Články k osobnosti

Dominik Hašek

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dominik Hašek »
 

Dominik Hašek věří v medaili českých hokejistů. Pro nevšední komentář Jakuba Voráčka má jen slova chvály

 
Hokejová legenda Dominik Hašek se zájmem sleduje letošní mistrovství světa v hokeji. "Mužstvo dobře šlape jako tým, to je to nejpodstatnější. Hrají jako tým, výborně bruslí, jsou výborně koučovaní, dokážeme soupeře přetlačit, a i když jsme všechny zápasy nevyhráli, ve všech jsme hráli velmi dobře," řekl pro eXtra.cz Dominik a promluvil i o posilách z NHL. Zároveň pochválil i komentátorský výkon Jakuba Voráčka, jehož hlášky se v posledních dnech staly hitem sociálních sítí.
22.05.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Jakub Voráček (278 článků)

Zesměšnění politiků přímo ve Sněmovně: Karikatury TMBK si střílejí z Markéty Pekarové i Tomia Okamury

 
Přímo v Poslanecké sněmovně se konala vernisáž karikatur umělce Tomáše Břínka, který vystupuje pod pseudonymem TMBK. Jeho koláže nešetří žádného z politiků včetně předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové, která na akci dorazila. Přítomný byl také bývalý hokejový brankář Dominik Hašek nebo modelka Daniela Zálešáková. Na akci nechyběla redakce eXtra.cz.
21.05.2024 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Hokejová válka: Vladimíra Růžičky se zeptali na chybějící Rusy...

 
Český trenér a bývalý hokejový útočník Vladimír Růžička, který kandiduje za stranu PRO Jindřicha Rajchla do europarlamentu, se nechal slyšet, že mu vadí, že na mistrovství světa v ledním hokeji nebudou startovat Rusové. Proti tomu vystupuje bývalý hokejový brankář Dominik Hašek, který proti účasti Rusů v mezinárodních soutěžích v důsledku ruské invaze na Ukrajině bojuje.
11.05.2024 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Vladimír Růžička (361 článků) , Vladimír Růžička (357 článků)

Hašek a další sportovec: Sport je politika, Rusy z olympiády ven

 
„Považuji za naprosto nevhodné, aby se ruští a běloruští sportovci zúčastnili olympijských her v Paříži,“ prohlásil někdejší hokejový brankář Dominik Hašek na sociálních sítích. Obdobně promluvil v rozhovoru s moderátorem Čestmírem Strakatým i bývalý kajakář Vavřinec Hradilek.
03.05.2024 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Vavřinec Hradilek (90 článků)

Zuna (TOP 09): Dominik Hašek má pevnou morálku. S ním zvítězíme

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kandidatuře Dominika Haška na post senátora v trikotu TOP 09.
20.04.2024 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Soupeř Dominika Haška o něm i vládní straně

 
To jsou samozřejmě nesmysly, které dokazují, jak moc k progresivismu se STAN posunul, řekl ParlamentnímListům.cz senátor Zdeněk Hraba k proběhlé kampani za „manželství pro všechny“, čili za formu sňatku stejnopohlavních párů, jehož úprava právě přichází do Senátu. Senátor Hraba, který odešel od Starostů a nezávislých, má ke sněmovní verzi zákona vážné výhrady. Při letošní obhajobě mandátu narazí ve volebním obvodu Benešov na někdejšího hokejového brankáře Dominika Haška. I k němu se vyjádřil.
11.04.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Zpěvačka Dominika Hašková upřímně: Slova o slavném otci i zpověď, co ji u mužů odpuzuje

 
Dominika Hašková, dcera světoznámého brankáře Dominika Haška, patří se svou kapelou We Are Domi mezi výrazné pěvecké talenty posledních let. Sympatická umělkyně v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila nejen o svých rodičích, ale i svých bývalých láskách.
08.04.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Dominika Hašková (64 článků)

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Měli bychom chtít ve funkcích lidi přiměřeně schopné (ne všeho!)

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kandidatuře Danuše Nerudové a Dominika Haška do Evropského parlamentu
31.03.2024 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

TOP 09: Pro boj o Senát získali toho nejlepšího brankáře - Dominika Haška

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kandidatuře Dominika Haška do Senátu.
23.03.2024 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Dominik Hašek napsal ruským sportovcům: Nastupujete na led, nesete odpovědnost za činy země

 
Bývalý elitní hokejový brankář Dominik Hašek se opět pustil do ruských sportovců, kteří si stěžují, že se nesmějí stále účastnit mezinárodních soutěží. V otevřeném dopise jim připomněl, „všichni jste odpovědní za zločiny své země“, uvedl v rozhovoru pro PoliTalk.
29.02.2024 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Muselo přijít. Hřebejk a Dominik Hašek k Navalnému: „Putina bude pronásledovat jeho duch.“

 
Bývalý hokejový reprezentant Dominik Hašek a filmový režisér Jan Hřebejk se na síti X vyjádřili k úmrtí ruského opozičníka Alexeje Navalného, z níž viní ruského prezidenta Vladimira Putina. Zazněl odkaz na Mezinárodní trestní tribunál v Haagu.
17.02.2024 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5357 článků) , Dominik Hašek (574 článků) , Jan Hřebejk (545 článků)

Miliony z Ruska? Nevrátím, vzkázal Dominik Hašek. A ohlásil nástup do politiky

 
Dominik Hašek, někdejší brankářská hokejová legenda, se v rozhovoru pro CNN Prima News vyjádřil ke svému vstupu do politiky. Zároveň také uvedl, že i když v současné době odsuzuje české hokejisty, kteří v době války hrají v KHL, on sám miliony vydělané v té zemi nevrátí. On totiž v KHL v minulosti působil.
28.01.2024 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Slovenského hokejistu vyrazili z Kladna: Budu se bránit, hřmí. Hradilek a Hašek si před ním neberou servítky

