Články k osobnosti

Denisa Svobodová

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Denisa Svobodová »
 

Atletická sezona vrcholí: Hejnová si jede pro prize money a vítězství

 
Ve čtvrtek je v Curychu na programu první ze dvou finálových závodů prestižní Diamantové ligy a mistryně světa Zuzana Hejnová tam bude chtít udržet ve třináctém závodu letošní neporazitelnost. Na startu bude také její soupeřka v běhu na 400 metrů překážek Denisa Rosolová, pátý koulař z mistrovství světa v Moskvě Ladislav Prášil a tyčkařka Jiřina Svobodová. 
28.08.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Denisa Svobodová (3 články)

Hana Svobodová řádila se svými kolegyněmi jen v titěrných plavečkách a kožichu za statisíce

 
V takovém outfitu se modelka a moderátorka Hana Svobodová  (23) předvedla na exkluzivní módní přehlídce, která byla součástí luxusní party pořádané československou Fashion TV. Ta se konala v bratislavském Erdődyho paláci a Hanka spolu se svými kolegyněmi – moderátorkami Soňou Skoncovou a Denisou Mendrejovou předvedla hříšně drahé plavečky světových módních značek. A všichni přítomní pánové mohli na sexy moderátorce oči nechat.
19.12.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Svobodová (216 článků) , Soňa Skoncová (9 článků) , Denisa Svobodová (3 články)

Ben Cristovao byl v sedmém nebi: Lepily se na něj tyhle čtyři prvotřídní krásky

 
Mladičká zpěvačka Monika Bagárová  (16) by měla být na pozoru. Její přítel a v současnosti jeden z nejžádanějších mužů Ben Cristovao  (24) dostal totiž nabídku snů. Stal se z něj moderátor lifestylové stanice Fashion TV. To by nebyl pro Moniku zas tak velký problém, pokud by to pro Bena neznamenalo, že bude každý den spolupracovat s kráskami Nikol Moravcovou, Miss Universe Slovenska 2009 Denisou Mendrejovou, Hankou Svobodovou a Vicemiss Slovensko 2009 Soňou Skoncovou.
30.06.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (458 článků) , Monika Bagárová (455 článků) , Nikol Moravcová (248 článků) , Soňa Skoncová (9 článků) , Denisa Svobodová (3 články)
« Předchozí 1 Další »