Články k osobnosti

David Wagner

  podnikatel, spisovatel, vynálezce, vědec, léčitel, duchovní učitel vertikality a bojovník za mír

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Wagner »
 

Ivan David: Francie a Rusko řeší, jak zatnout tipec turecké expanzi

 
Francouzský a ruský prezident Emmanuel Macron a Vladimír Putin v sobotu telefonicky jednali o způsobech, jak ukončit tureckou rozpínavost ve Středomoří a na Blízkém východě. V neděli jednotky Libyjské národní armády (LNA) s podporou oddílu ruských kontraktorů z firmy Wagner a s pomocí súdánských žoldnéřů dobyly ropnou rafinérii el-Sarara na jihozápadě Libye.
30.06.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (439 článků) , David Wagner (4 články) , David Wagner (3 články) , Ivan Ivan (1486 článků) , David Wagner (1 článek) , Wagner Wagner (2 články) , David David (349 článků) , Wagner Wagner (2 články) , David David (258 článků) , Wagner Wagner (2 články)

Je tady cenzura jako blázen. Daniela Drtinová velmi překvapivě promluvila

 
Daniela Drtinová se ohradila proti kritice, která na ni před časem dopadla ze serveru MediaHub. Pedagog a historik David František Wagner konstatoval, že její rozhovory pro DVTV.cz jsou zoufale špatné. Škodí si prý i tím, že si vybírá alternativně smýšlející hosty. Drtinová jeho text označila za hysterickou reakci, která ji pobavila. Vypovídá to však o tom, jak se obáváme alternativních názorů. Bojíme se až tolik, že saháme k cenzuře, což Drtinovou děsí.
05.07.2016 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (347 článků) , David Wagner (4 články) , David Wagner (3 články)

Daniela Drtinová to pořádně schytala. Nejen za rozhovor s Václavem Cílkem o uprchlících

 
Historik a pedagog David František Wagner zhodnotil někdejší hvězdu ČT Danielu Drtinovou, která dnes působí v internetové televizi DVTV.cz. Dáma by si za rámeček slova pedagoga věru nedala. Podivuje se nad tím, jak vedla Drtinová rozhovor s novinářským kmetem Janem Petránkem nebo Benjaminem Kurasem či geologem Václavem Cílkem. Zve si zkrátka „alternativní hosty“ a těm nedokáže řádně oponovat, což je trestuhodné.
09.06.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (347 článků) , David Wagner (4 články) , Jan Wagner (3 články) , David Wagner (3 články) , David Benjamin (1 článek)
« Předchozí 1 Další »