Články k osobnosti

Dominik Feri

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dominik Feri »
 

Kolik žáků bude doma? Feri si rýpl do školního chaosu, Plaga a Prymula naštvali šéfa odborů

 
Kteří středoškoláci v pondělí půjdou do školy a kteří zůstanou doma, to není ani ve čtvrtek odpoledne stále ještě zcela jasné. Řídit se to má podle tzv. semaforu, který se bude měnit. Čeká se proto na ministerstvo zdravotnictví a hygieny. Odborářům vadí, že se s ministrem Romanem Prymulou lépe nedomluvil šéf školství Robert Plaga, který s ním sedí ve vládě. Učitelé totiž potřebují vědět s předstihem, zda budou učit na dálku, a zapotřebí jsou často i změny v rozvrhu. Zavírání škol v oranžových regionech kritizuje člen školského výboru Martin Baxa (ODS). Ministerstvo zdravotnictví totiž dříve mluvilo jinak. Do školního chaosu si rýpl Dominik Feri (TOP 09) a pak začal zjišťovat sám.
01.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Baxa (91 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Exministryně v odvážných plavkách a Feri ponořený v bazénu. Politici si užívají dovolené

 
Parlamentní prázdniny vyhnaly na dovolenou také politiky. I když většina tráví dovolenou většinou v Česku, jsou i tací, kteří vyrazili k moři. Rodinnými fotkami tu a tam plní sociální sítě. K vidění je tak například odvážná fotka bývalé několikadenní ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO) v plavkách, nebo Dominik Feri v bazénu v Portugalsku, který si utahuje ze svého opálení. Petr Gazdík (STAN) se zas ukázal se svou manželkou v lázních a Marek Výborný (KDU-ČSL) vyrazil poprvé od smrti své manželky i s dětmi na letní prázdniny na kola.
29.07.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (991 článků) , Petr Gazdík (980 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Cítí konec TOP 09? Feri šokoval

 
Nejprve Miroslav Kalousek, následně Karel Schwarzenberg a nyní možná Dominik Feri. První dva již oznámili, že v nadcházejících sněmovních volbách nebudou kandidovat, Dominik Feri nyní uvedl, že nad setrváním ve Sněmovně váhá. Řekl to Rádiu Impuls.
22.07.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3951 článků) , Miroslav Kalousek (7161 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Anna Geislerová přeje ministrovi tento osud. Zlý. Ozývají se další

 
Podle ministra Hamáčka nelze zajistit, aby v říjnových volbách mohli volit i ti, kdo budou v tu dobu případně v karanténě kvůli koronaviru. Za toto prohlášení dostal vynadáno hned z několika stran. Pavel Telička a Dominik Feri mu spílali, že času na přípravu měl dost. Členka ODS Eva Decroix se obává, že by tímto mohla být ohrožena demokracie, i Milion chvilek apeluje na řešení situace. A herečka Anna Geislerová by chtěla do karantény dát "Svetříčka". Napořád.
21.07.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (91 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Přišla o Kalouska i knížete. První dáma TOP 09 zažene starosti na svatbě a sází na Feriho

 
TOP 09 čeká velká změna. Do Sněmovny za ní nebudou kandidovat Karel Schwarzenberg (což se vzhledem k věku nejstaršího poslance více méně čekalo) a překvapivě ani výrazný sněmovní rétor a horlivý oponent Andreje Babiše či Aleny Schillerové Miroslav Kalousek. Šéfka Topky Markéta Pekarová Adamová přesto věří, že se její strana do Sněmovny opět dostane. Věří mj. i ve schopnosti Dominika Feriho. A vyjednává o možné spolupráci. Ozývají se však i hlasy, že překonat pětiprocentní hranici pro vstup do Sněmovny bude pro tentokrát pro TOP 09 oříšek. I o tom promluvila pro Blesk Zprávy jediná žena mezi šéfy sněmovních uskupení.
15.07.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19472 článků) , Karel Schwarzenberg (3951 článků) , Miroslav Kalousek (7161 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Karviná, Dominiku. Promořený Feri a Mirka Němcová. Party na mostě naštvala už i Kalouska

 
Zatímco se na Karvinsku snaží zlikvidovat ohnisko nákázy, na Karlově mostě usedají tisíce lidí včetně některých politiků u půlkilometrového stolu, aby společně popily a pojedly. Komentátor Petr Holec si ve svém komentáři na serveru Blesk.cz posvítil především na poslance TOP 09 Dominika Feri, předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou nebo Miroslavu Němcovou z ODS, kteří se této zajímavé oslavy konce koronaviru v Praze zúčastnili.
03.07.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1552 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Komentář: Mejdan na Karlově mostě vs. promořené Karvinsko. Feri jásal, virus řádí dál

