Články k osobnosti

Diana Diana

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Diana Diana »
 

Diana Mórová zuří: Bez jejího souhlasu se v seriálu Jedna rodina objevilo její nahé tělo. To jsou Češi, udělali to schválně, běsní

 
Slovenská herečka a porotkyně show Česko Slovensko má talent Diana Mórová (54) je novou posilou seriálu Jedna rodina. Diana, coby doktorka Beáta Horváthová, se před kamerami pořádně odvázala, když se ve scénách ze sauny ukázala zcela nahá. Přestože má herečka výstavní figuru, je vzteky bez sebe. Jak se Mórová svěřila slovenskému online deníku Nový čas, na tomhle se prý s tvůrci seriálu nedomluvila. 
19.07.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Diana Mórová (38 článků) , Diana Diana (284 článků)

Veselo v europarlamentu: Poslankyně to tam chtěla čistit od ďábla

 
Ursula von der Leyen pokračuje v čele Evropské komise. Získala 401 hlasů europoslanců. O nemalý rozruch se v posledních dnech postarala v europarlamentu pravicově národovecká rumunská europoslankyně Diana Sosoacăová – že přivede kněze, aby vysvětil Evropský parlament a očistil ho od „ďáblů“. Ve čtvrtek přišla do jednacího sálu vybavena náhubkem a ikonami.
18.07.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Nejujetější vystoupení ve Varech. Adamczyk s Cinou řádili v ženských šatech, těhotná Eva jim fandila

 
Každý rok se v Karlových Varech odehrává večírek u rozhledny Diana a ani letos tomu nebylo jinak. Na pódiu se vystřídala řada známých osobností včetně herce Marka Adamczyka, který společně s Janem Cinou a Barborou Polákovou předvedli neskutečnou show. Pozornost všech pak zaujaly jejich bizarní outfity, v nichž vypadali jako švédská kapela ABBA. Manžel Evy Adamczykové na sebe hodil dokonce blyštivé šaty, jak nafotila redakce eXtra.cz.
06.07.2024 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Poláková (292 článků) , Jan Cina (217 článků) , Marek Adamczyk (86 článků) , Eva Poláková (4 články) , Diana Diana (284 článků)

Válka Kobzanové s Krainovou: Simona Dianu vyzmizíkovala, ta jí na oplátku poslala ostrý vzkaz

 
Obě jsou krásné, obě jsou úspěšné a obě jsou několikanásobné maminky, přesto to ale vůbec neznamená, že by si modelky Simona Krainová a Diana Kobzanová nemohly vjet do vlasů. Roztržka mezi oběma slavnými kráskami se odehrála na sociálních sítích a byla spojena s módní přehlídkou známého návrháře Osmanyho Laffity v Národním muzeu.
27.06.2024 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2357 článků) , Diana Kobzanová (618 článků) , Osmany Laffita (208 článků) , Diana Diana (284 článků)

Diana Kobzanová předvedla luxusní postavu a pochlubila se krásnou rodinou. Frolík mohl na manželce oči nechat

 
Diana Kobzanová byla jednou z hlavních hvězd večera. A není se čemu divit. Dvaačtyřicetiletá modelka se totiž prošla po mole v Národním muzeu v průhledných šatech od návrháře Osmany Laffity a všem přítomným dala na odiv svou perfektní postavu, jak zachytila i přítomná redakce eXtra.cz. 
21.06.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (618 článků) , Osmany Laffita (208 článků) , Diana Diana (284 článků)

Princ Harry odhalil poslední dárek od zesnulé maminky. Diana mu věnovala své vlasy

 
Smrt princezny Diany zasáhla ve své době celý svět. Nejvíc však její tragický skon zacloumal s jejími syny Williamem a Harrym. Princ Harry se ve svých memoárech Spare svěřil s tím, že mu matka chybí každý den. Zároveň popsal, jak po její smrti dostal v krabici pramen jejích vlasů. "Teta Sarah vysvětlila, že když byla v Paříži, ustřihla dva pramínky z maminčiny hlavy," vysvětlil, jak k podivnému daru přišel.
18.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1959 článků) , Diana Diana (284 článků)

Role princezny Diany mě ochromila extrémní hrůzou, přiznává Elizabeth Debicki

 
Elizabeth Debicki (33), známá coby princezna Diana v seriálu Koruna, byla za roli nominována na prestižní cenu BAFTA. Navzdory původním obavám australská herečka za své ztvárnění zesnulé princezny z Walesu sklízí samou slávu. Natáčení seriálu pro ni ale prý nebyla procházka růžovým sadem.
31.05.2024 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Debicki (6 článků) , Diana Diana (284 článků)

Rok od korunovace krále Karla III.: Diana v ulicích, protest proti koruně a nocující Britové

 
Král Karel III. slaví rok na trůnu. A my jsme byli loni u toho. Celý slavnostní den byla redakce eXtra.cz v Londýně, odkud přinášela ty nejzajímavější momenty. Pojďme si je nyní připomenout.
06.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Absolutní potupa pro Meghan. Princezna Diana by ji neměla ráda, tvrdí expertka na královskou rodinu

 
Princezna Diana (†36) by prý neměla ráda Meghan Markle (42), pokud by se ty dvě naživo setkaly. Takovou informaci sdělila webu The Sun komentátorka britské královské rodiny a tvůrkyně biografií jejích členů Ingrid Seward. „Myslím, že by bylo pro každou tchyni těžké mít ráda Meghan, protože Meghan je mocná žena, která ráda dělá věci vlastním způsobem,“ řekla.
27.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (988 článků) , Diana Diana (284 článků)

Móda z cen BAFTA: Princ William bez Kate, seriálová Diana měla podivný outfit

 
Udílení cen Britské filmové a televizní akademie se neslo v slavnostním duchu. Řada přítomných zvolila adekvátní oblečení, našlo se ovšem pár módních kousků, které radši mohly zůstat ve skříni. Na galavečeru nechyběl prezident akademie, princ William. Dorazil bez manželky Kate, která se zotavuje po operaci.
19.02.2024 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (909 článků) , Diana Diana (284 článků)

Zhrzená Diana z Love Islandu po rozchodu: Druhá zrada od Majla i velké sbližování s Luem

 
Když se Diana Míková rozhodla hledat lásku v reality show Love Island, rozhodně nečekala, že si ji do vily přijde vyzvednout její expřítel Majlo. Ten do vily přišel jako tzv. bombshell a srdce své bývalé partnerky si vybojoval zpět, ovšem ne příliš na dlouho. Pohádkovému příběhu byl po návratu do Česka konec. Proč k rozchodu došlo? O tom se sympatická blondýnka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
07.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Stravovací návyky královské rodiny: William a Harry chodili k McDonaldovi a Diana měla přísnou dietu

 
Darren McGrady pracoval pro britskou královskou rodinu jako osobní kuchař v letech 1982 až 1993. Za tu dobu si u jednotlivých členů samozřejmě všiml spousty zvláštních stravovacích návyků. Harry a William např. rádi chodili do McDonalda a Diana měla přísnou dietu.
28.01.2024 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1959 článků) , Diana Diana (284 článků)

Zemřel fotograf celebrit Štross, nahé mu pózovaly Krainová, Kobzanová i Faltýnová

 
Ve věku 61 let zemřel fotograf Vladimír Štross. V minulosti žil sedm let s herečkou Markétou Hrubešovou, nafotil mnoho českých celebrit. Pózovaly mu například modelka Simona Krainová, Diana Kobzanová a Petra Faltýnová, či moderátorka Lucie Borhyová.
18.01.2024 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2357 článků) , Markéta Hrubešová (233 článků) , Lucie Borhyová (1714 článků) , Diana Kobzanová (618 článků) , Petra Faltýnová (708 článků) , Diana Diana (284 článků)

Konec velké lásky z Love Islandu: Diana a Majlo oznámili rozchod, tanečník prchl

 
Velké lásce jako z amerického filmu je konec. Srdíčka z letošní řady Love Islandu, Diana a Majlo, se na ostrově lásky dali dohromady poté, co si tanečník přiletěl získat krásku nazpět. Ačkoliv slíbil, že ji už nikdy neopustí a s blondýnkou chce zůstat do konce života, svá slova porušil. Diana na sociálních sítích informovala o definitivním rozchodu. 
17.12.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Dojemná slova Heleny Vondráčkové či zdrcená Dagmar Havlová: Slavní oplakávají smrt známé podnikatelky

 
Když v neděli ráno obletěla Česko zpráva, že zemřela známá influencerka a především podnikatelka Kamila Mortimer, zdrtilo to řadu slavných jmen. Dojemná slova do nebes například poslala své kamarádce Helena Vondráčková, ke které se přidala i podnikatelka Diana Kállay. Na Instagramu vyjádřily smutek i například Elizabeth Kopecká, Eva Decastelo či Dagmar Havlová.
12.11.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1064 článků) , Eva Decastelo (1075 článků) , Dagmar Havlová (1524 článků) , Diana Diana (284 článků)

Trable v ráji hrdliček z Love Islandu? Diana dorazila na sraz srdíček sama, Majlo porušil slib a odletěl za moře

 
Byl to příběh jako z filmu, když si Majlo přijel do vily pro svou bývalou přítelkyni Dianu. Nikdy se nepřestali milovat, ale tanečník tělem i duší dal přednost práci před vztahem. Nakonec si však uvědomil, že Diana je ta pravá, sedl na letadlo a odjel na Love Island vybojovat její srdce zpět. Od konce show uběhlo několik dnů a Diana se ukázala opět sama. Na party v Duplexu, kde byla i redakce eXtra, se objevila bez Majla, ačkoli ten jí slíbil, že ji již samotnou nikde nenechá. Slib však nedodržel dlouho a opět odcestoval. 
10.11.2023 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Milostné drama v Love Islandu. Diana volí starou lásku, Mikovi zbyly oči pro pláč

 
Letošní řada Love Islandu je plná zvratů. Do vily lásky v minulém díle přitančil nový bombshell Majlo, který přišel získat zpět srdce své expřítelkyně Diany. Ta doposud tvořila pár s Mikem. Jak se ukázalo, pořekadlo, že stará láska nerezaví, skutečně platí. Mikovi zbyly v nejnovějším díle oči pro pláč. 
05.10.2023 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Milostný trojúhelník v Love Islandu: Pro Dianu si přišel její expartner, ta se zatím zamilovala

 
Ve vile lásky na Kanárských ostrovech začíná být veselo. I když mezi účastníky momentálně není žádná single osoba a všichni tvoří pár, tak produkce usoudila, že je na čase vyslat dalšího bombshella. Majlo do reality show vstoupil parádním tanečním číslem. Nejvíc v šoku byla Diana, která s Majlem má svou minulost. "To je můj ex," prohlásila zděšeně.
04.10.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Stalking v Love Islandu: Blondýnka Diana poznala Adama podle nohou, sledovala ho léta

 
Může do Love Islandu každý, kdo tam má svého idola? Do vily na Kanárských ostrovech přišla blondýnka Diana, která se rozhodla jít přímo pro svého jasného favorita - Adama. Venis se ale nemusí bát, Diana si možný románek totiž zkazila sama, když přiznala, že Adama již dlouho sleduje.
22.09.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)

Dusno v Love Islandu by se dalo krájet: Drsná hádka, pláč a vyhození z vily

 
Atmosféra v Love Islandu by se tenhle týden dala krájet. Nejenže mají ostrované za sebou první velkou hádku, která skončila pláčem, ale do hry vstoupila blonďatá Diana, která se s věcmi nepáře a ihned rozbije pár. Nová bombshell tak ještě pěkně zamíchá kartami.
20.09.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (284 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »