Články k osobnosti

David Rath

  lékař, exposlanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Rath »
 

David Rath: Syrští sirotci a sir Winton

 
Už několik dní bičují syrští sirotci naše emoce a to v situaci, kdy vlastně nic nevíme. V ČT paní Šojdrová, autorka nápadu, nejistě říkala, že mezi těmi mladistvými v táborech jsou asi i sirotci. Pak zase někde jinde prohlásila, že mezi nimi mohou být snad i nějaké dívky (samotné?). Následně připustila, že nejspíš nepůjde o malé děti, ale o mladistvé, a hned upozornila, že přeci i s našimi puberťáky bývají problémy. Nejspíš jako přípravu obrany v případě, že se sem dostanou a nudu si začnou zahánět občasným znásilňováním a rvačkami, pokud rovnou nedojde na nože.
20.09.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Imunita je na ho*no, dušuje se Rath před volbami. Senátorům by sebral plat

 
David Rath se v případě zvolení senátorem nechá vydat k trestnímu stíhání. „Imunita je na ho*no,“ slíbil v živém vysílání senátního duelu ve Studiu Blesku. Zároveň by chtěl senátorům sebrat plat. Jeho protivníkem byl starosta Březiněvsi Jiří Haramul, který kandiduje za hnutí trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše. Z morálního hlediska by podle Haramula neměli stíhaní politici kandidovat ve volbách, ctí však presumpci neviny.
20.09.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14090 článků) , David Rath (4445 článků)

Duely Blesku: Utkají se policejní exšéf, souzený Rath i bývalá mluvčí ČSSD

 
Další čtyři dvojice kandidátů do Senátu se utkají v předvolebních Duelech na Blesk.cz v týdnu od 17. do 20. září. Své postoje a názory bude obhajovat například trestně stíhaný lékař David Rath, který býval středočeským hejtmanem a ministrem zdravotnictví. Pozvání přijali také například bývalý policejní prezident Martin Červíček (ODS) nebo bývalá mluvčí sociálních demokratů Lucie Orgoníková (ČSSD).
17.09.2018 06:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků) , Martin Červíček (309 článků)

David Rath: Ministr - zpěvák

 
Vláda A. Babiše rozhodla, že dá 7 miliard lékařským fakultám, aby vychovali více lékařů. Lékařské fakulty si více peněz zaslouží, ale ne na produkci dalších lékařů, těch už dnes produkují dost. Problém nedostatku lékařů není v jejich nedostatečné produkci, ale v jejich masivním odchodu do zahraničí.
05.09.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Neonacisté? Spolupracovníci policie, napsal David Rath k demonstraci v Chemnitz

 
David Rath se chce vrátit do Parlamentu, tentokrát do Senátu. Pozornost však věnuje nejen své předvolební kampani, ale také dění v německé Saské Kamenici (Chemnitz). Byl se podívat na jedné demonstraci a zjistil jednu věc. Když média tvrdí, že proti migrantům demonstrují především pravicoví radikálové, tak neříkají pravdu. Realita je prý zcela jiná.
04.09.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Česká Suverenita: David Rath navštívil demonstraci proti přistěhovalectví v Chemnitz

 
Dnes navštívil kandidát do Senátu za Českou Suverenitu David Ráth a místopředsedkyně strany Iva Procházková demonstraci proti přistěhovalectví v Chemnitzu, pořádanou pobočkou AFD za podpory námi spřátelené Pegidy.
02.09.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Procházková (6 článků) , David Rath (4445 článků)

David Rath: Prodej litoměřické nemocnice vůbec nechápu

 
MUDr. David Rath zahájil včera sběr podpisů proti privatizaci Litoměřické nemocnice.
30.08.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Jiskřivý boj o Senát: Rektor vs. Střihoruký Edward i Paroubek kontra Konvička

 
Nepravomocně odsouzený exhejtman David Rath a bývalý premiér Jiří Paroubek (oba dříve ČSSD). To jsou dvě největší hvězdy minulosti, které budou kandidovat v říjnových senátních volbách. Zatímco Rath se ale zvučné konkurenci vyhnul, Paroubek změří síly například s islamofobem Martinem Konvičkou, vedle nějž si zazpíval státní hymnu i prezident Zeman. Které další obvody nabídnou třeskuté souboje?
29.08.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3519 článků) , David Rath (4445 článků) , Martin Konvička (59 článků) , Jiří Zeman (1135 článků)

Rath kandiduje vedle Senátu i v komunálních volbách v Hostivici

 
Někdejší vlivný sociálnědemokratický politik David Rath kandiduje v komunálních volbách ve své domovské Hostivici. Podle informací, které zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ) na serveru www.volby.cz, vede uskupení Zdravá Hostivice. Bývalý středočeský hejtman přitom chce i do Senátu. V litoměřickém volebním obvodu, kde strávil 18 měsíců ve vazbě, je na kandidátce České suverenity. Rath je nepravomocně odsouzený za korupci, uvedla ČTK.
24.08.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

David Rath: Hospodští a květináři? Zdaňte nadnárodní giganty

 
Exhejtman a exposlanec za ČSSD David Rath se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz zamyslel nad tím, že by mělo být jasné, kdo je bohatý a má se mu „brát“. Důležité totiž podle něj je to, aby se přibrzdilo rozevírání nůžek mezi nejbohatšími a těmi ostatními.
23.08.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

David Rath: Proč neprivatizovat nemocnice

 
Klišé zastánců privatizace říká, že je přeci jedno komu nemocnice patří, důležité je, aby poskytovala kvalitní péči. Připomíná to tvrzení, že je jedno když je žena prostitutka, důležité je, aby sexovala jen s jedním mužem.
16.08.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Bakala? Jiří Paroubek promluvil. Může přijít překvapení

 
Jiří Paroubek se vrací, tentokrát chce uspět s podporou ČSSD v Senátu. Kandiduje za obvod Ostrava-město. Současný stav ČSSD se mu nelíbí, je v ní prý spousta lidí, kteří „zapomněli odejít“. Chce řešit exekuce a bydlení. Došlo i na Davida Ratha. Nový rozhovor s Jiřím Paroubkem na serveru Zdroj.cz komentoval také Jaroslav Plesl z Mladé Fronty.
09.08.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3519 článků) , Jaroslav Plesl (236 článků) , David Rath (4445 článků) , Jára Nový (110 článků)

Jana Volfová: Starostové nejvíc kritizují kandidaturu Ratha. Přitom bez obviněného Půty by se Gazdík vůbec nedostal do sněmovny

 
ROZHOVOR Politická strana Česká suverenita nabídla exhejtmanovi Davidu Rathovi kandidaturu do Senátu ve volebním obvodu Litoměřice, kde strávil osmnáct měsíců ve vazební věznici. Předsedkyně strany, bývalá poslankyně za ČSSD a první místopředsedkyně spolku Blok proti islámu Jana Volfová vysvětluje, proč se rozhodla oslovit člověka, který je nepravomocně odsouzen za korupci k osmi a půl letům vězení. „Když může být obviněný člověk premiérem v této zemi, proč by nemohl do Senátu kandidovat David Rath,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jana Volfová.
03.08.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Pokud bude Rath zvolen senátorem a získá imunitu, Senát ho pravděpodobně vydá ke stíhání

 
Někdejší hejtman Středočeského kraje a bývalý významný politik sociální demokracie David Rath, který je nepravomocně odsouzený za korupci, bude kandidovat do Senátu za Českou suverenitu v Litoměřicích. Jestli nakonec v boji o návrat do vysoké politiky uspěje a lidé jej na podzim zvolí senátorem, jeho kolegové by jej podle jejich slov s velkou pravděpodobností vydali ke stíhání, píše MF Dnes.
03.08.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Hannig (Rozumní): David Rath aneb Nejlepším myslivcem je bývalý pytlák

 
Mnozí se mě ptají, co říkáš na toho Ratha – to je drzost, co? Má odpověď většinou zní, no, drzost to sice je, ale jen ho nechte, ať mluví.
02.08.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Klausův muž, Rath i Okamurův vítač muslimů chtějí do Senátu. Babiš má bílá místa

 
Senátní volby mají být o výrazných osobnostech a ani letos na podzim o ně nebude nouze. V 27 obvodech budou lidé vybírat mezi 233 zájemci, mezi kterými nechybí například nepravomocně odsouzený exhejtman David Rath, exprezidentu Václavu Klausovi blízký Ladislav Jakl nebo herec Vladimír Kratina. Vedle nich se objeví senátní matadoři jako Jiří Čunek nebo Jaroslav Kubera, ale také lékař na kandidátce hnutí Tomia Okamury, který usiluje o arabskou lázeňskou klientelu. Hnutí ANO Andreje Babiše letos šetří a své nominanty nenasadí na pěti místech.
02.08.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9242 článků) , Vladimír Kratina (77 článků) , Andrej Babiš (14090 článků) , Jiří Čunek (672 článků) , Jaroslav Kubera (608 článků) , David Rath (4445 článků)

David Rath: S čím do toho jdu

 
Po dlouhých úvahách jsem se nakonec rozhodl přijmout návrh kandidovat do Senátu za obvod Litoměřice. O důvodech, které mě k rozhodnutí přivedly jsem hovořil s médii a byly více či méně publikovány. Nebyl však zveřejněn můj osobní volební program a proto si jej dovoluji předložit v jeho celistvosti.
01.08.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Ať senátoři pracují zadarmo! navrhuje David Rath. Promlouvá o penězích pro ČSSD a o své kauze: Neví se, že...

 
ROZHOVOR Nejde mi o funkci, peníze ani imunitu, tvrdí bývalý středočeský hejtman a exposlanec David Rath o své kandidatuře do Senátu, kterou ohlásil tento týden. „A protože nejsem součástí nějakých partiček jako docent Svoboda, který je ve stejném postavení jako já – trestně stíhané a nepravomocně odsouzené osoby – a je poslanec, nemohu spoléhat na to, že se mne nějaká partička zastane. A ani bych na to spoléhat nechtěl. Pokud by to nastalo, požádám o vydání a na sto procent budu vydán. Takže se to trestní řízení nezdrží ani o jeden den,“ prohlásil v rozhovoru pro PL David Rath, který byl nepravomocně odsouzen za korupci na osm a půl roku nepodmíněně.
01.08.2018 06:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Volfová (ČS): Gazdíku, bez obžalovaného Půty bys nebyl poslancem

 
Česká Suverenita je znechucena trapnými výroky některých politiků v souvislosti s oznámenou kandidaturou Davida Ratha do Senátu Parlamentu ČR v nadcházejících podzimních volbách.
31.07.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)

Padouch Rath hrdinou a senátorem?

 
Lhář a korupčník David Rath, dopadený s krabicí od vína napěchovanou sedmi miliony, chystá návrat do vysoké politiky. Takový comeback vyžaduje dávku odvahy, především ale nebetyčný kopec drzosti.
31.07.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »