Články k osobnosti

Domingo Domingo

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Domingo Domingo »
 

Virtuosos 4+: Do české televize poprvé míří soutěž mladých talentů klasické hudby!

 
Světová televizní show mladých talentů klasické hudby Virtuosos míří z Maďarska poprvé do České republiky. Šestá řada je výjimečná tím, že spojila mladé umělce 4 států Visegrádké čtyřky a přizvala také Srbsko. Soutěž dlouhodobě podporuje například tenor Plácido Domingo, který byl i letos součástí tzv. hvězdné super poroty, ale také pianista Lang Lang či Andrea Bocelli. Za Českou republiku usedla do porotcovského křesla Gabriela Boháčová, hudební producentka a umělecká ředitelka Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Show s názvem Virtuosos 4+ mohou čeští diváci sledovat od 27. listopadu do 18. prosince od 20:40 h na ČT Art, kdy dojde k velkému finále.
19.11.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bocelli (55 článků) , Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Brutální smrt bylinkáře: Vesničané ho nařkli z čarodějnictví a upálili ho zaživa!

 
Výjev jako z hororu! Léčitel Domingo Choc Che v Guatemale spolupracoval s londýnskou univerzitou na projektu, v němž zkoumal tradiční medicínu. Jeho výzkum se však znelíbil tamním lidem, kteří šestapadesátiletého léčitele odsoudili ke krutému trestu. Skupina rozzuřených vesničanů ho upálila zaživa!
16.06.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Domingo Domingo (9 článků)

Pěvec Plácido Domingo se v nemocnici zotavuje, léčba koronaviru u něj zabírá

 
Španělský operní pěvec a dirigent Plácido Domingo byl kvůli komplikacím spojeným s nemocí Covid-19 hospitalizován v mexickém Acapulcu. Podle prohlášení jeho týmu není v kritickém stavu a léčba na něj zabírá, uvedla stanice CNN.
30.03.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Operní pěvec Plácido Domingo má koronavirus: Skončil v nemocnici!

 
Španělský operní pěvec Plácido Domingo byl kvůli komplikacím spojeným s nemocí COVID-19 hospitalizován v mexickém Acapulcu. Podle prohlášení jeho týmu není v kritickém stavu. V noci o tom informovala americká média.
30.03.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Plácido Domingo skončil kvůli koronaviru v nemocnici, jeho stav je stabilní

 
Operní pěvec Plácido Domingo byl v sobotu převezen do nemocnice v mexickém Acapulcu. Zpěvák před týdnem ohlásil, že se nakazil koronavirem. Jeho stav je podle zahraničních médií stabilní.
29.03.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Operní hvězda v ohrožení: Plácido Domingo má koronavirus!

 
Zdrcující zpráva zasáhla všechny fanoušky opery. Španělský pěvecký klenot Plácido Domingo na sociální síti oznámil, že byl testován na Covid-19 a test vyšel pozitivně. Průběh nemoci se zdá být u devětasedmdesátiletého pěvce zatím mírný, podle prohlášení zůstává v domácí izolaci.
22.03.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Plácido Domingo se nakazil koronavirem. S rodinou musí být v karanténě

 
Španělský operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo (79) na sociálních sítích oznámil, že se nakazil koronavirem. Jelikož měl příznaky onemocnění COVID-19, nechal se vyšetřit a výsledky testů byly pozitivní. S rodinou zůstává v karanténě.
22.03.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Chlípný producent Weinstein je vinen. Signál pro oběti znásilnění, raduje se Češka

 
Španělský operní pěvec Plácido Domingo (79) se omluvil za sexuální obtěžování a krasobruslařským sportem otřásla zpověď francouzské sportovkyně, která přiznala, že ji její trenér dva roky znásilňoval. Mezitím byl filmový producent Harvey Weinstein uznán vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění. Ze soudní síně byl odveden v poutech a hrozí mu až 29letý trest. Rozsudek znamená velký zlom v kauzách sexuálního obtěžování, které v roce 2017 odstartovala kampaň MeToo. Jakou naději dává kauza obětem sexuálního násilí?
06.03.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (141 článků) , Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)

Plácido Domingo se omluvil za sexuální obtěžování. Předtím vinu popíral

 
Operní pěvec Plácido Domingo se omluvil ženám, které ho viní ze sexuálního obtěžování, Za své činy přijal plnou odpovědnost. Jeho prohlášení zveřejnila agentura Europa Press. Zpěvák původně veškerá obvinění odmítl. Nyní požádal bývalé kolegyně o odpuštění a dodal, že způsobeného utrpení upřímně lituje.
25.02.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Plácido Domingo (24 článků) , Domingo Domingo (9 článků)
« Předchozí 1 Další »