Články k osobnosti

Donald Trump

  realitní magnát

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Donald Trump »
 

Trump pověřil tým předáním moci Bidenovi. Výsledky voleb ale stále neuznal

 
Americký prezident Donald Trump pověřil svůj tým, aby zahájil předání moci nově zvolenému prezidentovi Joeovi Bidenovi. Uvedl to dnes na twitteru. Trump ale pokračuje v právní bitvě zpochybňující výsledky prezidentských voleb. Informuje o tom agentura AP.
24.11.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Právnička hrozila „vyhozením do povětří“ a „biblickou“ žalobou. Trump od ní dal ruce pryč

 
Volební tým amerického prezidenta Donalda Trumpa se v neděli distancoval od konzervativní právničky Sidney Powellové, která v posledních dnech rozvíjela konspirační teorie a vznesla nepodložená obvinění z volebních neregulérností. Podle Powellové podvodný software umožnil přesun milionů hlasů odevzdaných Trumpovi k jeho demokratickému soupeři Joeovi Bidenovi.
23.11.2020 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Trump po prohře v Georgii žádá o druhé přepočítání hlasů. Vyhrál jsem, tvrdí znovu

 
Dál tvrdí, že vyhrál. Na tom se nic nezměnilo. Prezident USA Donald Trump přitom po ručním přepočtení hlasů neuspěl ani v Georgii. Jenže... Trump nyní požaduje přepočíst hlasy znovu. Vedle toho neuspěl jeho tým s další žalobou pro změnu v Pensylvánii, kterou soudce odmítl se slovy, že šlo o slátaninu, podobnou Frankensteinovu monstru.
22.11.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Důkazy o zmanipulování voleb nejsou. Republikáni z Michiganu Trumpa nepodrželi

 
Republikánští lídři michiganského zákonodárného sboru podle všeho nevyslyšeli šéfa Bílého domu Donalda Trumpa a nechystají se podnikat žádné kroky, které by vzaly vítězství v prezidentských volbách v Michiganu jeho demokratickému soupeři Joeu Bidenovi. Zákonodárci po páteční schůzce s Trumpem uvedli, že nemají informace, které by měnily výsledek voleb v Michiganu. Prezident Trump i v sobotu, soudě podle jeho vyjádření na twitteru, trvá na tvrzeních o rozsáhlých podvodech s voličskými hlasy.
21.11.2020 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Jako druhé Sudety. Vítězem je Putin. Diplomat Šarapatka o dopadech války v Karabachu

 
ROZHOVOR „A také americké, ruské, turecké a izraelské… Jaký je v tom rozdíl, čí kulka zabije?“ reaguje na dodávání českých zbraní do Náhorního Karabachu bývalý diplomat a nezávislý poslanec Milan Šarapatka. Podle něj je vítězem konfliktu mezi Arménií a Ázerbájdžánem ruský prezident Vladimir Putin, svět na něj totiž prakticky nereagoval. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také komentuje americké prezidentské volby, v nichž odsoudil tamní média za vedení kampaně proti Donaldu Trumpovi. I česká média prý jasně držela palce demokratům.
21.11.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3510 článků) , Donald Trump (5479 článků)

Rok 2021 podle věštce, který předpověděl covid: Těhotná Meghan, vir pod kontrolou a nemocný Cruise

 
Už v roce 2018 mluvil věštec Nicolas Aujula (35) o tom, že v brzké době zasáhne svět pandemie nové nemoci. Předpověděl dokonce i to, že Donald Trump se nestane vítězem amerických prezidentských voleb. Nyní promluvil o tom, co nás podle něj čeká v následujícím roce. Přináší několik pozitivních, ale i pár negativních vizí.
21.11.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Donald Trump uspořádal tiskovou konferenci: Prohlásil se za vítěze voleb a odešel

 
Po týdnu mlčení se Donald Trump v pátek rozhodl předstoupit před americká média. V místnosti pro tiskové konference hovořil o iniciativě týkající se cen léků a opět dokázal, že odmítá uznat porážku Při projevu se prohlásil za vítěze voleb, na otázky novinářů neodpověděl a prostě odešel.
21.11.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Trump to zkouší hrubou politickou silou. Troufne si obejít verdikt voličů?

 
Stále agresivnější povolební manévry amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho snaha zpochybnit vítězství demokratického protikandidáta Joea Bidena a neuznat porážku vyvolávají ve Spojených státech ostré ohlasy a znepokojení. Spekuluje se o tom, že se pokusí verdikt voličů obejít.
21.11.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Trumpův syn se nakazil koronavirem a je v karanténě. Stejně jako syn Trumpova právníka

 
Donald Trump mladší, nejstarší syn prezidenta Donalda Trumpa, se nakazil koronavirem. Řekl to jeho mluvčí, podle kterého Trump mladší nemá žádné příznaky a je v karanténě.
21.11.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Trump se po týdnu ukázal před novináři. A v Georgii konečně přepočítali hlasy, Biden dál vede

 
Americký prezident Donald Trump dnes poprvé od minulého pátku předstoupil před zástupce médií, ti však ani tentokrát nedostali odpovědi na otázky ohledně bezprecedentního povolebního dění. Po projevu o iniciativě týkající se cen léků šéf Bílého domu odešel z místnosti pro tiskové konference, aniž by reagoval na jediný dotaz. Demokrat Joe Biden zůstal vítězem prezidentských voleb ve státu Georgia i po ručním přepočtu všech hlasů, který vzhledem k těsnému rozdílu místní úřady musely uspořádat. Podle agentury Reuters to oznámil státní tajemník jihovýchodního státu, republikán Brad Raffensperger.
20.11.2020 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Trapas Trumpova dvorního právníka: Zpocený Giuliani nechtěně odhalil, že si barví vlasy

 
Pořádný trapas se povedl hlavnímu právníkovi amerického prezidenta Donalda Trumpa Rudymu Giulianimu. Na další z řady tiskovek, kde poukazoval na údajné volební podvody, se zapotil tak, že mu z hlavy stékala barva na vlasy. Trump dál odmítá přiznat porážku, i když soudy už velkou část jeho žalob smetly a přepočty v klíčových státech potvrzují vítězství Joea Bidena. Ten označil Trumpovu snahu o zpochybnění výsledků voleb za „naprosto nezodpovědnou“.
20.11.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Trump se „zabarikádoval“ v Bílém domě. Blonďatá mluvčí mlčí už sedm týdnů

 
V závěru předvolební kampaně se před televizními kamerami ukazoval i několikrát denně, poslední dva týdny ale přinášejí diametrálně odlišný obrázek. Americký prezident Donald Trump od voleb s výjimkou výjezdů na golf prakticky neopouští Bílý dům a neodpověděl na jedinou otázku médií. S těmi příliš nekomunikují ani mluvčí Bílého domu Kayleigh McEnanyová a viceprezident Mike Pence. Podle agentury AP prezident do velké míry vzdal vládnutí, ačkoli v čele Spojených států bude ještě dva měsíce.
19.11.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Mike Mike (82 článků)

Trumpovým lidem dochází trpělivost. Část tajně „donáší“ Bidenovu týmu

 
Hrstka představitelů Trumpovy administrativy, jakož i tací, kteří ji opustili v minulých měsících, potichu komunikují s přechodovým týmem budoucího prezidenta Joea Bidena, píše CNN. A Donald Trump? Naopak se jeví, že se ještě snaží některé věci zkomplikovat, než je bude muset nástupci předat.
19.11.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Robert Troška: Mohutné volební podvody v USA?

 
Donald Trump má právo i povinnost bránit se volebním podvodům.
19.11.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Trump by to měl vzdát, je trapný, míní Zeman

 
Americký prezident Donald Trump by to měl vzdát a měl by umožnit svému nástupci Joeu Bidenovi převzít úřad. Myslí si to prezident Miloš Zeman, podle něhož je Trumpova snaha označovat se za vítěze amerických voleb trapná.
19.11.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Miloš Zeman (24623 článků) , Joe Biden (302 článků)

Kámoška o Trumpové: Ivanka? Rozmazlený spratek!

 
Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa (74) Ivanka (39) prý byla na střední škole rozmazlená a manipulativní, tvrdí její bývalá nejlepší kamarádka Lysandra Ohrstromová (38). Napsala to aspoň ve své osobni zpovědi pro časopis Vanity Fair.
19.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Zeman: ČT je součást opozice. Je ujetá. Trump ať uzná porážku, ať není jako Kalousek. Trapný

 
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Šéf České televize Petr Dvořák by měl skončit, řekl ParlamentnímListům.cz prezident Miloš Zeman. Reagoval nejen na poslední vývoj kolem odvolání dozorčí komise. Zeman se vůbec poprvé veřejně vyjádřil k americkým volbám. Donald Trump podle něho využívá dostupné prostředky, ale měl by to už vzdát a nebýt trapný. Hlava státu komentovala i odchod Miroslava Kalouska ze Sněmovny a další aktuální témata.
19.11.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Petr Dvořák (672 článků) , Miroslav Kalousek (7226 článků) , Miloš Zeman (24623 článků) , Petr Dvořák (667 článků) , Miroslav Dvořák (92 článků) , Miroslav Dvořák (91 článků) , Miroslav Dvořák (91 článků)

Trump dál odmítá porážku. „Volby jsem vyhrál. Podvody s hlasy po celé zemi,“ hřímá na sítích

 
Před novináři v posledních dnech americký prezident Donald Trump prakticky nevystupuje, jeho oficiální účty na sociálních sítích však zůstávají aktivní a nadále propagují dezinformace o průběhu prezidentských voleb. Vlna pokračovala i dnes dopoledne washingtonského času, kdy Trump na twitteru opět vyhlásil, že je vítězem voleb, mimo jiné prezentoval nepodložená obvinění ohledně přepočtu hlasů ve státě Georgia. Sociální sítě Twitter i Facebook ke všem jeho dnešním příspěvkům připojily popisky s kontextem.
18.11.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků)

Trump má v ruce nové karty. Nic nekončí. Zprávy z Nevady a Georgie

 
Výsledky amerických prezidentských voleb v některých státech míří k přepočtům. Ruční přepočítávání nyní finišuje v Georgii s velmi těsným výsledkem, kde vede bývalý viceprezident a kandidát demokratů Joe Biden nad nynějším prezidentem Donaldem Trumpem přibližně o 14 tisíc hlasů. Tamní komisaři během něho objevili několik tisíc nezapočtených lístků, z nichž většina byla pro Trumpa. Napadeno bylo i hlasování v Nevadě, podle obžaloby jsou zde desetitisíce pochybných hlasů. A hlasovaly prý i stovky mrtvých.
18.11.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5479 článků) , Joe Biden (302 článků)

Klaus je stará struktura, extrémní pravičák. Babiš je mimo. Biden českou politiku ovlivňovat nebude, věří vlivný muž ČSSD Veselý

 
ROZHOVOR „Biden se rozhodně bude snažit být prezidentem, který na rozdíl od Trumpa sjednocuje, nikoliv rozděluje. S ohledem na to, jak Trump rozdělil americkou společnost, jej však čeká velmi těžký, takřka nadlidský, úkol,“ říká místopředseda ČSSD Ondřej Veselý. Zvolení Bidena označuje za dobrou zprávu pro Evropu. „Vztahy na obou stranách Atlantiku se opět stanou velmi přátelskými,“ míní. Zhodnotil čtyři roky Donalda Trumpa ve funkci, vyjádřil se ke korespondenčnímu hlasování a také k přístupu médií v průběhu amerických voleb. Servítky si nebral vůči Václavu Klausovi. A nevynechal ani Andreje Babiše.
18.11.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Andrej Babiš (20018 článků) , Donald Trump (5479 článků) , Ondřej Veselý (117 článků) , Ondřej Veselý (117 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »