Články k osobnosti

Diana James

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Diana James »
 

Temné tajemství královské rodiny. Princ Harry je až nápadně podobný úspěšnému hráči póla

 
Po smrti hlavy britské monarchie královny Alžběty II. (†96) začínají pomalu, ale jistě opět vyplouvat na povrch temné stránky vztahů uvnitř královské rodiny. Jednou z nich je i konspirační teorie o tom, kdo je vlastně pravým otcem prince Harryho (37). Podle webu The Daily Star pravým otcem zrzavého vévody ze Sussexu není král Karel III., ale údajný milenec jeho zesnulé matky princezny Diany (†36), profesionální hráč póla James Hewitt (64).
13.09.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Harry James (15 článků) , James Harry (3 články) , Harry Harry (1946 článků)

Zemřela jediná bondgirl, která si vzala agenta 007: Diana Rigg také zazářila v seriálu Hra o trůny

 
Fanoušci seriálu Hra o trůny roní slzy. Do hereckého nebe totiž odešla představitelka šlechtičny Olenny Tyrell. Herečce Dianě Rigg bylo 82 let. Diana mimo seriálu Hra o trůny zazářila například ve snímku o Jamesi Bondovi Ve službách Jejího Veličenstva, kde ztvárnila bondgirl.
10.09.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana Rigg (3 články) , Diana James (19 článků) , Diana Diana (277 článků)

Harry vs. Philip: Najdete rozdíl? Neuvěřitelná podoba s dědou!

 
Prince Harryho (34) provázely odjakživa spekulace o tom, že jeho tátou není princ Charles (69), nýbrž jezdecký důstojník a milenec princezny Diany (†36) James Hewitt (60). Všechny bulvární pomluvy však může vymýtit jediným snímkem svého dědečka, prince Philipa (97).
24.10.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Prince Philip (16 článků) , Diana James (19 článků) , Král Karel III. (235 článků) , Harry James (15 článků) , Diana Prince (4 články) , Charles Prince (6 článků) , Charles Prince (6 článků) , James Charles (2 články)

Milenec princezny Diany: Po infarktu a mrtvici se stalo něco, v co nikdo ani nedoufal!

 
James Hewitt (59) je bývalý milenec princezny Diany, který utrpěl infarkt a mrtvici zároveň. Doktoři mu nedávali moc nadějí na přežití, kvůli vážnému stavu, ve kterém byl do nemocnice převezen. Teď se ale zdá, že už je mu lépe.
15.05.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Milenec princezny Diany (†35) James Hewitt (59) bojuje o život v nemocnici!

 
Nejznámější milenec princezny Diany (†36), a možný biologický otec její mladšího syna Harryho (32), bojuje o život v nemocnici po těžkém infarktu. Lékaři mu nedávají příliš velké šance, protože současně dostal i mrtvici.
15.05.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Milenec (59) princezny Diany bojuje o život: Lékaři mu nedávají velké šance

 
Před několika měsíci vzbudil James Hewitt poprask, když otevřeně promluvil o vztahu s princeznou Dianou (†36)a všemožně se snažil zahnat pomluvy, že by byl otcem prince Harryho (32) (jeho ryšavá podoba za mlada je čistě náhodná). Nyní bývalý důstojník bojuje o život a lékaři mu nedávají příliš velké šance.
14.05.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Tajný milenec princezny Diany: Princ Harry není můj syn

 
Tajný milenec princezny Diany poprvé promluvil o jejich vztahu. Bývalý hráč póla James Hewitt v rozhovoru ale striktně odmítl, že by princ Harry mohl být jeho synem. Média o tom spekulují od devadesátých let jen proto, že stejně jako Hewitt je Harry zrzek.
17.03.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Harry James (15 článků)

Milenec Lady Diany (†36) James Hewitt: Je Harry jeho syn?! Ta podoba musí v Charlesovi hlodat...

 
Švarný major od kavalérie a úspěšný hráč póla versus nevěrný studený čumák. S kterým z nich zplodila princezna Diana (†36) mladšího syna Harryho (32)? Podoba mladého prince s údajným milencem jeho matky je neuvěřitelná!
13.03.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Harry James (15 článků)

Nechutné pomluvy kolem princezny Diany (†36): Milenec si pustil ústa na špacír!

 
Jejich tajný milenecký poměr trval dlouhých pět let. Teď James Hewitt (58), který byl Dianinou (†36) láskou prozradil, jaká je pravda ohledně spekulací, zda je otcem jednoho z jejích synů.
13.03.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Harry není můj syn, potvrdil milenec princezny Diany James Hewitt

 
Milenec princezny Diany James Hewitt (58) opět promluvil o jejich vztahu. Bývalý hráč póla v novém rozhovoru striktně odmítl, že by princ Harry (32) mohl být jeho synem. Média o tom spekulují od devadesátých let i kvůli podobnosti Hewitta a Harryho.
13.03.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Harry James (15 článků)

Princ Harry je celý dědeček. Jejich podoba mnohé překvapila

 
Britský bulvár v minulosti spekuloval, že otcem prince Harryho (32) není princ Charles (67), ale jezdecký důstojník a milenec princezny Diany James Hewitt (58). Nedávno zveřejněné snímky Harryho dědečka však ukazují, jak je Harry princi Philipovi (95) podobný.
13.11.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Král Karel III. (235 článků) , Harry James (15 článků)

