniové.
22.04.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Donatello (3 články) , Andrea Mantegna (1 článek)
« Předchozí 1 Další »