Články k osobnosti

Diego Luna

  herec, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Diego Luna »
 

Táta čtyř dětí umírá na rakovinu: Zdrcená dcera (7) mu vydělává na operaci malováním na utěrky

 
Tatérovi Diego Wernickerovi (47) byla diagnostikována vážná rakovina mozku, stalo se tak poté, co zkolaboval přímo před zraky svých malých holčiček. Podle lékařů mu zbývá rok života. Špičkový neurochirurg Charlie Teo ze Sydney by prý na 99 procent dokázal nebezpečný nádor odstranit, bohužel operace je nákladná a rodina na ni nemá peníze. Dcerka Luna (7) se rozhodla tatínkovi pomoci tím, že ručně maluje utěrky, které prodává.
03.11.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Diego Luna (4 články) , Diego Diego (13 článků) , Diego Diego (13 článků) , Diego Diego (13 článků) , Diego Diego (13 článků)

Star Wars se dočkají dalšího seriálu. Půjde o prequel k Rogue One, kde se opět objeví Diego Luna

 
Star Wars neboli česky Hvězdné války jsou stále ve světě popkultury obrovskou ždímačkou peněz. I když komerčně poslední snímek Solo: Star Wars Story neuspěl, což znamenalo stopku všem dalším filmovým spin-offům, chystají se na nás další projekty. Půjde o seriály na nové streamovací službě Disney+. Nově oznámeným je prequel k Rogue One: Star Wars Story, který je sám o sobě prequelem.
09.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Diego Luna (4 články) , Luna Star (1 článek)

Disney není spokojený s novými Star Wars. V létě se budou kvůli "odlehčení příběhu" přetáčet

 
Film Rogue One: Star Wars Story, který se má dějově odehrávat před Epizodou IV - Novou nadějí, čeká v létě přetáčení některých scén. Podle serveru Hollywood Reporter byl film promítnut šéfům studia Disney a připadal jim atmosférou odlišný od Star Wars ságy. Cílem přetáček, které začnou v půlce června, bude celkové "odlehčení nálady, příběhu a obnovení zábavného ducha dobrodružství". Snímek bude vyprávět o tom, jak rebelové získali plány Hvězdy smrti. Režisérem filmu je Gareth Edwards (Godzilla), hlavní roli ztvární Felicity Jones, ve vedlejších se objeví Forest Whitaker, Donnie Yen nebo Diego Luna. Do kin Rogue One: Star Wars Story dorazí v prosinci 2016.
01.06.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Forest Whitaker (23 článků) , Diego Luna (4 články) , Donnie Yen (2 články) , Gareth Edwards (27 článků) , Felicity Jones (6 článků) , Gareth Edwards (26 článků) , Star Jones (12 článků)

Tahle parta ukradne plány Hvězdy smrti. Seznamte se!

 
Plány Hvězdy smrti budou krást Felicity Jonesová nominovaná na Oscara za Teorii všeho, čínská hvězda bojových umění Donnie Yen nebo mexický herec Diego Luna.
17.08.2015 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Diego Luna (4 články) , Donnie Yen (2 články)
« Předchozí 1 Další »