 
Zhruba dva tisíce lidí v úterý večer pojedly a popily u půlkilometrového stolu na Karlově mostě. Netradiční hostinu pořádal kavárník a herec Ondřej Kobza ve spolupráci s radnicí Prahy 1 a jako obvykle se jí kvůli vlastní reklamě zúčastnili i politici. Fotky si sem přišli udělat třeba poslanec TOP 09 Dominik Feri i jeho partajní šéfka Markéta Pekarová Adamová nebo Miroslava Němcová z ODS.
03.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1552 článků) , Dominik Feri (105 článků) , Miroslava Adamová (14 článků)

Oslava na Karlově mostě: Prymula se nestačí divit, Kalousek si rýpl do „hlupáka“ i Feriho

 
Posezení na Karlově mostě u půlkilometrového stolu se v úterý zúčastnily zhruba dva tisíce lidí. Mezi nimi i politici - mj. poslanec Dominik Feri a jeho stranická šéfka Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či Miroslava Němcová (ODS). Vládní koronavirová nařízení zřejmě neporušili, nad akcí se ale podivují lidé na internetu i epidemiolog Roman Prymula, který apeluje na používání zdravého rozumu. Kritický byl ke svému kolegovi Ferimu i šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Feri kritiku odráží.
02.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1552 článků) , Miroslav Kalousek (7161 článků) , Dominik Feri (105 článků) , Miroslava Adamová (14 článků)

Vysmátý Feri se bez roušky raduje ze státnice. A už ví, o čem bude diplomka

 
Poslanec za TOP 09 a student Právnické fakulty Univerzity Karlovy Dominik Feri v pondělí úspěšně složil státnici z trestního, správního a ústavního práva. Informoval o tom dopoledne na svém twitteru, kde se při té příležitosti pochlubil vysmátou fotkou po boku svých spolužáků. Sundal si při tom z úst roušku, kterou na snímku drží v ruce. „Teď se jdu zas vrhnout na diplomku,“ dodal Feri a pro Blesk Zprávy přidal podrobnosti.
18.05.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (105 článků)

Učinit přítrž lidem jako je Kundra! Zahradil ke ,,špionovi s kufrem". Vážné souvislosti

 
ROZHOVOR „Jak se reportér jedné konkrétní TV dostal k onomu jménu diplomata, když nikde v médiích publikováno nebylo. Jaké byly jeho informační zdroje? Jak je možné, že novinář ví to, co se poslanci bezpečnostního výboru dozvědí až na uzavřeném zasedání?“ ptá se europoslanec ODS Jan Zahradil v kauze agent s ricinem. Ve sporu s Pavlem Novotným nechce prát špinavé prádlo ODS na veřejnosti, ale už řešil situaci na stranickém fóru. Čeká, že to voliči ocení. A že by Pavel Novotný mohl být Dominikem Ferim ODS? Podle Zahradila se spíš podobá Václavu Klausovi mladšímu.
13.05.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9990 článků) , Pavel Novotný (1015 článků) , Jan Zahradil (612 článků) , Dominik Feri (105 článků)

„Pavel Novotný je jako Klaus ml.” Zahradil podnikl akci. Silně i o Kundrovi a spol.

 
ROZHOVOR "Jak se reportér jedné konkrétní TV dostal k onomu jménu diplomata, když nikde v médiích publikováno nebylo. Jaké byly jeho informační zdroje? Jak je možné, že novinář ví to, co se poslanci bezpečnostního výboru dozvědí až na uzavřeném zasedání?" ptá se europoslanec ODS Jan Zahradil v kauze agent s ricinem. Ve sporu s Pavlem Novotným nechce prát špinavé prádlo ODS na veřejnosti, ale už řešil situaci na stranickém foru. Čeká, že to voliči ocení. A že by Pavel Novotný mohl být Dominikem Ferim ODS? Podle Zahradila se spíš podobá Václavu Klausi mladšímu.
13.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9990 článků) , Pavel Novotný (1015 článků) , Jan Zahradil (612 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Babišův syn čeká na termín ze školy. Feri kvůli státnicím na právech skoro nespí

 
Na znovuotevření škol, alespoň v omezeném režimu, čekají jak maturanti, tak i studenti závěrečných ročníků vysokých škol. Mezi nimi jsou i syn premiéra Andreje Babiše Frederik nebo jeden z nejmladších poslanců Dominik Feri z TOP 09. Toho mezi studováním zákonů k projednání ve stavu legislativní nouze zaměstnává také studování státnicových otázek. Za pár dní ho totiž čekají závěrečné zkoušky. Babišova syna zase nutí k učení britská forma české maturity.
02.05.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19472 článků) , Dominik Feri (105 článků)

„Vaše strana vraždila lidi a zavřela hranice.“ Křičící komunista Filip to schytal od ODS

 
„Soudruhu Filipe, vy jste v čele strany, která vraždila lidi, která zavírala lidi, která zavřela hranice, která způsobila mohutné emigrace mnoha skvělých Čechů.“ Těmito slovy zaútočil na Vojtěcha Filipa (KSČM) šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura během středečního jednání Sněmovny. Podobně vyhrocené momenty přitom přinesla i nedávná hádka Dominika Feriho (TOP 09) taktéž s Filipem přímo ve Sněmovně.
22.04.2020 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1379 článků) , Zbyněk Stanjura (286 článků) , Dominik Feri (105 článků) , Filipe Filipe (3 články)

Orloj naštvaných: Feri, Kalousek, Stanjura, Fischer a další. Vlády už mají plné zuby

 
Česko už přes měsíc svírá koronavirová krize a vláda Andreje Babiše (ANO) čelí stále ostřejší kritice za to, co v této krizi dělá, případně ještě hůře, co nedělá. Do Babišova kabinetu se obuli Zbyněk Stanjura (ODS), Miroslav Kalousek (TOP 09), Pavel Telička, poslanec Dominik Feri (TOP 09) či senátor Pavel Fischer. Na koaliční vládu ANO a ČSSD dopadala rána za ranou.
15.04.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19472 článků) , Miroslav Kalousek (7161 článků) , Zbyněk Stanjura (286 článků) , Dominik Feri (105 článků) , Pavel Fischer (166 článků)

Ne! Ano! Dominik Feri se hádal s Vojtěchem Filipem. Nakonec to dopadlo takto

 
Ve chvíli, kdy se včera na půdě Poslanecké sněmovny projednával vládní návrh zákona o spotřebitelském úvěru, vystoupil poslanec TOP 09 Dominik Feri s tím, že by chtěl hovořit ohledně zrušení daně z nabytí nemovitosti.
09.04.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1379 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Vyčůranost! udeřil na vládu Feri. Kalousek položil jednoduchou a záludnou otázku...

 
Poslanci ve Sněmovně debatují o prodloužení nouzového stavu. Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek požádal ministry Jana Hamáčka a Adama Vojtěcha, aby podstatně konkrétněji než premiér Babiš popsali, proč potřebují prodloužit nouzový stav. Jeho stranický kolega Dominik Feri obvinil vládu z vyčůranosti.
07.04.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7161 článků) , Jan Hamáček (2136 článků) , Vojtěch Adam (1145 článků) , Dominik Feri (105 článků)

„Ko*ot“ Tožička! „Ferimu bylo 14, tobě 42.“ Expert pomáhal Pirátům, teď jim ale zavařil. A pak raději...

 
Politického marketéra Jakuba Horáka, jenž pomohl například Pirátům dostat se do Poslanecké sněmovny, šokují výlevy Tomáše Tožičky, který se nyní pustil do poslance Dominika Feriho (TOP 09) za to, že svými rasistickými příspěvky na sociálních sítích porušuje lidská práva. Nejvíce na celé věci marketingového experta však udivuje právě to, že Feriho kritizuje člověk, který směle prohlašuje, že „proti kapitalismu je Stalin masový vrah amatér“, či pro jeho „antisemitské výroky“ k izraelské operaci Lité olovo.
04.03.2020 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (84 článků) , Dominik Feri (105 článků) , Tomáš Horák (10 článků)

Lúza! Do přestřelky Tožičky a Feriho se vložil starosta Novotný. Po svém

 
Pirátský kandidát – nekandidát do Senátu na Teplicku Tomáš Tožička se trefoval do poslance TOP 09 Dominika Feriho za to, co psal dnešní zákonodárce ve svých 14 letech. A přišla odpověď. Feri se omluvil. Do věcí se poté vložil starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS).
03.03.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1015 článků) , Dominik Feri (105 článků) , Tomáš Novotný (75 článků) , Tomáš Novotný (75 článků) , Tomáš Novotný (71 článků)

Svazáku Kalousku, dej do držky Ferimu. Tožička a Rychlíková vrací úder

 
Publicistka z levicového webu A2larm Apolena Rychlíková vybouchla. Ke slovní explozi ji přivedl poslanec TOP 09 Dominik Feri. Šlo o Tomáše Tožičku, „fašistický Izrael“ a Romy. I aktivista sám si přisadil. A opřel se do Miroslava Kalouska.
03.03.2020 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7161 článků) , Dominik Feri (105 článků)

Pomsta? Už se perou. Feri a Ferjenčík si vjeli do vlasů. A že bylo co trhat

 
Pirát Mikuláš Ferjenčík si postěžoval na hlasování Demokratického bloku u návrhu o změně pravomocí Nejvyššího kontrolního úřadu. „Tenhle zásadní protikorupční zákon, jedna z klíčových priorit Rekonstrukce státu, se musel opřít o hlasy SPD a KSČM, jinak by spadl pod stůl. Jsem zvědavý,“ láteřil. V diskusi zareagovali poslanci Dominik Feri či Matěj Hollan. Pouhé kupčení? Ne, prý podmínka. Hollan zmínil volbu ombudsmana. Problémy v demobloku?
12.02.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Feri (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »