Články k osobnosti

Dennis Dennis

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dennis Dennis »
 

Modelka Denisa znovu rodila do vody! První pokus málem skončil smrtí

 
Domácí porod dcery Atlas (17 měsíců) doprovázely obrovské komplikace a maličkou museli narychlo přivolaní záchranáři oživovat. Ale ani to slovenské modelce Denise Mlynekové nedalo za vyučenou a syna Dennise opět porodila doma do vody.
30.03.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Loď duchů se objevila po záhadné cestě v Irsku

 
Bouře Dennis, která se přiřítila na Britské ostrovy, přinesla k irským břehům loď duchů, která se rok a půl toulala po moři a urazila tisíce kilometrů. Šestasedmdesát metrů dlouhá nákladní loď byla vydána napospas osudu jihovýchodně od Bermud v září 2018, kdy záchranáři dostali do bezpečí deset členů posádky.
17.02.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Bouře vyplavila loď duchů, připlula k Evropě od Bermud. Dva mrtví kvůli řádění Dennis

 
Bouře Dennis, se kterou se v minulých dnech potýkal severozápad Evropy a která má na svědomí nejméně dva mrtvé, vyplavila na jižní pobřeží Irska loď bez posádky. Loď duchů opustili námořníci již v roce 2018. Od té doby plula bezvládně Atlantikem, k Evropě doputovala až od dalekých Bermud, informoval list The Irish Times.
17.02.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Záplavy a vichr, který si pohrává s letadly: Dennis pustoší Británii, povodně hrozí i ve Francii

 
Bouře Dennis dnes s plnou silou udeřila na Britské ostrovy. Meteorologové vydali varování před záplavami pro více než 370 míst po celé Británii, nejvíce je postižený jižní Wales. Před silným větrem, který by mohl dosahovat až 120 kilometrů za hodinu, celou západní část země varovali i meteorologové v Irsku. Druhý nejvyšší stupeň varování kvůli silnému větru a záplavám platí také na francouzském Bretaňském poloostrově a v Normandii.
15.02.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Po Sabine přichází další bouře. „Bude životu nebezpečná,“ varují meteorologové Brity

 
Velká Británie neměla ani chvilku, aby se vzpamatovala z bouře Ciara – v Evropě známé jako Sabine. Jeden živel vystřídal druhý a v zemi začalo mrznout a hustě sněžit. Meteorologové zároveň zdůraznili, že dál platí výstraha před povodněmi, v pátek se navíc má přihnat další bouře, která dostala jméno Dennis, a udeří silou větru až 95 kilometrů v hodině. „Bouře bude životu nebezpečná,“ uvedli meteorologové. Zprávu přinesl deník Daily Mail.
12.02.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Orkánem Sabine to nekončí: Do Česka vtrhne bouře Dennis, doprovodí ji silný vítr

 
Orkán Sabine napáchal po celé Evropě, Česko nevyjímaje, velké škody. Lidé se z něj ještě nestačili vzpamatovat a už přichází nová hrozba ve formě bouře Dennis, která na naše území dorazí v neděli a znovu přinese silný vítr.
12.02.2020 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Turistům ukradli urnu se synem

 
Poláci Kinga a Bartek Bednarzovi v létě ztratili syna, zabil se při autonehodě. S Dennisem (†19) i s celým nešťastným rokem se chtěli rozloučit na Kypru, ale nebylo jim přáno. V pátek o syna přišli podruhé.
30.12.2019 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků) , King King (26 článků)

Další „oběť“ problémů s Boeingy 737 MAX. Z firmy odchází dlouholetý poradce

 
Americkou strojírenskou společnost Boeing opouští další vysoce postavený pracovník, který se zabývá řešením krize kolem letadel 737 MAX. Firma ve čtvrtek uvedla, že její právní poradce Michael Luttig odejde na konci roku do důchodu. Začátkem tohoto týdne musel s okamžitou platností rezignovat generální ředitel podniku Dennis Muilenburg.
27.12.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1454 článků) , Dennis Dennis (10 článků)

V troskách 737 MAX zemřelo skoro 300 lidí. Boeing bránil vyšetřování nehod, šokuje kongres

 
Americký Kongres dostal nové znepokojivé informace o Boeingu 737 MAX. Firma, kterou po dvou smrtelných nehodách těchto strojů vyšetřuje americké ministerstvo spravedlnosti a právě Kongres, dokumenty dodala v pondělí večer jen několik hodin po rezignaci generálního ředitele Dennise Muilenburga. Uvedl to podle agentury AFP asistent kongresové dopravní komise.
24.12.2019 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Dennis (10 článků)

Šéf Boeingu náhle odstoupil. Firma čelí potížím, i kvůli letadlům 737 MAX

 
Šéf amerického výrobce letadel Boeing Dennis Muilenburg s okamžitou platností rezignuje. Od 13. ledna se jeho nástupcem stane dosavadní šéf dozorčí rady David Calhoun. Podle agentury Reuters to v pondělí oznámila firma, která se potýká s následky dvou smrtelných nehod letounů své výroby.
23.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: David Dennis (1 článek) , Dennis Dennis (10 článků) , David David (233 článků) , David Dennis (1 článek) , David David (178 článků)
« Předchozí 1 Další »