Články k osobnosti

Dominika Myslivcová

  modelka, blogerka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dominika Myslivcová »
 

Odporná šikana a nechutné výhrůžky. Těhotná Dominika Myslivcová zavzpomínala na dětství na ostravském sídlišti

 
Dominika Myslivcová, která se proslavila především jako „česká Barbie“, patří mezi nejznámější české influencerky. Začínala téměř před 15 lety na vlastním blogu, dnes ji na platformě Instagram sledují statisíce lidí. V pořadu eXtra Host přiznává, že nikdy nečekala, že se jako dívka z Ostravy probojuje „až do samotné záře reflektorů“. Nebylo to ale jen tak, během střední školy čelila nepochopení spolužáků, a dokonce šikaně. „Lidi se na mě dívali přes prsty, jenom proto, že jsem vybočovala a byla jsem jiná,” svěřila se Dominika. 
20.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Těhotná Dominika Myslivcová: První měsíce jako nekončící kocovina, směje se. Promluvila i o svatbě

 
Dominika Myslivcová bude brzy maminkou. Radostnou zprávou se influencerka nedávno pochlubila na svých sociálních sítích a přiznala, že těhotenství přišlo velmi nečekaně. Nejen o tom se rozpovídala v pořadu Extra Host. Jaká byla reakce partnera a rodiny? Krásná blondýnka promluvila i o svatbě. 
13.03.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Nečekaný slet těhulek: Roztomilá Hanychová, usměvavá Myslivcová a osamělá Angie

 
Na čtvrtou akci Clash of the Stars dorazilo hodně těhulek. Z kopýtka si vyrazila například Agáta Hanychová (37) se svým Jaromírem Soukupem, influencerka Dominika Myslivcová se Zdeňkem či osamělá Angie Mangombe, která svého přítele má daleko v Dominikánské republice. U všech třech byly už vidět roztomilé pupíčky a moc jim to slušelo. Fotky přinesl portál Herminapress. 
12.03.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová promluvila o děsivém zážitku: Kvůli stalkingu musela na policii, přiznala strach o život

 
Dominika Myslivcová patří mezi nejznámější české influencerky. Společně s veřejným vystupováním a působením na internetu však přichází řada úskalí, o čemž se Dominika rozpovídala v pořadu Extra Host. Přiznala, že jednou se dokonce bála o svůj život! Dlouhých 7 let se totiž potýkala se stalkingem. “Citově se na mě upnul, musela jsem to řešit s policií. Bylo to děsivé,” vzpomíná blonďatá kráska. 
05.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová o nečekaném těhotenství: Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet

 
Influencerka Dominika Myslivcová (28) oznámila na sociálních sítích zprávu, kterou nikdo nečekal. Se svým partnerem Zdeňkem Chytilem (43) čeká prvního potomka a pro samotnou Dominiku to byl velký šok. Na Instagramu se pochlubila dojemným videem a prvními pocity. 
22.02.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová oznámila radostnou novinu. S partnerem Zdeňkem čeká miminko

 
Takové překvapení zřejmě fanoušci influencerky Dominiky Myslivcové (28) jen tak nečekali. Na Instagramu se pochlubila radostnou novinkou. S partnerem Zdeňkem Ch. čekají dítě. Pro Dominiku to bude její první potomek.
19.02.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová přiznala hádky s partnerem: Jsem dominantní, musí být po mém, říká

 
Influencerka Dominika Myslivcová (28) do společnosti se svým přítelem Zdeňkem moc nechodí. Občas ale udělá výjimku jako nyní na Česko-Slovenském plese, kdy svého milého ráda doprovodila. Na místě byla i redakce eXtra.cz a s českou Barbie udělala rozhovor. Blondýnka promluvila o hádkách ve vztahu, kdo z nich je víc temperamentní či jak často provozují usmiřování v posteli.
19.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Lela Show pohořela: Ceterová byla celou dobu v křeči a byla to nuda, píší diváci

 
Nová televizní show Lely Ceterové, Lela Show alias “Humorná Show Influencerky s Influencery”, zažila svou premiéru. První díl odvysílala televize Barrandov v sobotu 3. 12. a jako prvního hosta si Lela zvolila známou blondýnku Dominiku Myslivcovou. Jak si vedla Lela v roli moderátorky? Diváky vskutku neoslnila.
04.12.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Ceterová a Myslivcová: Blondýnky mudrovaly o luxusu a hrozné představě života bez něj

 
Nová show Lely Ceterové (33), pořad s názvem Lela Show, zažil svou televizní premiéru. A jako prvního hosta si manželka bijce Karlose Vémoly (37) pozvala známou blondýnku Dominiku Myslivcovou (28). Padla řeč třeba na žití v blahobytu. Co pro Lelu a Dominiku znamená luxus a dokázaly by bez něj žít? I o tom se rozpovídaly.
04.12.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků) , Karlos Vémola (705 článků)

Myslivcová sklidila pořádnou bídu: Co jsem sakra zase udělala, láme si hlavu

 
Influencerka Dominika Myslivcová (28) na svém Instagramu sklidila pořádný hejt. Vzala totiž svou kamarádku do Pařížské ulice, kde je krásná blondýnka jako doma. Zavítaly do luxusního obchodu značky Balenciaga, aby si její přítelkyně vybrala nové boty, jenže netušila, že tato značka je spojena s nedávnou a nemilou kampaní. Fanoušci jí to hned na sociálních sítích dali pěkně sežrat. 
30.11.2022 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová provokuje: Fanoušky ohromila snímkem nahoře bez

 
Dominika Myslivcová (28) rozhodně ví, jak potěšit a zahřát své fanoušky během chmurného zimního období. Známá influencerka odhodila všechny svršky a na svůj Instagram se zaznamenala nahoře bez. Možní nápadníci se ale mohou jejím půvabem pouze kochat, blondýnka je totiž už nějakou dobu zamilovaná do podnikatele Zdeňka.
30.11.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová má co nabídnout: Podívejte se téhle krásce do výstřihu

 
Dominika Myslivcová ráda dráždí nejen své fanoušky, ale i pány přítomné na společenských akcích. Na narozeninové oslavě kadeřnického salónu se objevila v outfitu s proklatě hlubokým výstřihem. Redakce eXtra.cz pro vás připravila galerii s výběrem top výstřihů známé influencerky. 
20.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Nečekané přiznání Dominiky Myslivcové: Někdy po ránu vypadám katastrofálně, snad se Zdeňkovi i tak líbím, doufá

 
Jedna z nejznámějších českých influencerek Dominika Myslivcová po boku svého staršího partnera podnikatele Zdeňka Chytila jen kvete. I když svou lásku na akce často doprovází, tentokrát vyrazila do společnosti sama. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak ji má její partner nejraději.
14.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Dominika Myslivcová vdala mladší sestru: Natálka měla svatbu jako z pohádky

 
Česká Barbie Dominika Myslivcová (28) vdala mladší sestru Natálii (24), která už je trojnásobnou maminkou. Za manžela si vzala svého životního partnera Marka, kterého jí sestra Dominika odsouhlasila i jako svědkyně. Svatební den Natálie a Marka se objevil v pořadu Den jak sen, kterým provází Monika Absolonová. 
02.11.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1227 článků) , Dominika Myslivcová (387 článků)

Myslivcová sjela Karlosovu milenku: To jí máme tleskat? Je mi z ní zle, říká

 
Poté, co eXtra.cz odhalilo aférku Karlose Vémoly (37) a Riky Fane (18), se na sociálních sítích strhla lavina komentářů od fanoušků. Rika Fane, vlastním jménem Hana Džurbanová, za svou zveřejněnou konverzaci sklízela i pozitivní ohlasy. Nicméně jsou tací, kterým Hana leží v žaludku. Její vystupování nejdříve pohoršilo její bývalou kamarádku Daisy Lee (25), teď se do ní pustila i česká Barbie Dominika Myslivcová (28). 
28.10.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků) , Daisy Lee (238 článků) , Karlos Vémola (705 článků) , Han Lee (3 články)

Dominika Myslivcová se znovu chlubí luxusem: Pořídila si kabelku za téměř milion

 
Influencerka Dominika Myslivcová (28) rozhodně ví, jak se rozmazlovat. Na Instagramu se pochlubila dárečkem, který nadělila sama sobě. A rozhodně se nejedná o nic laciného. Zavítala totiž do Pařížské ulice, kde na ni v butiku Hermés čekala vysněná "birkinka", nejluxusnější a nejdražší taška na světě. 
25.10.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Myslivcová o starším příteli Zdeňkovi: Kdy přeskočila jiskra a slova o prvních hádkách

 
Influencerka Dominika Myslivcová (28) se na Playboy party ukázala po boku svého přítele Zdeňka Chytila. Ten se vedle ní na akcích moc neobjevuje, proto toho musela redakce eXtra.cz využít a ten večer s párem udělat rozhovor. Promluvili o prvním seznámení i o tom, jak berou kritiku či naopak pozitivní reakce na svůj vztah. Přesto, že Zdeněk média moc v lásce nemá, se tentokrát kousl a podpořil Dominiku jako nějaký gentleman. 
18.10.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků)

Myslivcová vyměnila movitého přítele za mladší model: Měl přijít včas, ať si žárlí, říká

 
Jedna z našich nejznámějších influencerek Dominika Myslivcová (28) se postarala o pořádný poprask, když na společenskou akci nedorazila ve společnosti svého staršího přítele, podnikatele Zdeňka Ch., ale v doprovodu o pár let mladšího influencera Jakuba Smreka alias Freescoota (24). V rozhovoru pro eXtra.cz známá blondýnka prozradila, jak k "výměně partnerů" došlo a jestli její partner nežárlí. 
07.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků) , Jakub Dominik (31 článků)

Módní policie z přehlídky: Bendig v obří sukni, Barbie Myslivcová s doplňky za statisíce

 
Módní přehlídka Debbie Brown bývá vždy extravagantní záležitostí a jinak tomu nebylo ani na té nejaktuálnější, kterou si nenechala ujít řada známých osobností ani eXtra.cz. Hvězdou večera byl zpěvák Jan Bendig, kterého návrhářka oblékla do sukně, nasadila mu perly kolem krku i síťové rukavičky. Nepřehlédnutelná byla jako host i Dominika Myslivcová, která připomínala makovou panenku, nebo Sharlota, která razantně změnila svůj účes. Podívejte se, jaké outfity české celebrity na tuhle událost zvolily.
05.10.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (387 článků) , Jan Bendig (343 článků)

Hanychová vrací úder Nele Slovákové: Agáta nešla pro sprosté slovo daleko

 
Influencerka Nela Slováková (32) si pustila pusu na špacír a vyjádřila se k Agátě Hanychové (37). Pro eXtra.cz uvedla, že Hanychová vystřídala veliké množství mužů a vypadá to, že o ní smýšlí jako o zlatokopce a povětrné osobě. To si těhotná partnerka Jaromíra Soukupa (53) nenechala líbit a na svém Instagramu se ke Slovákové také vyjádřila. Na paškál si však vzala i další influencerku, a to Dominiku Myslivcovou (28). 
25.09.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Dominika Myslivcová (387 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »