Články k osobnosti

David Kafka

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Kafka »
 

Skupina Kafka Band má klip bez animace a s herci

 
Kapela Kafka Band připravila videoklip k písni Jiu Jitsu Frau. Natočila ho režisérka Tereza Srbová, která si zahrála hlavní roli s tanečníkem a hercem Davidem Boshem. Skladba je z alba Amerika (2019) inspirovaného stejnojmenným fragmentem Franze Kafky. Natáčelo se v červnu na střechách pražského Paláce Lucerna. Na Novinkách.cz má klip premiéru.
16.07.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Franz Kafka (35 článků) , David Kafka (4 články) , David David (480 článků)

Muslimská dívka v Ústí neodmaturovala, otec obvinil učitele z rasismu

 
Do vážných problémů se dostal pastor Apoštolské církve David Kafka, který vyučuje na střední škole v Ústí nad Labem. Při maturitní zkoušce z českého jazyka dal dívce muslimského vyznání nedostatečnou. Na známce se jednomyslně shodla celá komise. Sama dívka přiznala, že jí otázka nesedla. Dívčin otec však pastora obvinil z rasismu. Zkouška byla anulována a učiteli hrozí vyhazov.
29.07.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: David Kafka (4 články)

Kafka Band: Naším záměrem bylo napsat písničky

 
Kafka Band je nový literárně hudební projekt, který je inspirován komiksovou adaptací nedokončeného románu Franze Kafky Zámek. Pod ní jsou podepsáni český hudebník a výtvarník Jaromír 99 a americký scenárista David Z. Mairowitz.
14.02.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Franz Kafka (35 článků) , David Kafka (4 články)

Jedna flaška alkoholu koupená na"sociální kartu" a bude zle

 
O kartách sociálních systémů (takzvaných sociálních kartách), o jednotném výplatním místě a o dalších problematických otázkách souvisejících se sociální reformou jednali v pátek zástupci ministerstva, poslanců i veřejnosti na semináři k některým otázkám sociální reformy. Seminář se konal pod záštitou předsedy výboru pro sociální politiku Martina Vacka (VV). Přítomna byla řada zástupců ministerstva vedená náměstkem ministra práce a sociálních věcí pro sociální a rodinnou politiku Ing. Davidem Kafkou.
30.07.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: David Kafka (4 články)
« Předchozí 1 Další »