 
V českém hokeji se rozjela nevídaná kauza. Slovenský hokejový brankář a bývalý hráč kazašského klubu Barys Astana Július Hudáček dostal po tlaku fanoušků vyhazov z kladenských Rytířů pouze dva dny poté, co byl přijat. Může za to právě jeho předešlé působení v ruské lize KHL. Ačkoliv dostal tučné odstupné, událost ho evidentně naštvala, a proto vydal otevřený dopis, kde píše, že se vůči útokům na svou osobu hodlá bránit soudní cestou. Jeho kauzu navíc začaly na sociálních sítích komentovat celebrity jako Vavřinec Hradilek nebo Dominik Hašek.
12.01.2024 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Vavřinec Hradilek (90 článků) , Július Hudáček (7 článků)

Slovenský hokejista z Ruska dostal smlouvu od Jágra. „Zrůda, koště“. A Hašek burcuje orgány

 
Rytíři Kladno spolu s Jaromírem Jágrem jsou kritizováni za příchod nového hráče – Júliuse Hudáčka, který minulé sezóny hrál za ruskou KHL. „Jsem rád, že jsem tady, protože Kladno je klub s velkou historií,“ řekl ke svému přestupu Hudáček. Dominik Hašek na sociální síti napsal, že rozhodnutí majitele klubu považuje za nevhodné, viní nicméně i Parlament. Slovo dodal i Jakub Koreis nebo Pavel Ryšavý.
05.01.2024 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3167 článků) , Dominik Hašek (574 článků) , Július Hudáček (7 článků) , Jakub Dominik (36 článků)

Olympiáda se blíží. Hašek začal zase vyvádět

 
Dominik Hašek bedlivě sleduje, kdo se kvalifikuje na olympijské hry v Paříži v příštím roce. Nově je to například ruský taekwondista Vladislav Larin. Rozruch kolem své osoby budí Rus tím, že organizoval sbírku pro ruskou invazi na Ukrajině. Hašek tak znovu vyzývá Český olympijský výbor k veřejnému, razantnímu odmítnutí účasti Ruska a Běloruska na olympiádě v Paříži.
22.12.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Rusové na olympiádu. „Zelení mužíčci“, hádá Šídlo. Dominik Hašek zuří, v Praze už se píše petice

 
Známí odpůrci účasti ruských sportovců na mezinárodních soutěžích jsou ve varu. Rusové a Bělorusové, kteří se ve svém sportu kvalifikují na olympijské hry v Paříži v roce 2024, se mohou příštího ročníku zúčastnit jako neutrální sportovci bez vlajek, emblémů a hymen, oznámil v pátek Mezinárodní olympijský výbor (MOV). Sledovat olympiádu odmítá i část naštvané české veřejnosti.
08.12.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Ruská tenistka dělá reklamu Rusku. Bude žít s tím, že kvůli její hře umírali lidé... Hašek vytáhl argumenty

 
Dominik Hašek, který je od samého začátku ruské invaze na Ukrajině v první linii nejhlasitějších kritiků účasti ruských sportovců na mezinárodních soutěžích, v podcastu Seznam Zpráv uvedl, že chce, aby NHL zaplatila Ukrajině odškodné. A promluvil také o svých senátorských ambicích.
01.12.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků)

Šíří se obrázek, kolik toho Rusové mají. Hašek vytočený, další příznivci Ukrajiny taky

 
Není téměř možné, aby Ukrajina v tomto rozložení sil zvítězila, říká novinář Andreas Papadopulos. Na sociální síti X upozornil na nerovnováhu v dodávkách vojenského vybavení Ukrajině a Rusku. Sestupný trend dodávek taktéž vyvolává obavy o bezpečnost Ukrajiny. „NATO by se mělo stydět,“ usoudil hokejista Dominik Hašek.
19.11.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Andreas Andreas (34 článků)

Kamarádi na něj zapomněli: Na pohřeb Romana Čechmánka nedorazil Jágr ani Hašek

 
Nejbližší přátelé české hokejové legendy Romana Čechmánka měli jedinečnou možnost naposledy se s ním rozloučit během pohřbu v jeho rodném Zlíně. Ze slavných jedniček ledního hokeje ale mnozí chyběli, včetně dalších zlatých hochů z Nagana. Na smuteční obřad se nedostavil Jaromír Jágr ani Dominik Hašek. Mezi těmi, kdo nezapomněli, byl například Jiří Šlégr, který eXtra.cz poskytl rozhovor. 
18.11.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3167 článků) , Dominik Hašek (574 článků) , Roman Čechmánek (26 článků) , Jiří Šlégr (473 článků) , Jiří Šlégr (474 článků)

Bratři Etzlerovi zakopali válečnou sekeru: Konfliktní léta jsou pryč, našli jsme si k sobě cestu, říká Tomáš a přiznal společné plány

 
Ve středu v pražském Rock Café křtil svou novou publikaci populární český novinář Tomáš Etzler. Ten pokračováním volně navázal na svou první úspěšnou knihu s titulem Novinářem v Číně: Co jsem to proboha udělal? A akce to byla nadmíru podařená, jak prozradil sám Etzler redakci eXtra.cz. Publikaci pokřtil spoluautor známého podcastu Kecy a politika Petros Michopulos, ale mezi hosty se objevily i známé osobnosti jako legendární gólman Dominik Hašek nebo autorův bratr herec Miroslav Etzler. S ním byl přitom novinář nedávno na nože. Jak proběhlo usmíření?
12.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (574 článků) , Miroslav Etzler (481 článků) , Tomáš Etzler (79 článků) , Rock Rock (125 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »