Články k osobnosti

David Prachař

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Prachař »
 

Flákanec už i v seriálu Slunečná: Brodská vrazila Batulkové skutečnou facku

 
Ve Slunečné prasklo jedno velké tajemství, což způsobilo, že se nejlepší přátelé začali nenávidět a jít si po krku. Tereza Brodská (52) vlepí Daně Batulkové (62) skutečnou facku. A při natáčení došlo na velký stres, několikrát se již stalo, že se herci i zraní. Popere se i David Prachař (62) s Ondřejem Pavelkou (65), kteří se dokonce válí na zemi. Ovšem na rozdíl od dámské bitky nebyly údery skutečné.
23.02.2021 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (58 článků) , David Prachař (158 článků) , Tereza Brodská (276 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Hvězda Slunečné David Prachař: Velký strach o maminku (83)!

 
Velké starosti má teď hvězda seriálu Slunečná David Prachař (62). Stará se totiž o vážně nemocnou maminku, herečku Janu Prachařovou (83), která byla manželkou Trauntenberka z Krkonošských pohádek Ilji Prachaře (†81).
13.02.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Jana Prachařova (4 články)

David Prachař ze Slunečné: Máma na tom není dobře!

 
Velké starosti má teď hvězda seriálu Slunečná David Prachař (62). Stará se totiž o vážně nemocnou maminku, herečku Janu Prachařovou (83), která byla manželkou Trauntenberka z Krkonošských pohádek Ilji Prachaře (†81).
13.02.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Jana Prachařova (4 články)

Slunečná oslavila stovku! Seriáloví herci promluvili o svých postavách

 
Seriál Slunečná má už svůj jubilejní, stý díl. Při té příležitosti se 8. února konala v Praze oslava, kde se sešla spousta známých tváří, jako například Tereza Brodská (52), Eva Burešová nebo David Prachař (62).
09.02.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Tereza Brodská (276 článků) , Eva Burešová (398 článků)

Rolí něžných bytostí se nezbaví: Takhle to Lindě Rybové bude slušet v nové vánoční pohádce

 
Na svém kontě má Linda Rybová  (45) nespočet pohádek. Známá herečka začínala jako princezna, s postupem času dostávala role něžných víl a díky svému neuvadajícímu půvabu se z rolí pohádkových bytostí může radovat neustále. Nutno říct, že řada z fanoušků herečku, trojnásobnou mámu a manželku Davide Prachaře podezřívá z toho, že má recept na elixír mládí.
11.11.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (129 článků) , David Prachař (158 článků)

Batulková opět po boku ex Prachaře! Nečekané USMÍŘENÍ?!

 
Manželství herečky Dany Batulkové (62) a Davida Prachaře (61) nedopadlo vůbec dobře. On svoji ženu i děti opustil v těžké životní chvíli, nepříliš dlouho poté, co jim vyhořel společný dům. Zamiloval se do manželčiny divadelní kolegyně, s níž paradoxně sdílela jednu šatnu. Není divu, že takovou zradu Dana Batulková vydýchávala několik let. Jenže teď jsou zase spolu!
02.11.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Geny nevych*iješ. Jakub Prachař na fotce s tátou připomněl podobu s dědou Trautenberkem

 
Jakub Prachař  (36) zase jednou pobavil své fanoušky. Zveřejnil totiž fotku s tátou Davidem Prachařem. Oba nezapřou svou podobu ani lásku k fotbalové Slavii, kterou podporují téměř na každém zápase.
27.08.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Jakub Prachař (1130 článků)

Nejupřímnější fotka Prachaře s tátou baví fanoušky: Geny nevych*iješ!

 
Po dlouhé době se nechali společně nafotit a lidi šílí. Jakub Prachař (36) a jeho otec David Prachař (61) mají společné nejenom hraní, lásku ke Slavii, ale čím dál víc jdou do podoby jejich klanu, který proslavil Ilja Prachař (†81), známý především jako sobecký Trautenberk z Krkonošských pohádek.
25.08.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Ilja Prachař (11 článků) , Jakub Prachař (1130 článků)

Nervy Davida Prachaře: Bojí se, že přijde o Rybovou?

 
Manžele Lindu Rybovou (44) a Davida Prachaře (61) od sebe dělí téměř jedna generace. Když spolu začínali, věkový rozdíl nijak citelný nebyl. Jenže po několika letech společné cesty to zřejmě, jak uvádí časopis Pestrý svět, začíná být trochu jinak.
09.06.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (129 článků) , David Prachař (158 článků)

To může vymyslet jen absolutní diletant. Je ministr šašek, nebo bloud? Zkušený organizátor kulturních akcí se chytá za hlavu, co to vymysleli na vládě

 
ROZHOVOR „Absurdní rozhodnutí! 100 lidí, vynechání řad a podobně, to může vymyslet jen absolutní diletant, jenž chce mít pokoj od té kulturní obce,“ říká rozhořčeně k nařízení týkajícímu se kultury jihočeský producent, promotér a dramaturg v jedné osobě Aleš Trdla. Promluvil i o „společensko-občanském chaosu“ ze strany vlády a zmínil i „určitou výměnu ministrů“. Prozradil, co psal v dopise ministru Zaorálkovi a jestli byla nějaká reakce. Řekl, co si myslí o slovních útocích na umělce, které z některých stran přicházejí. Pochválil Davida Prachaře a zastal se i Jana Hrušínského. Upozornil na akci, která se má podle některých informací konat v září na Čapím hnízdě.
05.05.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků)

A co právo na život? Zbořil drsně ke ,,koronavirovému" rozsudku proti Babišovi a spol. I k hercům

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA A co právo na život? „Soudce Výborný se snad nechal až příliš unést vědomím své nedotknutelnosti a vzal na sebe odpovědnost za možné následky svého rozhodnutí, které ale mohou být pro někoho osudové,“ komentuje aktuální dění politolog Zdeněk Zbořil. V souvislosti s debatami o původu viru zmiňuje, že tato válka informací bude možná nejen intenzivnější, ale hlavně nebezpečnější než koronavirus samotný. Věnuje se také jednomu lehkému napomenutí provincie z metropole nebo rozhodnutí ČSSD „pro“ Haška. Dává za pravdu Davidu Prachařovi: „Alespoň se ukázalo, komu a oč jde. Zda jen o ty miliony, nebo o ‚kulturu‘, a co si pod slovem kultura představuje.“
27.04.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků)

Čím by Minář nejvíce prospěl Česku? Tomáš Vyoral by o něčem věděl. Co vzrušuje Hamáčka? A Topolánek s Hrušínským a Kolářem v jednom pytli

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „ Zajímavé, že psychopati vulgárně se vyjadřující a vyhrožují či nabádající k zastřelení, oběšení či močení na hroby svých politických oponentů typu Pavla Novotného a nekonečné řady jiných jenže se správným kádrem lepšího člověka zřejmě eurosoudruha Hamáčka úplně nevzrušují,“ podotýká komentátor Tomáš Vyoral k novému počinu Policie, který na internetu vyvolal poprask. Plně si ovšem uvědomuje, že většina policistů s tím nic společného nemá. Vyoral se také pozastavuje nad současnou absencí Milionu chvilek ve veřejném prostoru a říká, čím by Česku Mikuláš Minář prospěl úplně nejvíce. Věra Jourová by se podle Vyorala měla omluvit. A přišlo i „smeknutí roušky“ před hercem Davidem Prachařem, který se pokusil ukázat, že jsou dva typy umělců.
24.04.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Pavel Novotný (1082 článků) , Tomáš Vyoral (112 článků) , Věra Jourová (477 článků)

Další tečka škemrajícím umělcům. Ivan Vyskočil účtuje, zmíněn ,,Milion chlívek"

 
„Hysterické výkřiky kolegyně Pazderkové, že nebudeme mít co žrát, ostatní lidi, vlastně naše diváky, spíše popudí. Situace není lehká, ale jsme v ní všichni stejně, a těch, co si to uvědomují, je většina. I mezi herci!“ reaguje herec Ivan Vyskočil na slova herce Davida Prachaře v pořadu Události, komentáře. David Prachař mimo jiné řekl, že „stát není od toho, aby ty bolestínské umělce podporoval a neustále se omlouval, proč jim nedává tolik a tolik peněz“, a zmínil také „slušné umělce, kteří nevykřikujou, nechtěj hned miliony a miliardy a nejsou nijak podvedení, ani se tak necejtěj“. „Děkuji, Davide, za rozumná slova,“ vzkazuje Vyskočil Prachařovi. Vzkaz ale posílá také veřejnosti. A zmínil i „Milion chlívek“.
23.04.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (268 článků) , David Prachař (158 článků) , Ivan Vyskočil (267 článků)

Odveta. Hrušínský „poblil“ Prachaře. Je zle. Padají vážná nařčení

 
Herec a ředitel soukromého Divadla Na Jezerce s.r.o. Jan Hrušínský se na webu Forum24.cz vyjádřil k – dle jeho slov – nepravdivému výroku herce Davida Prachaře v pořadu Události, komentáře na ČT24. Vadí mu, že Prachař se vyjádřil o tom, že v minulosti zkrachovali například i herci a divadelní podnikatelé Oldřich Nový nebo Vlasta Burian.
22.04.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Burian (111 článků) , Oldřich Nový (89 článků) , David Prachař (158 článků)

