Články k osobnosti

Dominika Býmová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dominika Býmová »
 

Dominika Býmová z Mostu!: Ze servírky modelkou!

 
Po chlípných scénách v seriálu Most! už své tělo odhalovat nechtěla. Nyní ale Dominika Býmová (32) udělala výjimku. Přemluvil ji k tomu muzikálový bratr Davida Gránského (27).
27.03.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (211 článků) , Dominika Býmová (9 článků)

Dominika Býmová po seriálu Most! naskočila do Místo zločinu Ostrava: Znetvoří ji tam

 
Dominiku Býmovou (32) mohli diváci vidět jako krásnou servírku v seriálu Most! a teď bude opět na televizních obrazovkách. Tentokrát se objeví v kriminálním seriálu Místo zločinu Ostrava, ale bude naprosto k nepoznání. Z nádherné servírky se stane oběť politá kyselinou, kterou po celou dobu natáčení museli lidé vodit za ruku. Svěřila se s tím deníku Aha!.
09.03.2020 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Dominika Býmová znetvořena k nepoznání! Během natáčení ani neviděla

 
Se znetvořenou tváří ji museli vodit za ruku. Dominika Býmová (32), známá jako krásná servírka ze seriálu Most!, se v pondělí večer představí v kriminálce Místo zločinu Ostrava jako oběť politá kyselinou. Natáčení bylo však náročnější, než čekala.
09.03.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Býmová v kriminálce Místo zločinu Ostrava: Znetvořili ji kvůli útoku kyselinou!

 
Se znetvořenou tváří ji museli vodit za ruku. Dominika Býmová (32), známá jako krásná servírka ze seriálu Most!, se dnes představí v kriminálce Místo zločinu Ostrava jako oběť politá kyselinou. Natáčení bylo však náročnější, než čekala.
09.03.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Sexy servírka z Mostu Býmová změnila názor: Už se zase odhaluje!

 
Sexy hvězdička seriálu Most! Dominika Býmová (32) opět ukázala své nádherné křivky! A může za to překvapivě »muzikálový bratr۫« Davida Gránského (27).
24.02.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (211 článků) , Dominika Býmová (9 článků)

Dycky MOST!: Legendární servírku ze Severky vyhodili, prý nasávala jako tornádo

 
Herečka Dominika Býmová (31) coby nestydatá servírka Romana v seriálu Most! je rozhodně postavou, kterou si televizní divák zafixoval. Redakce eXtra.cz se vydala do proslulé restaurace Severka, zda i po roce, kdy Česká televize v repríze vysílá seriál MOST!, je přítomna skutečná servírka Janička, s níž jsme v loňském roce natočili poměrně úsměvný rozhovor. K našemu překvapení jsme se dozvěděli, že ji před časem vyhodili...
14.01.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Seriál Most! je unikátní v mnoha směrech: V tomto si herci sáhli na hranici svých možností

 
Seriál Most! je unikátní v mnoha ohledech. Už jenom tématem transgenderu, se Most! liší od jiných seriálů na hon lišil. Ojedinělá byla i jeho zvyšující se sledovanost, která rostla s každým dílem. Jako tak trochu jinou práci vnímali hraní v seriálu Most! i herci. Michal Isteník alias Eda musel jít za hranice, za které se v divadle jen těžko dostane. Stejně tak servírka Romana v podání Dominiky Býmové, nebyla zpočátku ze scénáře nadšená.
06.01.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Erika Stárková (17 článků) , Michal Isteník (4 články) , Dominika Býmová (9 článků) , Roman Michael (3 články)

V klipu k písni Bouře kapely Kofe-in hraje i Dominika Býmová

 
Opavská kapela Kofe-in představuje po delší pauze nový singl. Písnička se jmenuje Bouře a předznamenává příchod nového minialba. Produkčně se jej ujal Armin Effenberger, který s kapelou pracoval už na předchozí desce Dobré nebe. Na Novinkách.cz má klip k nové skladbě premiéru.
06.11.2019 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)

Nestydatá servírka ze seriálu Most!: Kdo je žena, která předvedla ÚPLNĚ VŠECHNO?

 
O herečce Dominice Býmové (31) se rozhodně nedá říct, že by byla dosud neznámá. Teprve teď se ale dostane do povědomí široké veřejnosti. Ačkoliv už dříve v seriálu Přístav ukázala nahý zadeček, v druhé epizodě seriálu Most! předvedla žhavou erotickou scénu a na obrazovce si to dokonce i rozdala s panem hostinským!
15.01.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (9 článků)
« Předchozí 1 Další »