Články k osobnosti

Donald Trump

  realitní magnát

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Donald Trump »
 

Bývalý šéf Trumpovy volební kampaně byl obviněn z daňových podvodů: Manafort obral USA o miliony

 
Americká porota dnes uznala částečně vinným Paula Manaforta, bývalého šéfa volební kampaně nynějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa, z defraudací a daňových podvodů. Porota složená z šesti žen a šesti mužů se shodla jen v osmi z 18 bodů obvinění. Ve zbývajících nedospěla k jednomyslnému stanovisku. Verdikt představuje podle agentury AP první vítězství pro tým zvláštního vyšetřovatele Roberta Muellera, který vyšetřuje údajné ruské ovlivňování amerických prezidentských voleb v roce 2016.
21.08.2018 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Trumpův exprávník se dohodl s žalobcem. Řekne, jak Rusové ovlivňovali volby?

 
Bývalý osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa Michael Cohen učinil s prokuraturou dohodu, na jejímž základě by měl vyšetřovatelům poskytnout informace o ruské roli v amerických prezidentských volbách. Informovala o tom americká média s odvoláním na nejmenované zdroje. Cohen, který je vyšetřován kvůli možnému porušení zákona o financování volební kampaně, se podle agentury Reuters ještě dnes objeví u soudu, kde se očekává jeho přiznání výměnou za nižší trest. Podezřelý je rovněž ze spáchání daňového či bankovního podvodu.
21.08.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků) , Michael Cohen (10 článků)

Ivana Trump (69) nocovala nečekaně u pána? Nenalíčená, stejné šaty a ve tváři ruměnec

 
Exmanželka Donalda Trumpa (72) si, jako už tradičně, užívá dlouhé léto na francouzské Riviéře. Páteční noc si ale čtyřikrát rozvedená Ivana (69) zjevně užila ještě víc než obvykle!
21.08.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků) , Ivana Trump (272 článků) , Ivana Trump (161 článků)

Spory Trumpa a Melanie: Plácl prý po zadku jinou. A hrozil manželce deportací?

 
Spekulace o možném rozvodu amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho ženy Melanie nabírají na obrátkách. Aféru vyvolala exzaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigaultová-Newmanová, která promluvila o tom, jak se první dáma nemůže dočkat rozvodu. Přidala nyní i to, že Trump Melanii údajně vyhrožuje deportací, pokud o rozvod požádá. Manželé mezi sebou mají mnoho rozepří, neshodnou se prý ani na nábytku. Vedle toho Trump čelí dalšímu nařčení z obtěžování. Manigaultová-Newmanová si postěžovala na údajné plácání po zadku, uvedl deník Daily Mail.
19.08.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Usekl mačetou hadovi hlavu. Kmoníček v USA překvapil: „Profesionální zabiják nejsem“

 
Český velvyslanec v USA Hynek Kmoníček by mohl dobře zvládat nepředvídatelné chování amerického prezidenta Donalda Trumpa díky svému netradičnímu přístupu k diplomacii. Domnívá se tak novinářka televize CBS z reportáže o Kmoníčkovi. Natočila rozhovor s Kmoníčkem v jeho washingtonské rezidenci, kde mu na stěnách visí trofeje exotických zvířat zabitých v zemích jeho dřívějšího působení.
18.08.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Jiří Vyvadil: Je i v našem zájmu, aby Trump porazil lživá rusofobistická média…

 
Narůstající protiruská hysterie našich mediálních a politických havlistických politruků před 21. srpnem člověka chtě nechtě přivádí k tomu, že musí držet palce prezidentu USA Donaldu Trumpovi, proti němuž se spikla celá státní administrativa, orgány CIA a FBI a kterému už dva roky vyhlásily válku všechna média. Naposledy pak takřka 350 amerických novin, které vyšly s úvodníky útočícími na Trumpa, že podle nich bojuje proti svobodě tisku a médií a dělá z nich „nepřátele lidu“.
17.08.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Fašista, nacista. Zdrcující přehled, jak americká média píší o Trumpovi. Nadávají mu i za věci, které u Obamy nikomu nevadily

 
Páteční MF Dnes píše, že 45. prezident USA Donald Trump má velký kus pravdy, když tvrdí, že jsou americká média nepřítelem lidu a šíří zavádějící či lživé zprávy, jinak řečeno „fake news". Média totiž na Trumpa útočí opravdu tvrdě. Přičítají mu k tíži i to, co ještě prováděl jeho předchůdce Barack Obama. Nahlédněte.
17.08.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků) , Barack Obama (2419 článků)

„Chtěli mě uplatit za mlčení.“ Exporadkyně Trumpa přišla s novou nahrávkou

 
Bývalá mediální poradkyně Bílého domu Omarosa Manigaultová Newmanová, která je nyní ve sporu s prezidentem Donaldem Trumpem, zveřejnila další tajně pořízenou nahrávku. Ta podle ní dokazuje, že se ji Trump po vyhození z Bílého domu pokoušel prostřednictvím své snachy uplatit, aby mlčela.
17.08.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Kavij (KSČM): Mír udržíme i za cenu války!

 
Podpisem Donalda Trumpa je na světě vojenský rozpočet USA na rok 2018.
17.08.2018 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Americký novinář přednášel v Praze pod záštitou Bakaly. A tohle napovídal mladým českým žurnalistům

 
Adam Entous je americký investigativní novinář a čerstvý držitel Pulitzerovy ceny. Říká, že jeho práce se od nástupu Donalda Trumpa do Bílého domu zhoršila. „Jste pořád krok od katastrofy,“ tvrdí v rozhovoru, který vyšel na webu HlidaciPes.org.
16.08.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Nejsme nepřátelé lidu. Přes 300 amerických deníků se naráz postaví Trumpově kritice

 
Téměř 350 deníků ve čtvrtek vydá úvodníky, ve kterých se ohrazují proti útokům amerického prezidenta Donalda Trumpa na média a ve kterých zároveň brání svobodu tisku. Za iniciativou stojí list The Boston Globe a připojily se k ní média jak ze Spojených států, tak i z Evropy.
16.08.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Trump narazil s urážkami novinářů, stovky deníků mu zasadily protiúder

 
Téměř 350 deníků ve čtvrtek vydává úvodníky, ve kterých se ohrazují proti útokům amerického prezidenta Donalda Trumpa na média a ve kterých zároveň brání svobodu tisku. Za iniciativou stojí list The Boston Globe a připojily se k ní média jak ze Spojených států, tak i z Evropy. Ne všechny významné listy však souhlasí. 
16.08.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Donald Trump: Brennan lže. Je moje povinnost mu odebrat bezpečnostní prověrku

 
Donald Trump zrušil bezpečnostní prověrku bývalému šéfovi americké rozvědky CIA, Johnu Brennanovi. V prohlášení to zdůvodnil jeho „nevyzpytatelným chováním“. Brennan se brání, že jde o jasný pokus ho umlčet. O kroku amerického prezidenta informovala britská BBC.
16.08.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků) , John Brennan (18 článků)

Bezprecedentní krok Trumpa: Exšéfovi CIA odebral prověrku. „Rozděloval a zaséval chaos,“ tvrdí

 
Americký prezident Donald Trump odebral bezpečnostní prověrku bývalému šéfovi Ústřední zpravodajské služby (CIA) Johnu Brennanovi. Oznámila to dnes mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová. Jako důvod uvedla, že Brennan využíval svého přístupu k utajovaným informacím, aby „rozděloval a zaséval chaos“ v Trumpově administrativě. Brennan vedl CIA za předchozího prezidenta Baracka Obamy.
15.08.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků) , Barack Obama (2419 článků) , John Brennan (18 článků)

Robert De Niro slaví 75: O jeho velké posedlosti si v Hollywoodu povídají všichni!

 
Rád mluví upřímně, je puntičkář a netají se tím, že současný šéf Bílého domu Donald Trump mu leží hluboko v žaludku. Představitel bezpočtu psychopatů, mafiánů, dobrodruhů či samotného ďábla Robert De Niro slaví 17. srpna pětasedmdesátiny. Co jste o něm nevěděli?
15.08.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

V sobotu se sejdou Merkelová a Putin. Západ se děsí: Pozor na Putinovy triky, Angelo

 
Po setkání Donalda Trumpa s vůdcem KLDR a prezidentem Ruska se bude tuto sobotu konat další zajímavé setkání dvou vlivných státníků. Německá kancléřka Angela Merkelová se sejde s Vladimirem Putinem. Americký magazín Newsweek na to konto spekuluje, kdo z obou politiků je lepším vyjednavačem.
15.08.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3187 článků) , Donald Trump (4117 článků) , Angela Merkelová (2268 článků)

Negr, negr, negr... Možná ještě víckrát prý toto slovo řekl Donald Trump

 
Donald Trump čelí dalšímu skandálu. Bývalá zaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigault-Newmanová tvrdí, že prezident použil slovo „negr“. Tvrdí, že má jeho slova zaznamenána na nahrávacím zařízení.
14.08.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Nahrávka: Negr, negr, negr... Možná ještě víckrát prý toto slovo řekl Donald Trump

 
Donald Trump čelí dalšímu skandálu. Bývalá zaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigault-Newmanová tvrdí, že prezident použil slovo „negr“. Tvrdí, že má jeho slova zaznamenána na nahrávacím zařízení.
14.08.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Rozvod Trumpa na spadnutí? Melania ví, kdy to bude, a tvrdě ho trestá, píše exzaměstnankyně

 
Bývalá zaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigaultová Newmanová ve své knize o práci v prezidentské kanceláři tvrdí, že se první dáma Spojených států Melania Trump nemůže dočkat chvíle, kdy se bude moct rozvést s prezidentem Donaldem Trumpem. Manigaultová Newmanová dodává, že Melania svou nelibost vůči manželovi často vyjadřuje prostřednictvím svého oblečení, uvedl deník Mirror.
14.08.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)

Trump rekordně navýšil armádní rozpočet. I kvůli boji ve vesmíru

 
"Nejmocnější, nejbohatší, nejsilnější," popsal americký prezident Donald Trump roli Spojených států ve světě, když podepsal rekordní armádní rozpočet pro příští rok. USA budou investovat do armády 717 miliard dolar (přes 16 biliónů korun). Trump navýšení zdůvodňoval i budováním vesmírných sil jako nové sekce americké armády.
14.08.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4117 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »