Články k osobnosti

David Mitchell

  spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Mitchell »
 

James Blunt se v novém roce stane filmovým hercem

 
Zpěvák James Blunt si v příštím roce splní sen a objeví se po boku Stephena Frye, Steva Coogana a Davida Mitchella v celovečerním filmu. Britský hudebník se stane filmovou hvězdou, po čem dlouhá léta touží. Režie satirického snímku o super bohatých se ujme Michael Winterbottom.
31.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Fry (16 článků) , James Blunt (54 článků) , Michael Winterbottom (5 článků) , David Mitchell (4 články) , Michael Michael (1698 článků)

Muž si vychutnal svého bývalého zaměstnavatele

 
Osm veřejných hodin ve velšském městě Swansea stojí a ručičky neustále ukazují poledne. Důvod je prostý. Zastavil je hodinář David Mitchell, který se o ně staral a po 30 letech odešel z funkce. Jenže město za něj nenašlo náhradu, kterou dlouhá léta žádal, a tak se rozhodl tímto způsobem protestovat, uvedl server The Daily Telegraph.
05.03.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: David Mitchell (1 článek) , David Mitchell (1 článek) , David Mitchell (1 článek) , David Mitchell (4 články) , David Mitchell (1 článek)

Recenze: Jason poradí, jak za třináct měsíců porazit strach

 
Román Davida Mitchella Třináct měsíců vypráví o dospívání Jasona, který se musí přestat bát své vlastní odlišnosti. Autor slavného Atlasu mraků učí, jak následovat velikánského psa i umění naslouchat.
21.01.2015 10:12 |

podobné články

Osobnosti: David Mitchell (4 články)

Nová DVD: Zpátky ve hře, Atlas mraků a Záblesk slávy

 
Clint Eastwood hraje ve filmu Zpátky ve hře špičkového hledače baseballových talentů. Podle románu Davida Mitchella vzniklo šest odlišných žánrových příběhů Atlas mraků. Poslední film Whitney Houstonové se jmenuje příznačně Záblesk slávy.
12.03.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Clint Eastwood (142 článků) , Whitney Houston (489 článků) , David Mitchell (4 články)
« Předchozí 1 Další »