Články k osobnosti

Donald Rumsfeld

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Donald Rumsfeld »
 

To se ti nepovedlo, synku. George Bush starší drsně zhodnotil, co páchal jeho syn po 11. září

 
Bývalý americký prezident George Bush starší překvapivě tvrdě kritizuje Richarda Cheneyho a Donalda Rumsfelda, kteří byli klíčovými členy vlády jeho syna George Bushe. Ve své nové biografii oběma vyčítá podle něj příliš tvrdou reakci na atentáty proti USA z 11. září 2001, uvedla americká televizní stanice Fox News.
05.11.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Rumsfeld (3 články) , George George (725 článků)

The Guardian: Uprchlická krize rozdělila východ a západ Evropy

 
Nejhorší uprchlická krize od roku 1945, kterou v těchto dnech zažívá Evropa, vytváří mezi západní a východní částí kontinentu takovou propast, jakou Evropa nezažila od časů války v Iráku. Tehdy americký ministr obrany Donald Rumsfeld hovořil o dělení na "novou a starou Evropu" a na mysli měl stoupence a odpůrce Spojených států.
06.09.2015 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Donald Rumsfeld (3 články)

Jihlava nabídne zakázanou lásku k dětem i to, co Rakušané ukrývají ve sklepě

 
Jak žít, když milujete osmiletého chlapce, Wonka jako možný agent StB, příběh advokáta, který obhajuje zločince, před kterými kdysi sám prchal, nebo precizně vystavěná konfrontace vrcholného amerického politika Donalda Rumsfelda s jeho činy v době, kdy USA zahájily vojenské operace v Afghánistánu a Iráku. To vše nabídne největší svátek autorského dokumetárního filmu ve střední a východní Evropě. Letos už po osmnácté budeme mít možnost sledovat v Jihlavě od 23. října dokumentární počiny z celého světa. Čeká nás přes 200 filmů ze 42 zemí a z toho 57 premiér, mezi které bude patřit i deset českých snímků.
21.10.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Rumsfeld (3 články)
« Předchozí 1 Další »