OBRAZEM: Šperk za miliony a dědictví. Zásnubní prsteny Pippy a Kate

 
Po oznámení zásnub Pippy Middletonové (32) s miliardářem Jamesem Matthewsem (40) se pozornost médií soustředila i na zásnubní prsten sestry vévodkyně z Cambridge. Zatímco Kate (34) dostala od prince Williama (34) prsten princezny Diany s modrým safírem, Pippa se může pochlubit kouskem s diamanty za miliony.
20.07.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Svatba boháčů: Hiltonová si vzala Rothschilda. Omylem ukázala kalhotky

 
Mladší sestra Paris Hiltonové a dědička hotelového impéria Nicky Hiltonová (31) si v pátek vzala finančníka Jamese Rothschilda (31), který pochází z bohaté rodiny bankéřů. Svatba proběhla v Oranžérii Kensingtonského paláce v Londýně, v němž žila princezna Diana a jehož část se pronajímá k obřadům.
10.07.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Třicátník Princ Harry slaví. A všichni si šeptají: Měla ho princezna Diana s milencem?!

 
Léta kolující fámy, že princ Harry není synem prince Charlese, ale že se narodil ze vztahu princezny Diany a jezdeckého důstojníka Jamese Hewitta, podporuje i podoba, do které Harry roste.
13.09.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Král Karel III. (235 článků) , Harry James (15 článků)

Je princ Harry levoboček? Stále více se podobá milenci Lady Diany

 
Princ Harry brzy oslaví 30. narozeniny. Mluví o tom celá Velká Británie, ale mluví také o něčem jiném. Jak Harry stárne, stále více se podobá Jamesi Hewittovi, který udržoval vztah z Harryho matkou Lady Dianou. Takže by Harryho otec nebyl princ Charles?
16.08.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Král Karel III. (235 článků) , Harry James (15 článků)

Dupačky i tajemné koblihy. Obchodníci vydělávají na dítěti prince Williama

 
Ještě se ani nenarodilo, ale už vydělává peníze. A britští obchodníci se opět těší na lukrativní léto. Po královské svatbě a jubileu panovnice se blíží další velká událost v královské rodině - příchod nejmladšího z rodu Windsorů. A to bude znamenat zlatý důl pro prodejce suvenýrů i alkoholu či jídla potřebného na oslavy. Další články k tématu: Královský potomek Williama a Kate dostane úplně nový titul Alexandra, Diana, George, James? Britové tipují jméno následníka trůnu Vévodkyně Kate bude rodit ve stejné nemocnici jako princezna Diana VIDEO: Vévodkyně Kate ukázala rostoucí těhotenské bříško
10.07.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Nešetřím se ani po kolapsu. Tělo beru jen jako pracovní nástroj, říká Kozub

 
Jak může zvládat všechno, co dělá, a přitom to dělat dobře a úspěšně? „Když se naučíte spát pět hodin denně, zbývá vám devatenáct hodin na práci i na čtení pohádek,“ odpoví Štěpán Kozub. I když jde někdy až na samotnou hranu, hlavu si z toho nedělá. „Tělo se má zhuntovat, hlavní je odvést práci dobře a mít splněno,“ říká.
09.07.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků) , Alexandra Stan (5 článků)

Alexandra, Diana, George, James? Britové tipují jméno následníka trůnu

 
Vévodkyně z Cambridge Catherine má termín porodu kolem 13. července. Ale v Británii už dávno propuklo miminkovské šílenství. Objevují se nejrůznější dárky s dětskou tématikou a také sestavili žebříček populárních královských jmen pro následníka trůnu. Další články k tématu: Přátelé mi posílají návrhy jmen pro dítě, říká těhotná Kate Těhotná Kate dostala od Finska dárek: pleny, dupačky i kondomy Vévodkyně Kate bude rodit ve stejné nemocnici jako princezna Diana OBRAZEM: Těhotná Kate končí s oficialitami. Křtila, kempovala, pomáhala Vévodkyně Kate plní poslední povinnosti před porodem, pokřtila parník Kate po porodu odjede k rodičům, potvrdil strýc vévodkyně z Cambridge Královský potomek Williama a Kate dostane úplně nový titul Dupačky i tajemné koblihy. Obchodníci vydělávají na dítěti prince Williama
07.07.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)

Těhotná Kate dostala od Finska dárek: pleny, dupačky i kondomy

 
Manželka prince Williama Catherine dostala od Finska startovací balíček pro nastávající matky. Vévodkyně z Cambridge už za několik dní porodí příštího následníka britského trůnu. Další články k tématu: Vévodkyně Kate bude rodit ve stejné nemocnici jako princezna Diana OBRAZEM: Těhotná Kate končí s oficialitami. Křtila, kempovala, pomáhala Vévodkyně Kate plní poslední povinnosti před porodem, pokřtila parník Kate po porodu odjede k rodičům, potvrdil strýc vévodkyně z Cambridge Alexandra, Diana, George, James? Britové tipují jméno následníka trůnu
04.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Diana James (19 článků)
« Předchozí 1 Další »