Články k osobnosti

Dominik Hašek

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dominik Hašek »
 

Dominik Hašek: Rasismus na fotbale i v hokeji. To nejde! Proč Křetínský nic neřekl?

 
Rasismus do sportu nepatří, myslí si bývalý hokejový brankář Dominik Hašek. A sportovci by se proti tomu prý měli ozvat, protože mají v Česku velký vliv. Mrzí ho, že se proti rasismu nevymezil miliardář Křetínský. A pochlubil se, jak dostal kluka z Afriky na led.
06.08.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků)

Dominik Hašek vyzval Jana Zahradila k akci. Pavel Novotný se za kolegu z ODS omlouvá

 
Slavný hokejový brankář, známý kritik vlády premiéra Andreje Babiše a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek, vyzývá ODS a jejího europoslance Jana Zahradila, aby jednali ve věci Hongkongu, Tibetu a Ujgurů. Reaguje tak na europoslancův pohled na to, jak by mohla celá věc v řešení těchto otázek dopadnout. Nepočítá totiž s tím, že by se proti Číně spojila „celá euroatlantická civilizace“. Řeporyjský starosta Pavel Novotný se již za svého spolustraníka stačil omluvit. A tím to neskončilo, omlouvání pokračuje.
17.07.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Andrej Babiš (18956 článků) , Pavel Novotný (978 článků) , Jan Zahradil (606 článků)

Na Nohavicu už nejdu, odplivl si Dominik Hašek. A komentátor padl smíchy: Z toho bude profitovat Hutka. Na jeho koncertě teď bude 13 lidí

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Myslím, že je smutné, že někteří lidé, jejichž typickým příkladem je právě Hašek, jinak dle mého nejlepší brankář v historii hokeje vůbec, nedokáží oddělovat mezi politickými názorem, na který snad ještě máme právo, máme-li tedy demokracii, a mezi uměleckým výkonem. A neumí to nejen někteří diváci a posluchači, ale velmi často ani samotní umělci, reaguje na nedávné provolání Dominika Haška komentátor Tomáš Vyoral. Ten se mimo jiné pozastavuje i nad jednáním Miroslava Kalouska ve Sněmovně, kde odnášel opakovaně ze sálu ceduli s nápisem White Lives Matter.
10.07.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Miroslav Kalousek (7107 článků) , Tomáš Vyoral (81 článků) , Matter Matter (83 článků)

„A co jako?!“ Dominik Hašek rýpe do Babiše. A pohádal se s vlastními fanoušky

 
Hokejový brankář Dominik Hašek si na svém twitterovém profilu rozhodl rýpnout do premiéra Andreje Babiše (ANO). A dostal se kvůli tomu i do sporu s těmi, co jeho profil sledují.
08.07.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Andrej Babiš (18956 článků)

Dominik Hašek už nejde na koncert Jarka Nohavici. Proč? Začalo to černochy

 
Jak je zřejmé již z několika zpráv, v posledních dnech politika prosakuje i do sportu. Jak v Česku, tak na Slovensku se na fotbalových utkáních objevily transparenty White Lives Matter. Na Slovensku byly doprovázeny nadávkami na premiéra Matoviče. Sparťany, kteří doprovodili heslo vlajkou americké Konfederace, odsoudil bývalý brankář Dominik Hašek. Srovnal je se skladatelem a hudebníkem Jarkem Nohavicou, o kterém prohlásil: „Už bych na jeho koncert v životě nešel“.
06.07.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Matter Matter (83 článků)

Soukup zaskočil diváky slovy o Babišovi a Německu

 
Jaromír Soukup provedl otočku o 540 stupňů, míní bývalý brankář Dominik Hašek o prohlášení, které zaznělo nedávno v pořadu Jasně a stručně. V něm generální ředitel Barrandova řekl, že se stydí za svého premiéra. A vychvaloval důležitost německé europoslankyně Moniky Hohlmeierové, u které si stěžoval, že jí "Babišovi fanatici" vyhrožují. Německo samotné nazval "lídrem Evropy" a Evropu podle něho budeme "opravdu potřebovat".
24.06.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Jaromír Soukup (55 článků)

Zásadní obrat: Dominik Hašek přehodnotil boj o Hrad

 
Bývalý vynikající hokejista Dominik Hašek (55) nebude kandidovat na prezidenta. Tedy alespoň ne v nejbližším termínu v roce 2023. Kandidaturu v dalších letech ale nevyloučil.
19.06.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků)

Dominik Hašek odkládá kandidaturu na Hrad. Budete to muset vydržet nejméně do roku 2028

 
Pokud Miloši Zemanovi vydrží zdraví, opustí úřad prezidenta republiky nejpozději na počátku března 2023. A už teď se spekuluje o tom, kdo by mohl Zemana nahradit. Vrátí se do ringu přímé volby prezidenta neúspěšný kandidát z roku 2018 Jiří Drahoš? Nebo Pavel Fischer? Už teď je ale jasné, že jeden člověk v roce 2023 kandidovat nebude. Který?
19.06.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Jiří Drahoš (1160 článků) , Pavel Fischer (159 článků) , Jiří Zeman (1243 článků)

Dominik Hašek u mě skončil! Trenér ,,přejetý psi, smradlaví c*káni" se ozval. A nejen on

 
Nemocný člověk, fanoušek SPD, ultrapravičák, vulgární darwinista, otevřený rasista a xenofob. Tak hokejového trenéra Martina Stloukala popsal komentátor Deníku Referendum Petr Bittner. Podle něho styl, kterým Stloukal učí hokej, nevede k vítězství. Stloukalovo vyjadřování přišlo za hranou i trenérovi Aloisi Hadamczikovi. Ale sám Stloukal se za rasistu nepovažuje a ve svém projevu nevidí problém. „Pro vás jo, pro mě ne, pro ty kluky taky ne, všichni chodí. Pro rodiče taky ne, včera dokonce dva otcové dovezli na trénink dva nový kluky a řekli, že je dávají do Techniky kvůli mně,“ uvedl v rozhovoru na Deníku N. A Dominiku Haškovi vzkázal, že pro něho „lidsky skončil“.
17.06.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Al Martino (135 článků) , Martin Hašek (105 článků)

„U těch c*kánů špinavejch.“ Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že „nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů“, se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Martin Hašek (105 článků)

U těch c*kánů špinavejch." Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že "nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů" se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Ser*me na sirotky! Dominik Hašek a Pekarová Adamová střílejí po Maláčové ostrými

 
Hokejový brankář Dominik Hašek se obul do ministryně práce a sociální věcí Jany Maláčové (ČSSD). Ta upozorňovala na nutnost ohradit se proti dětské práci, což se Hašek rozhodl razantně okomentovat a připomenul jí kauzu řeckých sirotků. „Sere.e na sirotky,“ vmetl Maláčové. Přidala se i šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
13.06.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků)

Proč? Vystrčil na Tchaj-wan: Vyplavaly silné věci

 
Posměch, uznání i obavy vzbudilo včerejší rozhodnutí předsedy Senátu podniknout cestu na Tchaj-wan. Za to, že není „připosraný“, chválil Miloše Vystrčila například Dominik Hašek. Marek Wollner z Reportérů ČT si při té příležitosti rýpl do kritiků Evropské unie. Ozval se i poslanec Bartošek nebo Milion chvilek. Ale také zaznělo doporučení, že by se proti Číně mělo postupovat koordinovaně. A obava, že „Tchajwancům konečně dojde, že si z nich celou tu dobu vlastně jenom děláme nehoráznou pr*el“.
10.06.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků)

Prodejná děvečko estébáka. Pavel Novotný a Dominik Hašek si podali poslankyni, která sáhla na Kalouska

 
Poslankyně Barbora Kořanová (ANO) na svém Twitteru zkritizovala předsedu poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska za to, že kvůli volbě do Rady ČT zvažuje vystoupení z církve. Ostře se do ní v následné diskusi opřeli bývalý hokejový brankář Dominik Hašek nebo řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
31.05.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Pavel Novotný (978 článků) , Miroslav Kalousek (7107 článků) , Miroslav Novotný (62 článků) , Miroslav Novotný (39 článků)

Nejen Kalousek odchází. Dominik Hašek by vystoupil z ČSSD, kdyby v ní byl. Může za to Hamáček

 
Miroslav Kalousek zvažuje odchod z katolické církve... a není jediný, kdo dnes na odcházení pomýšlí. První místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček vzpomenul na 78. výročí operace Anthropoid, při níž výsadkáři Jan Kubiš a Josef Gabčík zlikvidovali Reinharda Heydricha. „Nezapomínejme, za co bojovali, svoboda a demokracie nejsou samozřejmost,“ napsal vicepremiér. V reakci na to se ozval někdejší slavný hokejový brankář a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek. Slova k významnému výročí však od něho nezazněla. Hamáček to od něho pořádně schytal.
28.05.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Jan Kubiš (68 článků) , Miroslav Kalousek (7107 článků) , Jan Hamáček (1979 článků)

Lubomír Man: Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

 
Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.
28.05.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Lubomír Man (163 článků)

Lubomír Man: Proč když Hašek (lední hokej) může, já (lehká atletika) nemůžu?

 
Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.
26.05.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Lubomír Man (163 článků)

„Bezvýznamní idi*ti!“ Mezi Dominikem Haškem a Janem Zahradilem to bouchlo

 
Někdejší slavný hokejový brankář a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek vyzval na Twitteru europoslance Jana Zahradila k přestupu do jiné politické strany. Reagoval tak na jeho příspěvek, v němž Zahradil poukázal na devět let starou kauzu, kdy tehdejší ministr financí Kalousek označil dva europoslance, Iva Strejčka a Hynka Fajmona (oba ODS), za „bezvýznamné idioty“.
23.05.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Hynek Fajmon (52 článků) , Jan Zahradil (606 článků)

„B*be!“ Haškův vlastní gól. Chce být prezident, směje se Schillerové, neumí česky

 
Posměchu za svou úroveň angličtiny si ministryně Alena Schillerová v poslední době užila víc než dost. Teď se ozval i bývalý brankář, podnikatel a ohlášený prezidentský kandidát Dominik Hašek. Vyzvídal, co měla ministryně z hudební výchovy. Ale sám porušil pravidla spisovné češtiny, což mu někteří nezapomněli připomenout.
16.05.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků)

Rusko z Krymu! Dominik Hašek „dohrává“ kauzu Koněv. A Jiří Drahoš chce víc

 
Po vzkazu šéfa ruské diplomacie Lavrova, že vymlouvat se na vlastnictví sochy je dětinské a pomník se bude muset vrátit na své místo, se už ozvaly hlasy, které se shodují v jednom prohlášení: „Česko není gubernie“. Prohlásili to např. senátor Jiří Drahoš nebo poslanec Martin Kupka (ODS). Senátor Drahoš čeká, že ministr zahraničí Tomáš Petříček Lavrova „odkáže do patřičných mezí“. Markéta Adamová Pekarová navrhla, že by se o navrácení pomníku dalo mluvit, až Rusko vrátí Krym. Ale o tom zase nechtěl slyšet bývalý brankář Dominik Hašek.
16.05.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Jiří Drahoš (1160 článků) , Martin Hašek (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »