Články k osobnosti

David Wagner

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Wagner »
 

Je tady cenzura jako blázen. Daniela Drtinová velmi překvapivě promluvila

 
Daniela Drtinová se ohradila proti kritice, která na ni před časem dopadla ze serveru MediaHub. Pedagog a historik David František Wagner konstatoval, že její rozhovory pro DVTV.cz jsou zoufale špatné. Škodí si prý i tím, že si vybírá alternativně smýšlející hosty. Drtinová jeho text označila za hysterickou reakci, která ji pobavila. Vypovídá to však o tom, jak se obáváme alternativních názorů. Bojíme se až tolik, že saháme k cenzuře, což Drtinovou děsí.
05.07.2016 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (342 článků) , David Wagner (3 články) , David Wagner (2 články)

Daniela Drtinová to pořádně schytala. Nejen za rozhovor s Václavem Cílkem o uprchlících

 
Historik a pedagog David František Wagner zhodnotil někdejší hvězdu ČT Danielu Drtinovou, která dnes působí v internetové televizi DVTV.cz. Dáma by si za rámeček slova pedagoga věru nedala. Podivuje se nad tím, jak vedla Drtinová rozhovor s novinářským kmetem Janem Petránkem nebo Benjaminem Kurasem či geologem Václavem Cílkem. Zve si zkrátka „alternativní hosty“ a těm nedokáže řádně oponovat, což je trestuhodné.
09.06.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (342 článků) , David Wagner (3 články) , Jan Wagner (3 články) , David Wagner (2 články) , David Benjamin (1 článek)

Senátorka a exsoudkyně Wagnerová: Je zvláštní, že Rath je ve vazbě

 
14. května uplyne rok, co je poslanec David Rath ve vazbě. Je její prodlužování skutečně oprávněné? Jak je to se speciálním útvarem pro vyšetřování velké korupce a s návrhem, aby v jeho čele stála nynější vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová? Je senátorský návrh na zrušení anonymních akcií šikanou, jak tvrdí pravice? Na to se ParlamentníListy.cz zeptaly senátorky a bývalé ústavní soudkyně Elišky Wagnerové.
17.04.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4496 článků) , David Wagner (3 články)
« Předchozí 1 Další »