Články k osobnosti

David Jason

  herec, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Jason »
 

Britney Spears po rozchodu se snoubencem nezahálí: Tenhle sympaťák je její novou láskou

 
Britney  (31) dlouho nesmutnila! Pouhé dva měsíce po rozchodu s Jasonem Trawickem, s nímž byla i zasnoubená, se vede po ulici s jiným amantem. Je jím sedmadvacetiletý David Lucado z Virginie, který pracuje v advokátní kanceláři a v šoubyznysu je zcela neznámý. Najde zpěvačka konečně štěstí s ‚obyčejným‘ sympatickým chlapíkem z lidu?
25.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (836 článků) , David Jason (3 články)

Britney Spears je opět zamilovaná, nového přítele už představila synům

 
Zpěvačka Britney Spears dlouho zrušeného zasnoubení s Jasonem Trawickem nelitovala. Už dva měsíce po rozchodu má novou vážnou známost. Její nový přítel se jmenuje David Lucado, je právník a je o čtyři roky mladší než zpěvačka. Další články k tématu: Konec pohádky: zasnoubení Britney Spears a Jason Trawick se rozešli Opulentní sídlo Britney Spears. Podívejte se, kde zpěvačka žije Milovala drogy a oholila se kvůli nim, tvrdí exmanažer Britney Spears Britney Spears ukázala zásnubní prsten, je jako pro princeznu Britney Spears nesmí mít svůj mobil, otec ji chce mít pod kontrolou Britney Spears se bude potřetí vdávat, chce totiž další děti
25.03.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (836 článků) , David Jason (3 články)

Dlouho sama nezůstala: Britney Spears si krátce po rozchodu se snoubencem našla novou lásku

 
Popová zpěvačka Britney Spears  (31) , která se teprve nedávno rozešla se svým snoubencem Jasonem Trawickem, s nímž chodila více než tři roky, už má prý novou lásku. Tou je pracovník advokátní kanceláře David.
21.02.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (836 článků) , David Jason (3 články)
« Předchozí 1 Další »