Články k osobnosti

David Gránský

  herec, zpěvák, finalista x-faktoru

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Gránský »
 

Hvězda Policie Hvar o náročném natáčení: Byl jsem půl roku bez rodiny, říká Tom Sean a přiznal deprese

 
Kromě filmu Sucho nyní herec a zpěvák Tom Sean září v novém seriálu Policie Hvar. Nadějný umělec se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídal nejen o náročnosti natáčení, ale i o natáčení lechtivých scén. Fanynky však mají smůlu, bratr Davida Gránského je šťastně zadaný.Po nespočtu fanynek, které zpěváka uháněly, narazil na svou vyvolenou a svěřil se pro eXtra.cz, co musí splňovat jeho přítelkyně.
03.03.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Tom Tom (141 článků)

Tom Sean Pšenička z Policie Hvar se pomalu začíná zviditelňovat a možná si získá i fanynky svého staršího bratra

 
Starší nevlastní bratr David Gránský už je dnes uznávaným hercem a je to už nějakou chvíli, co své srdce dal jediné ženě, se kterou už má i potomka. Gránský byl vždy obletovaný hezkými ženami, stejně jako třeba Marek Lambora.
26.02.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Tom Tom (141 článků)

Nová láska hezounka Toma Seana Pšenicky. Bratr Davida Gránského poprvé vyvedl tajemnou krásku

 
Mladý herec a zpěvák Tomas Sean Pšenička nově zazářil v českém dramatu s názvem Sucho. Na středeční premiéru dorazil překvapivě s novou krásnou přítelkyní, jak zachytila redakce eXtra.cz, a nakonec čerstvý vztah potvrdil i sám herec v našem rozhovoru.
17.02.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Tomas Tomas (8 článků)

Milostné vzplanutí v Zoo: Michaela Petřeková se ve žhavé scéně vrhne na Davida Gránského

 
Michaela Petřeková (25) se coby Markéta pohodlně usadila v Zoo jako právnička a díky tomu má šanci potkat postavy, které dosud míjela. A na koho tato ďáblice má zálusk tentokrát? Na koho jiného než ctižádostivého Alberta v podání Davida Gránského (31)! Jejich osud redakci eXtra.cz nastínila Petřeková v krátkém rozhovoru.
31.08.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Drbárna ze ZOO: Jak to vlastně je s výměnou herců

 
Veronika Freimanová, David Gránský a Marek Taclík sice nepatřili k hercům, na které by se soustředila propagace TV Prima, ale předvedli, na rozdíl od celé řady protěžovaných hvězdiček, že se ani v seriálu, kde jde hlavně o rychlou výrobu, neztratí.
17.08.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (192 článků) , Marek Taclík (230 článků) , David Gránský (324 článků)

Syn Davida Gránského slavil 1. narozeniny ve velkém: Popřát mu přišla řada hvězd

 
Známý herec a moderátor David Gránský je již rok pyšným tatínkem. Nyní se na svém Instagramu pochlubil, jakou svému synovi Mateovi společně s manželkou Nikolou vystrojili pohádkovou oslavu prvních narozenin. 
27.07.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Potupa pro bratra Davida Gránského. Nepustili ho do baru slavných

 
Tomáš Pšenička alias Tom Sean na vlastní kůži prožil, jak se před několika dny musel cítit Petr Kolečko. I on se totiž marně domáhal vstupu do celebritami oblíbeného Becher’s Baru a na rozdíl od uznávaného scenáristy se mu nepodařilo přítomnou ochranku přesvědčit. Vše se odehrálo před zraky fotoreportérů eXtra.cz.
06.07.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Petr Kolečko (324 článků) , Tom Tom (141 článků)

Nová postava v seriálu ZOO: Fešáka Davida Gránského z marketingu vystřídá Martin Preiss

 
Vypadá to, že několikaměsíční pauza, kterou David Gránský už před časem ohlásil, přinesla hereckou příležitost potomkovi dvou slavných herců, Martinu Preissovi. Seriálová ZOO tak přijde o místního lamače ženských srdcí, kterého asi Preiss nenahradí.
28.06.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (90 článků) , David Gránský (324 článků) , Martin Preiss (63 článků)

David Gránský pozastavuje kariéru: Je nešťastný, že mu utíká čas na synka Matea

 
Nikdo z rodičů nechce, aby mu jeho dítě vyrostlo za zády. Proto se pohledný herec David Gránský (31) rozhodl prozatímně skončit s natáčením. Doma má totiž teprve desetiměsíčního syna Matea, kterého si chce maximálně užít. Své důvody sdělil v pořadu Showtime na CNN Prima News. 
23.04.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Mladší bratr Davida Gránského jde v jeho stopách: Tomas Sean Pšenička září v seriálu

 
Mladší bratr Davida Gránského (31), Tomas Sean Pšenička (18), mu pomalu šlape na paty. Kromě slušně rozjeté pěvecké kariéry momentálně také exceluje v hitu Sex O'Clock, kde se nebojí pustit ani do intimních scén. O tom, jak to má s nahotou a vlastním milostným životem, se rozpovídal pro magazín Lifee.
21.04.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Tomas Tomas (8 článků)

Gránský se mstí nové průvodkyni, odmítnuté rande jí nedaruje: V Zoo vypukne bitva

 
Herec David Gránský (31) si to coby největší záporák Albert v seriálu Zoo pěkně slízne! Sice na něm nepřistane dort, tak jako na jeho kolezích, za to jej však pořádně vykolejí nová zaměstnankyně v podání Sáry Milfajtové (31), která jej nepřestane udivovat. Její podivné chování a průběh dortové bitvy popsal Gránský redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
04.04.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Sára Milfajtová (8 článků)

Patricie Pagáčová si sáhla na dno sil: Nutili ji sahat na krysy a obří hmyz

 
V zábavné show TV Prima Šampioni není nouze o vypjaté situace. Přesvědčila se o tom i Patricie Pagáčová, která dostala poslepu za úkol najít ve skrytých boxech švába. To však nebyla jediná potenciálně nechutná věc, která se v tajemných krabicích skrývala. Patricie to nenesla zrovna v klidu k velkému pobavení ostatních včele s moderátorem Davidem Gránským.
25.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Manželka Davida Gránského promluvila o potratu: Slova plná bolesti i naděje

 
Herec David Gránský (30) se před pár dny svěřil s bolestivou informací. S manželkou Nikolou čekali v roce 2021 vytouženého potomka, jenže Nikola nakonec potratila. Pár o tom dlouho mlčel, nakonec se však rozhodli pootevřít svou 13. komnatu. Nikola se o celé smutné záležitosti rozpovídala na Instagramu.
03.02.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Herec David Gránský přiznal neskutečnou bolest: S partnerkou přišli o vytoužené miminko

 
Herec David Gránský (30) a jeho Nikola se radovali z toho, že se stanou rodiči. Jejich štěstí ale nakonec vystřídala bolest a smutek. Jak nyní Gránský prozradil pro Blesk, v roce 2021, kdy byla Nikola ve třetím měsíci těhotenství, přestalo miminku tlouct srdíčko a ona potratila. Podruhé to naštěstí páru vyšlo a nyní se radují ze syna Matea, který se narodil minulý rok.
02.02.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Startuje nová zábavná zvířecí show Šampioni: David Gránský se přiblíží ke svému dětskému snu

 
Na obrazovky míří nová zábavná show ze světa zvířat Šampioni. Kromě zvířecích mazlíčků se v ní můžeme těšit na herce Marka Němce a Patricii Pagáčovou, kteří budou vždy doplněni ještě jednou známou tváří. Podrobnosti o pořadu, jímž bude provázet David Gránský a který startuje 4. února, sdělila redakci eXtra.cz TV Prima.
01.02.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Máme rádi zvířata, a nejen ta chlupatá: Pro všechny milovníky zvířat je tu nová show Šampioni

 
Už 4. února přichází nová zábavná show, která sází na celebrity ze zvířecí říše, kterým budou dělat křoví známé a oblíbené tváře jako Patricie Pagáčová nebo Marek Němec v roli hostů. Moderovat bude nenáviděný Albert ze ZOO v podání Davida Gránského.
01.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Marek Němec (80 článků)

V seriálu ZOO je David Gránský nenáviděným Albertem, v soukromí se rozplývá nad synem

 
Málokdo dnes ví, že David toužil být původně zpěvákem. A možná k tomu měl i předpoklady. Jenže nakonec bylo všechno jinak. Věřil, že účast v talentové soutěži X-Faktor mu s kariérou zpěváka pomůže, ale slávy si moc neužil a brzy se na něj zapomnělo, přestože se probojoval až do finále.
20.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Bára a Lucka: David Gránský si dvojčata nesplete

 
Jedna je vyšší, mají odlišné hlasy a také nosánky! David Gránský to všechno jasně vidí, ostatně se s dvojčaty Bárou a Luckou zná už celé roky. Zato Albert Polák, jeho postava v seriálu ZOO, je vůči zjevným rozdílům naprosto slepý, a tak půjde klidně na rande s oběma, aniž by si všiml jediného rozdílu.
04.12.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Z Davida Gránského udělali v ZOO fackovacího panáka

 
Albert Polák si svými nekalými praktikami a ustavičným intrikováním už mnohokrát vykoledoval zaslouženou facku. Jeho představitel David Gránský teď při natáčení ZOO prožil pár krušných dnů, kdy se stal vyloženým otloukánkem. Pokaždé ale odcházel domů s vtipnými příhodami a úsměvem na rtech.
26.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)

Drsné natáčení ZOO: David Gránský jako fackovací panák. Rány jsou mnohdy opravdové, přiznává

 
Albert Polák ze seriálu ZOO si nejde pro facku daleko a ve většině případů si ji právem zaslouží. Jeho představitel David Gránský tak prožil několik intenzivních dní, kdy se na place stal otloukánkem. Nakonec ale vždy odcházel domů s úsměvem a vtipnými historkami. V tiskové zprávě, která byla poskytnuta redakci eXtra.cz, prozradil, jak si fackování "užil".
24.11.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »