Články k osobnosti

David Soukup

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Soukup »
 

Cirkus na jednání Rady ČTK. Rozkoš bez rizika, ulevil si předseda nad estrádou svého kolegy

 
Předseda Rady ČTK David Soukup prozradil, že dva členové Rady ČTK – Petr Žantovský a Pavel Foltán – se nepřipravili na dvě videozasedání v časech koronaviru a ani jednoho se nezúčastnili. Foltán prý navíc z jednání rady dělá cirkus.
26.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (5 článků) , Petr Rada (240 článků) , Petr Pavel (666 článků)

Smrt Zemana na koronavirus? U Soukupa byl Okamura a mnoho nepřátel

 
Epidemiologická opatření trvala dva měsíce, ekonomické problémy však potrvají daleko déle. Jak zvládli premiér Andrej Babiš (ANO) a prezident Miloš Zeman koronavirovou krizi? Nejen to bylo tématem dalšího dílu pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, kde tentokrát debatovali předseda hnutí SPD Tomio Okamura a tři senátoři: Marek Hilšer, David Smoljak (za STAN) a Jan Žaloudík (za ČSSD). Tématem byl mj. diktát velmocí jako jsou Čína nebo Rusko.
21.05.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18965 článků) , Tomio Okamura (2341 článků) , Miloš Zeman (24048 článků) , Marek Hilšer (169 článků) , Jan Marek (395 článků) , Jan Marek (158 článků) , Jan Soukup (27 článků) , David Soukup (5 článků) , Jan David (4 články) , Jan Soukup (6 článků) , David David (395 článků) , Jan David (4 články) , David David (290 článků)

Syn legendy Smoljaka: ČT chtějí zestátnit, platíme jí málo. Soukup nebaví už ani Zemana

 
Syn zesnulého cimrmanologa Ladislava Smoljaka (†78) je dnes senátorem. David Smoljak (61, za STAN) promluvil v rozhovoru pro Blesk Zprávy coby člen mediálního výboru o volbě do Rad ČT a ČRo či o dramatu na Radě ČTK, kde se do křížku s dalšími radními dostal obhájce dezinformačních webů Petr Žantovský. Řeč byla i o útocích na ČT, ale třeba i konci Miloše Zemana u Jaromíra Soukupa na Barrandově. Smoljak zavzpomínal rovněž na svého otce: „Táta snahu, aby komunistická strana byla zakázána, nikdy nevzdal a nedokázal se smířit s tím, že jsme tuto věc nedotáhli.“
01.03.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (137 článků) , Miloš Zeman (24048 článků) , Petr Soukup (3 články) , David Soukup (5 článků) , David David (395 článků) , David David (290 článků)

Rada ČTK má nového předsedu. Chce podávat zcela nestranné informace, žádné domněnky

 
Rada ČTK má nového předsedu. Stal se jím mediální podnikatel a zastupitel za hnutí ANO na Praze 3 David Soukup. Informuje o tom ČTK. Zprávu převzala Česká televize.
16.12.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (5 článků)

Mohl jich zabít ještě mnohem víc! Dusno po vraždách v Ostravě. Odborníci odhalili závažné problémy

 
V úterním Duelu Jaromíra Soukupa promluvili bezpečnostní expert Andor Šándor a konzultant izraelské Akademie proti terorismu David Bohbot. Řešili připravenost České republiky na útoky podobné tomu, který se včera odehrál v nemocnici v Ostravě. V ní dvaačtyřicetiletý muž zahájil palbu v čekárně traumatologické ambulance v úterý po sedmé hodině. Střílel čekající pacienty z bezprostřední blízkosti do hlavy a hrudníku. Šest lidí zabil, tři jsou zranění. Podle obou expertů je nutné zvýšit zabezpečení podobných institucí. Kritizovali rovněž to, jak celý zásah bezpečnostních složek probíhal. A Šándor vzpomenul i na předloňský teroristický útok seniora Jaromíra Baldy. „Jsme unikátní země, která k vyrobení teroristického útoku nepotřebuje ani jednoho muslima či Araba,“ pronesl.
14.12.2019 06:55 |

podobné články

Osobnosti: David Baldy (1 článek) , David Balda (5 článků) , David Soukup (5 článků) , David David (395 článků) , David David (290 článků)
« Předchozí 1 Další »