Denisa Allertová

tenistka

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Denisa Allertová »

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (56 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (364 článků)

Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (79 článků) , Barbora Strýcová (243 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Kristýna Plíšková (56 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Českým tenistkám Taškent svědčí. Plíšková si poprvé zahraje čtvrtfinále

Kristýny Plíšková, dvojče úspěšnější Karolíny, si v Taškentu poprvé na turnaji WTA Tour zahraje čtvrtfinále. Letošní čtvrtfinálovou premiéru si v uzbecké metropoli odehraje i Denisa Allertová.
28.09.2016 14:25 |

Šafářová sekala jednu chybu za druhou. Vypadla i Allertová, Plíšková jde dál

Když se nedaří, tak se nedaří. To se muselo v New Yorku honit hlavou Lucii Šafářové během zápasu s pátou nasazenou Simonou Halepovou z Rumunska. Zápas plný chyb skončil pro českou tenistku prohrou 3:6, 4:6. Šafářová tak na US Open končí. Stejně jako Denisa Allertová, kterou vyřadila Švédka Johanna Larssonová 6:3, 6:1. Prsty ale můžeme dál držet Karolíně Plíškové, která po výhře 6:1, 7:5 nad Montserrat Gonzálezovou z Paraguaye postoupila do 3. kola.
01.09.2016 22:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (522 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

České překvapení na US Open. Allertová využila slabé chvilky bývalé světové jedničky

Třiadvacetiletá Češka Denisa Allertová na úvod US Open převálcovala někdejší světovou jedničku Srbku Anu Ivanovičovou 7:6 a 6:1. Dařilo se i Lucii Šafářové, která porazila Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:4.
30.08.2016 21:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (522 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Siniaková a Veselý překvapují dál. Postoupily i další dvě Češky, Plíšková končí

Tenistka Kateřina Siniaková překvapila ve Wimbledonu vítězstvím nad Francouzkou Caroline Garciaovou a poprvé v kariéře postoupila do 3. kola grandslamového turnaje. V něm se představí i Lucie Šafářová. Podobným překvapením je i třísetové vítězství Jiřího Veselého nad osmým nasazeným Dominicem Thiemem. Dohrávku prvního kola zvládla i Barbora Strýcová. S turnajem se loučí Karolína Plíšková a Denisa Allertová.
30.06.2016 18:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (522 článků) , Barbora Strýcová (243 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Kateřina Siniaková (21 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Rosol po pětisetové bitvě vypadl, tři Češky jdou dál

Postu do druhého kola Wimbledonu si zajistily  Denisa Allertová a Lucie Šafářová, naopak Lukáš Rosol skončil hned na úvod turnaje, podlehl Američanovi Samu Querreymu. Ve večerním zápase uspěla i třetí Češka Karolína Plíšková, porazila Belgičanku Yaninu Wickmayerovou.
27.06.2016 19:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (522 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Lukáš Rosol (600 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

České tenistky poletí do Rumunska v nejsilnější možné sestavě

V nominaci kapitána Petra Pály pro utkání 1. kola Fed Cupu podle očekávání nechybí Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Barbora Strýcová ani Denisa Allertová. Obhájkyně titulu se v rumunském Kluži představí 6. a 7. února.
26.01.2016 12:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1503 článků) , Barbora Strýcová (243 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Štěpánek vyřazen, ostatní čeští tenisté postoupili do třetího kola Australian Open

Hned čtveřice českých tenistů dnes postoupila do třetího kola Australian Open. Své maximum si na prvním grandslamovém turnaji letošní sezony  vylepšili Denisa Allertová a Lukáš Rosol. Druhý jmenovaný narazí v další kole na Švýcara Stana Wawrinku, kterývyřadil Radka Štěpánka.
21.01.2016 14:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (889 článků) , Lukáš Rosol (600 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

České tenistky zabojují o Fed Cup v nejsilnější sestavě

Nominace českých tenistek na finále Fed Cupu proti Rusku, které se  odehraje v pražské O2 areně 14. a 15. listopadu, se obešla bez většího překvapení. Nehrající kapitán Petr Pála nominoval kvarteto ve složení Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Karolína Plíšková a Barbora Strýcová. Týmovou jedničkou bude Petra Kvitová, náhradnicí Denisa Allertová.
22.10.2015 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (522 článků) , Petra Kvitová (1503 článků) , Barbora Strýcová (243 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Allertová poskočila o sedmnáct příček, Williamsová se dotáhla na legendární Evertovou

O sedmnáct příček si ve světovém žebříčku polepšila česká tenistka Denisa Allertová. Díky prvnímu finále na okruhu WTA v kariéře v čínském Kuang-čou je na svém maximu a patří jí 57. místo.
28.09.2015 12:15 |

Osobnosti: Denisa Allertová (18 článků)

Allertová nestačila na Jankovičovou. Ve finále dostala 'kanára'

Bývalá světová jednička Jelena Jankovičová smetla ve finále turnaje v Kuang-čou Denisu Allertovou za hodinu a šest minut 6:2 a 6:0. Zatímco Allertová tak musí na svůj první titul na okruhu WTA čekat, pro její protihráčku to byl již čtrnáctý triumf.
26.09.2015 11:10 |

Allertová si v Číně zahraje o svůj první titul na okruhu WTA

Česká tenistka Denisa Allertová porazila v semifinále turnaje v čínském Kuang-čou Italku Saru Erraniovou 7:5 a 6:2 a poprvé v kariéře si zahraje finále turnaje WTA. Její finálovou soupeřkou bude Srbka Jelena Jankovičová.
25.09.2015 14:40 |

Allertová přejela Halepovou a je v semifinále. Postupuje i Plíšková, Berdych končí

Česká tenistka Denisa Allertová získala na na turnaji v Kuang-čou cenný skalp. Ve čtvrtfinále porazila světovou dvojku Simonu Halepovou z Rumunska 6:4, 6:3 a podruhé v kariéře si zahraje semifinále podniku WTA.
24.09.2015 15:01 |

Allertová je ve čtvrtfinále, Siniaková a Strýcová dohrály

Česká tenistka Denisa Allertová porazila ve 2. kole turnaje v čínském Kuang-čou Srbku Bojanu Jovanovskou 6:3, 7:6 a potřetí v kariéře si zahraje čtvrtfinále turnaje WTA.
23.09.2015 15:21 |

Českým tenistům start US Open nevyšel. Plíšková nestačila na kvalifikantku

Během prvního dne se na dvorcích US Open představilo šest českých tenistů a tenistek, do druhého kola turnaje však postoupily pouze Denisa Allertová, která vyřadila světovou desítku Carlu Suárezovou, a Tereza Smitková. První kolo naopak bylo nad síly Karolíny Plíškové, Kláry Koukalové, Kateřiny Siniakové a Radka Štěpánka, který svůj zápas skrečoval.
01.09.2015 08:26 |

Osobnosti: Klára Koukalová (37 článků) , Radek Štěpánek (889 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Kateřina Siniaková (21 článků) , Tereza Smitková (14 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Kvitová je ve Wimbledonu zatím suverénní, dál jde i Kristýna Plíšková

Druhý zápas, druhý "kanár". Petra Kvitová nemá na wimbledonské trávě se svými soupeřkami žádné slitování. Po úvodní výhře nad Kiki Bertensovou 6:1, 6:0 si ve druhém kole smlsla na Japonce Kurumi Naraové 6:2 a 6:0. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková , která porazila Rusku Světlanu Kuzněcovovou 3:6, 6:3, 6:4. S turnajem se loučí Denisa Allertová.
02.07.2015 18:41 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1503 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Kvitová postoupila, další češky z turnaje vypadly

Tenistka Petra Kvitová postoupila po další třísetové bitvě do třetího kola antukového Roland Garros. I druhý zápas si tenistka Petra Kvitová na pařížské antuce protrpěla. Čtvrtá nasazená hráčka dnes na pařížském grandslamu porazila po téměř dvou a půl hodinách Španělku Silvii Solerovou 6:7, 6:4 a 6:2. Dalším českým hráčkám se nedařilo, se soutěží se rozloučily Karolína Plíšková, Lucie Hradecká i Denisa Allertová.
28.05.2015 18:36 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1503 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Karolína Plíšková (364 článků) , Denisa Allertová (18 článků)