Články k osobnosti

Diane Keaton

  herečka, producentka, režisérka, scénáristka, spisovatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Diane Keaton »
 

V novém filmu bude Diane Keaton (75) téměř k nepoznání: Podívejte se, jaký účes a sexy outfit pro herečku připravili

 
Herečka Diane Keaton má svůj specifický styl oblékání a slovo sexy v něm nefiguruje. Její oblíbenou součástí šatníku jsou košile, roláky, kostýmky a klobouk.
05.04.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

5 outfitů, které dokazují, že je tato pětasedmdesátnice živoucí módní ikonou. Pánský frak, buřinka i objemné sukně

 
Zdá se to neuvěřitelné, ale Diane Keaton oslavila půlkulaté narozeniny. Hollywoodské filmové legendě je 75 let a už půlstoletí nás baví svou módní hrou.
07.01.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

Tuhle krásku adoptovala legendární herečka až po padesátce: Dcera slavné Diane Keaton půjde k oltáři

 
Dcera legendární herečky Diane Keaton (74) Dexter (25) se zasnoubila s Jordanem Whitem, s nímž randí něco málo přes rok.
09.11.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

Kate Winslet bude hrát dceru Diane Keaton v celovečerním snímku

 
Britský režisér Roger Michell získal pro svůj nový projekt Blackbird dvě výrazné herečky současnosti. Oscarové hvězdy Diane Keaton a Kate Winslet se potkají v rodinném dramatu jako matka a dcera. Ačkoli spolu dosud nepracovaly, obě se na setkání nesmírně těší.
10.07.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (263 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Roger Michell (1 článek)

Herečka Diane Keaton neskrývá, co si myslí. Podle ní je Chris Martin pěkný chlap

 
Herečka Diane Keaton přiznala, že do chvíle, kdy osobně poznala britského rockera Chrise Martina, vůbec netušila o jeho existenci. Uniklo jí jak to, že je frontmanem skupiny Coldplay, tak to, že je bývalým manželem Gwyneth Paltrow. Dvaasedmdesátiletá komička si ale sypala popel na hlavu, protože teď prý musí uznat, že je to především ohromně krásný muž.
23.02.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (362 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Chris Martin (165 článků) , Chris Martin (166 článků) , Chris Martin (166 článků) , Chris Martin (37 článků) , Chris Martin (34 článků) , Chris Martin (19 článků)

Diane Keaton: Kvůli bulimii nemám dokonale bílé zuby

 
V Hollywoodu pracuje jen málo žen, které se netrápily svou postavou a kvůli sníženému sebevědomí nějaký čas nebojovaly s poruchou příjmu potravy. Bulimie trápila v mládí také komediální hvězdu Diane Keaton. Ta dnes na nezdravé chování doplácí svým chrupem. Nemá ho zářivě bílý jako jiné hollywoodské kolegyně.
03.05.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

Ťukněte si s celebritou! Herečka Diane Keaton slaví 71

 
71. narozeniny dnes slaví herečka Diane Keaton. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!
05.01.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

20 let poté: Tři hollywoodské gracie opět spolu!

 
Dvacet let poté. Můžou si říct herečky Goldie Hawn, Bette Midler a Diane Keaton, až nastoupí před kameru a začnou společně natáčet novou komedii Divanation. Naposledy si zahrály v tomto uskupení v roce 1996 ve filmu Klub odložených žen.
17.12.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků) , Bette Midler (19 článků) , Goldie Hawn (104 článků)

Pan Božský ze Sexu ve městě oslavil šedesátku: Stojí pořád za »hřích«?! Koukněte!

 
Chris Noth, rodák z amerického Wisconsinu, který se nejvíce proslavil rolí pana Božského v seriálu Sex ve městě oslavil 13. listopadu šedesátiny. S herectvím začal Chris v roce 1981 malými seriálovými roličkami a postupem času se vypracoval do celovečerních filmů. Mihnul se například také ve snímku Baby Boom z roku 1987 s Diane Keaton. Se starým mládenectvím seknul až před dvěma lety, kdy si vzal přítelkyni Taru Wilson, s níž má syna Oriona.
17.11.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků) , Chris Noth (37 článků) , Tara Wilson (3 články) , Tara Wilson (6 článků) , Tara Wilson (6 článků)

Sebekritická Diane Keaton: Vím, že nejsem skvělá herečka

 
Herečka Diane Keaton už v roce 1977 výkonem ve filmu Annie Hall dokázala, že je talentem ve svém oboru. Americká filmová akademie její herectví ocenila Oscarem za nejlepší výkon v hlavní ženské roli. Jenže osmašedesátiletá hollywoodská hvězda si myslí, že to byl tak trochu omyl. Ona se za skvělou herečku nepovažuje.
04.08.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

Někdejší múza Woodyho Allena je hotová módní pohroma: Podívejte, jak se oblékla slavná herečka

 
Diane Keaton nikdy nepatřila mezi herečky, které udávaly směr v módě. Stejně tak se nikdy nesnažila působit sexy a obvykle na ni nečekaly role svůdnic. Osmašedesátiletá bývalá múza Woodyho Allena zkrátka dokázala během téměř půlstoletí u filmu zúročit převážně svůj komediální talent, a tak jí ani nelze vytýkat, že tu a tam udělá podobný přešlap jako třeba o víkendu, kdy si zajela do kalifornské čtvrti Pacific Palisades, kde navštívila kamarádku.
28.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (286 článků) , Diane Keaton (21 článků)

Kdo je ta bosá paní? Diane Keaton na ulici dohání, co nestihla v koupelně. Ale rtěnka už to nezachrání

 
Bosá žena kráčející po ulici a malující si ústa rtěnkou. Blázen? Ne, poslední pořízené fotografie herečky Diane Keaton. Dělí je přitom jen pár hodin od slavnostního večera předávání Zlatých glóbů, kde se Keaton blýskla v černém kalhotovém kostýmku s kloboukem na hlavě. Objevila se dokonce i na pódiu, aby místo nepřítomného Woodyho Allena převzala cenu Cecila B. DeMilla.
15.01.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (286 článků) , Diane Keaton (21 článků)

Mia Farrow a její syn byli znechucení kvůli Zlatému glóbu pro 'pedofilního' Woodyho Allena

 
Režisér Woody Allen dostal v neděli 12. ledna večer Zlatý glóbus. Cenu Cecila B. DeMilla sice sám nepřevzal, učinila to za něj Diane Keaton, ovšem i tak to na režisérovu bývalou manželku Miu Farrow bylo moc. Ona i její syn Ronan na internetu vyjádřili znechucení z toho, že „pedofilní“ Allen dostal ocenění.
15.01.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (286 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Mia Farrow (25 článků)

Angelina Jolie dostala čestného Oscara za svou humanitární činnost

 
Americká herečka Angelina Jolie dostala v sobotu v Los Angeles čestného Oscara za své humanitární aktivity, kterým se věnuje mnoho let. Ocenění uděluje americká Akademie filmových věd a umění za nějakou mimořádnou činnost. Cenu jí předal režisér Hvězdných válek George Lucas a tleskalo hvězdné publikum, například Tom Hanks, Jake Gyllenhaal, Diane Keatonová, Emma Thompsonová či Harrison Ford. Další články k tématu: VIDEO: Angelina Jolie hraje v pohádce královnu, její dcera princeznu Angelina Jolie přitáhla mladé ženy na mamograf, starší stále váhají
17.11.2013 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2243 článků) , Tom Hanks (293 článků) , Harrison Ford (163 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Emma Thompson (35 článků) , Jake Gyllenhaal (82 článků) , George Lucas (50 článků)

Nová DVD: Martin a Venuše, Kovář z Podlesí, Velká svatba a Pařmeni

 
Vychází česká komedie Martin a Venuše s Markem Taclíkem v roli otce, který zůstane na měsíc sám doma – se třemi dětmi. Z českých filmových luhů je i pohádkový příběh Kovář z Podlesí s Bolkem Polívkou v titulní roli. Robert De Niro, Diane Keatonová a Susan Sarandonová jsou hvězdami americké romantické komedie Velká svatba. A na velkou svatbu se vydají také ženich a tři svědkové v hodně bláznivé komedii Pařmeni.
10.09.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Susan Sarandon (124 článků) , Bolek Polívka (612 článků) , Marek Taclík (202 článků) , Martin Kovář (30 článků)

Filmové premiéry: Velká svatba, Mekong hotel, Tísňová linka , Neuvěřitelná dobrodružství Tada Jonese a Isabel

 
Americká komedie Velká svatba láká na hvězdnou sestavu: Robert De Niro, Diane Keatonová, Susan Sarandonová. Dokumentární drama Mekong Hotel nás zavádí do hotelu poblíž řeky Mekong. Thriller s Halle Berryovou v hlavní roli, to je Tísňová linka. Hrdina animovaného filmu Neuvěřitelná dobrodružství Tada Jonese má svůj vzor v Indianu Jonesovi. Ostravští divadelníci se pokusili o filmový horor Isabel.
09.05.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (334 článků) , Robert De Niro (66 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Susan Sarandon (124 článků) , Isabel (9 článků) , Robert Jones (3 články) , Robert Jones (3 články) , Robert Hall (2 články) , Robert Jones (3 články) , Robert Hall (2 články) , Robert Hall (2 články) , Susan Hall (1 článek)

Herečka Diane Keaton přiznala: Pět let jsem trpěla bulímií

 
Herečka Diane Keaton (65) po letech přiznala, že v mládí bojovala s bulimií. V devatenácti jí řekl režisér, že je tlustá a musí kvůli roli zhubnout. Přitom vážila normálních 63 kilo a byla štíhlá.
12.11.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

Diane Keaton poprvé přiznala: Pět let jsem bojovala s bulimií

 
Hvězdu filmu Lepší pozdě nežli později trápila bulimie celých pět let.
11.11.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Diane Keaton (21 článků)

Keaton: Chodit s Woodym Allenem a hrát v jeho filmu je jedno a to samé

 
Chodit s Woodym Allenem bylo podobné jako hrát v jeho filmu. V životopise Than Again (Na druhé straně), který vyjde v listopadu, to píše americká herečka Diane Keaton . Za ztvárnění postavy Allenova filmu Anny Hall byla oceněna Oscarem.
20.10.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (286 článků) , Diane Keaton (21 článků)

Hezké vstávání: Souboj panny s netvorem

 
Do prostředí ranní televizní show je zasazena americká komedie s názvem Hezké vstávání, která se v českých kinech objeví 24. února. V hlavních rolích se v ní představí Rachel McAdams, Harrison Ford, Diane Keaton a Patrick Wilson.
20.02.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (163 článků) , Diane Keaton (21 článků) , Patrick Wilson (4 články) , Patrick Wilson (2 články)
« Předchozí 1 2 Další »