„Hrušínský a takoví chudáčci. Geislerová a ty, co lezou do pelechů.“ Soda škemrajícím umělcům: Kolegové jim zavařili

 
ANKETA „Ubrečení chudáčkové jako Hrušínský, nedovzdělané hééérečky typu Geislerové nebo drahé „Barbie blbky“ a nablblí Kenové“. I taková slova zazněla v reakci na slova herce Davida Prachaře, který byl hostem Událostí, komentářů. Promluvili publicista Pavel Černocký, herec Michal Gulyáš, moderátor Slávek Boura, producent Aleš Trdla i hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. Na adresu Davida Prachaře, který mimo jiné řekl, že „stát není od toho, aby ty bolestínské umělce podporoval a neustále se omlouval, proč jim nedává tolik a tolik peněz“ a zmínil také „slušné umělce, kteří nevykřikujou, nechtěj hned miliony a miliardy a nejsou nijak podvedení, ani se tak necejtěj“, padla vesměs slova chvály. „Souhlas!“ vzkazuje mu například herecký kolega Michal Gulyáš.
22.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Petr Štěpánek (820 článků) , Petr Štěpánek (820 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků)

Hrušínský pukne? Herec David Prachař v ČT o divadle a penězích. Jinak, než by se čekalo

 
Podle plánu by se divadla měla začít otevírat v červnu, ale pouze pro padesát diváků na jedno představení. To podle herce Davida Prachaře nedává smysl. Uvedl to ve včerejších Událostech, komentářích. Ale také řekl něco, co si někteří za rámeček nedají: „Jenom bych se slušně přimlouval za slušný umělce, kterých jsou mraky, který neřvou, nevykřikujou, který se neprojevujou nějak hekticky a nechtěj hned miliony a miliardy.“ A ministr Zaorálek slíbil podpořit televize, aby mohly začít točit bez roušek.
21.04.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků)

Zklamaná Prachařová? Slavného bráchu to zatím netrklo!

 
Mariana Prachařová (25), dcera slavných českých herců Dany Batulkové (61) a Davida Prachaře (61) a sestra showmana Jakuba Prachaře (36), by se ráda proslavila díky herectví a zpěvu. Bohužel se jí to zatím moc nedaří a největší úspěchy sklízí na sociálních sítích, které ji živí.
11.04.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Jakub Prachař (1130 článků) , Mariana Prachařová (99 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Slunečná: Leoš v podání Davida Prachaře si upletl nemanželského synka!

 
Herec a dabér David Prachař, držitel několika ocenění, zatím čeká na svého prvního Českého lva. Přestože loni oslavil již kulaťoučké šedesátiny, má na to podle rodinných disposic ještě dost času. Jeho dědeček se totiž dožil úctyhodných 102 let. V hitu TV Prima Slunečná se ukázalo, že se zamlada spustil se svou v reálu exmanželkou Danou Batulkovou a mají spolu potomka.
30.03.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Dana Batulková (296 článků)

David Prachař pro PL: Babišův virus, zásluhy sklidí on. Lyžaři z Itálie jako děti. Milion chvilek? Takhle je teď lidi budou brát

 
Cokoliv se v současné krizi zvládne, bude zásluha Babiše. Cokoliv se nezvládne, je chyba koronaviru, pozoruje renomovaný herec David Prachař. Ten se ParlamentnímListům.cz svěřil, že veškeré jeho divadelní projekty s výjimkou státního Národního divadla jsou díky současné situaci mrtvé. Vyčinil rodičům, kteří po uzavření škol vzali děti na lyže do Itálie. A v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz prorokoval neradostnou budoucnost Milionu chvilek pro demokracii.
23.03.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků)

Dana Batulková slaví 62: Ve Slunečné jí udělali z bývalého manžela Prachaře milence

 
Dnešní oslavenkyně Dana Batulková slaví už neuvěřitelné dvaašedesáté narozeniny. Stále mladě vypadající blondýnka momentálně září v seriálu Slunečná, kde hraje protřelou Lídu Vackovou, která chce pro svoji rodinu to nejlepší, ať to stojí, co to stojí. Zatímco v seriálu žije v na první pohled idylickém manželství, ve skutečném životě si po rozvodu s Davidem Prachařem prošla pernými chvílemi.
16.03.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Dana Batulková (296 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »