Články k osobnosti

Dominika Býmová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dominika Býmová »
 

Dycky MOST!: Legendární servírku ze Severky vyhodili, prý nasávala jako tornádo

 
Herečka Dominika Býmová (31) coby nestydatá servírka Romana v seriálu Most! je rozhodně postavou, kterou si televizní divák zafixoval. Redakce eXtra.cz se vydala do proslulé restaurace Severka, zda i po roce, kdy Česká televize v repríze vysílá seriál MOST!, je přítomna skutečná servírka Janička, s níž jsme v loňském roce natočili poměrně úsměvný rozhovor. K našemu překvapení jsme se dozvěděli, že ji před časem vyhodili...
14.01.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (4 články)

Dycky Most! Kdo měl původně hrát Dášu a proč má Eda strach z lechtivých scén

 
Erika Stárková (35) zvládá roli skvěle, přesto Dášu měla původně hrát jiná herečka. A proč se hospodský Eda v podání Michala Isteníka (36) tolik bál erotických scén? Mnohé o seriálu Most! prozradila herečka Dominika Býmová (32), která hraje servírku Romanu.
06.01.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (12 článků) , Michal Isteník (1 článek) , Dominika Býmová (4 články) , Roman Michael (2 články)

V klipu k písni Bouře kapely Kofe-in hraje i Dominika Býmová

 
Opavská kapela Kofe-in představuje po delší pauze nový singl. Písnička se jmenuje Bouře a předznamenává příchod nového minialba. Produkčně se jej ujal Armin Effenberger, který s kapelou pracoval už na předchozí desce Dobré nebe. Na Novinkách.cz má klip k nové skladbě premiéru.
06.11.2019 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (4 články)

Nestydatá servírka ze seriálu Most!: Kdo je žena, která předvedla ÚPLNĚ VŠECHNO?

 
O herečce Dominice Býmové (31) se rozhodně nedá říct, že by byla dosud neznámá. Teprve teď se ale dostane do povědomí široké veřejnosti. Ačkoliv už dříve v seriálu Přístav ukázala nahý zadeček, v druhé epizodě seriálu Most! předvedla žhavou erotickou scénu a na obrazovce si to dokonce i rozdala s panem hostinským!
15.01.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (4 články)
« Předchozí 1 Další »