Články k osobnosti

Denisa Bartošová

  Herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Denisa Bartošová »
 

Proměna: Nudné květinářství konečně láká svou nápaditou výzdobou zákazníky

 
Proměna obyčejného obchodu v elegantní a osobité květinářství byla pro designérku Denisu Bartošovou výzvou, kterou si nemohla nechat ujít. Vysoké stropy a divokou výmalbu nahradily harmonické pozadí a přírodní vzhled, které dají květinám nádherně vyniknout.
27.05.2016 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Bartošová (12 článků)

Recenze: Nepřehlédnutelná kniha plná kreativních nápadů do každého počasí

 
Knih o doma vyráběných dárcích přibývá jak hub po dešti. Láskominy Denisy Bartošové mají ovšem jednu skvělou výhodu – jejich grafická úprava chytne za oko. Navíc tahle kniha nabízí od každého trošku – dekorace, jídlo, pochutiny, potřeby do domácnosti i doplňky oblečení.
29.02.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Bartošová (12 článků)

Proměna: Z nezáživné ložnice inspirativní pokoj plný růží

 
Manželská postel zabírala v ložnici skoro celý prostor. Vše působilo navíc obyčejně a fádně. Designérka Denisa Bartošová se rozhodla být odvážná a pustila se i do věcí, které si nejde úplně představit. A majitelé Veronika s Michalem do toho šli s ní. Výsledkem je originální a útulná místnost.
07.01.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Bartošová (12 článků) , Veronika Bartošová (4 články)

Proměna: Z neuspořádané místnosti je pokoj pro holčičku plný puntíků

 
Pokojík čtyřleté Liliany byl sice plný barev, celý byl ale neuspořádaný. Chyběly úložné prostory, pokoj přetékal hračkami a holčička neměla ani psací stolek. Designérka Denisa Bartošová dodala celému pokoji styl. Nechala v něm vyrůst dva vtipné domky a přidala barvy – světle tyrkysovou a růžovou.
17.12.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Bartošová (12 článků)

Vyrobte si stylovou zástěru! Designérka vám poradí, jak na to

 
Ani ve své kuchyni nemusíte být za "šmudlu". Dalibor Gondík vás tentokrát vezme na návštěvu za designérkou Denisou Bartošovou do jejího ateliéru. Ta vás seznámí s trendy, které teď letí, a poradí vám, jaké materiály si vybrat.
10.10.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (241 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)

Proměna podkroví: Z nezabydleného prostoru vznikla romantická ložnice i útulná pracovna

 
Stylistka, designérka a vášnivá kuchařka Denisa Bartošová měla jediné přání. Chtěla se každé ráno budit pod blankytným nebem, i když je venku šedivo. A tenhle sen se jí teď splnil.
16.07.2015 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Bartošová (12 článků)

Historie se opakuje: Manžel přítelkyně Josefa Rychtáře chystá rozvod!

 
Iveta Bartošová  (✝48) zničila jeho manželství, teď to vypadá, že „na oplátku“ možná Josef Rychtář  (57) pomohl ke konci vztahu své kamarádce! Jak Super.cz již informoval, vdovec po Ivetě Bartošové se intenzivně stýkal s pohlednou blondýnkou Denisou , matkou tří dětiček, o níž někde sice prohlásil, že je jeho milenkou, ale pak otočil s tím, že jde jen o přítelkyni . Super.cz však nyní zjistil, že manžel této dámy slibům o čistém přátelství příliš nevěřil, nasadil na svou ženu sledovací prostředky, a nyní se na základě zjištění svého pátrání chystá rozvést!
11.05.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků) , Josef Rychtář (1355 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)

Rychtářův další pokus: Už má náhradu za Ivetu! Foto uvnitř!

 
Po soutěžící z »Milionáře« má Josef Rychtář (56) další adeptku na roli Ivety Bartošové (†48) v plánovaném filmu o tragicky zesnulé zpěvačce. Jmenuje se Denisa Pomezná a vdovec ji našel mezi Ivetinými fanynkami!
07.02.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků) , Josef Rychtář (1355 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)

Kamarádka vdovce po Bartošové tvrdí: Rychtář má novou známost a bude táta!

 
Pamatujete na ženu, která se paktovala s Josefem Rychtářem  (56) , tvrdila o sobě, že už je jen bývalá prostitutka a jež se taky cpala Darině Nové, Josefově exmanželce, do domu? Právě Jana Podlešáková se teď rozhodla promluvit. Prý maká počestně jako uklízečka a s vdovcem nechce mít už nic společného. „Má novou přítelkyni, Denisu!“ tvrdí.
19.11.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1355 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)

Krásné missky řádily na italských silnicích: Podívejte se, v jakém fáru provokovaly Domanská s Bartošovou jižanské hřebce

 
Missky a půvabné modelky Denisu Domanskou  (21) a Lindu Bartošovou (19) pojí nejen společné přátelství, ale i láska k automobilům. Když ve Škodovce přemýšleli nad tím, které dámy pozvou na zkušební jízdu v novém Rapidu Spaceback, bylo hned jasno.
30.10.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků) , Linda Bartošová (95 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)

Domácí násilí? Přítelkyně Michala Penka skončila po napadení na pohotovosti

 
Vrátil se zpěvák Michal Penk zpátky k tvrdým drogám? Některé zdroje naznačují, že ano. Jak Super.cz uvedl jako první , bývalý milenec Ivety Bartošové měl v pátek nad ránem napadnout svou přítelkyni Denisu S., k případu byla volána i policie. Naše redakce nyní získala důvěryhodné svědectví od kamarádky Penkovy holky, která tvrdí hodně drsné věci. „Penk už jí zmlátil několikrát!“ říká.
14.06.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků) , Michal Penk (90 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)

Co má společného Bartošová s Domanskou? Šťastnou třináctku!

 
Loňská Česká Miss World Denisa Domanská v soutěži krásy uspěla pod číslem 13, stejně jako její nástupkyně Linda Bartošová.
04.04.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků) , Linda Bartošová (95 článků) , Denisa Bartošová (12 článků)
« Předchozí 1 Další »