Články k osobnosti

David Frank

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Frank »
 

Zemřel zelený Strážce vesmíru: Jason David Frank zřejmě spáchal sebevraždu

 
Fanoušci Power Rangers, jednoho z nejoblíbenějších seriálů 90. let, truchlí. Zemřel totiž jeden z hlavních představitelů legendárních Strážců vesmíru, herec Jason David Frank, bylo mu jen 49 let. Podle informací serveru DailyMail byl představitel zeleného a později bílého strážce nalezen mrtvý v Texasu. 
20.11.2022 21:45 |

podobné články

Osobnosti: David Jason (6 článků) , David Frank (5 článků) , David Frank (2 články) , Jason David (3 články) , David Frank (2 články)

Restaurátor David Frank čelí trestnímu oznámení za pomluvu

 
ParlamentníListy.cz se po delší době vracejí ke kauze údajně padělaných obrazů, ve které byli obžalovaní manželé Fröhlichovi a jejich přítel Milan Trokan, kteří byli Krajským soudem v Praze nepravomocně odsouzeni k osmi, sedmi a šesti letům odnětí svobody a k vysokým peněžitým náhradám s odůvodněním, že si měli vědomě obstarávat falzifikáty obrazů, opatřovat je nepravdivými znaleckými posudky a prodávat jako díla pravá.
21.03.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: David Frank (5 článků) , David Frank (2 články) , David Frank (2 články) , Frank Milan (1 článek)

ČT: Tanec ve třech tunách rýže, pěti kubících vody a s tisícovkou gumových kachniček

 
Setkání se špičkami tanečního a hudebního světa nabídne letošní jedenapadesátý ročník festivalu Zlatá Praha. Vedle mezinárodních hvězd, jako jsou Tony Palmer, režisér, který s Frankem Zappou natočil film „200 Motels“, či Reiner Moritz, producent cyklů Davida Attenborougha, se na něm objeví dirigent Libor Pešek, tanečník Vlastimil Harapes či Elia Cmíral, skladatel filmové hudby, který prorazil v Hollywoodu. Festival hudby a tance se koná v prostorách Divadla Archa od neděle 5. až do středy 8. října.
26.09.2014 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Frank Zappa (14 článků) , Vlastimil Harapes (179 článků) , Tony Palmer (1 článek) , Libor Pešek (23 článků) , Tony Palmer (1 článek) , David Frank (5 článků) , Vlastimil Pešek (59 článků)

Slavná filmová diva najala své dceři lesbickou chůvu. Ta ji ve třinácti letech znásilnila

 
O mrtvých jen dobře, říká se, ale v případě nejikoničtější německé herečky všech dob Marlene Dietrich je to nejspíš nadlidský úkol. Zatímco svět ji znal jako sexsymbol, jejímu kouzlu propadli Frank Sinatra, Greta Garbo, Kirk Douglas, John Wayne i Edith Piaf, podle jejího vnuka Davida Rivy (53) byla herečka krutá a emocionálně chladná. Nehnulo s ní ani příšerné přiznání dcery o znásilnění chůvou.
20.03.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Kirk Douglas (59 článků) , Frank Sinatra (79 článků) , Marlene Dietrich (37 článků) , Greta Garbo (11 článků) , John Wayne (12 článků) , David Douglas (2 články) , David Wayne (1 článek) , Frank Wayne (1 článek) , David Wayne (1 článek) , David Frank (5 článků)

Nové knihy - Umberto Eco, Paulo Coelho, Mario Varga Llosa, Petra Soukupová i Jo Nesbø

 
Knižní nabídka tohoto týdne spojená s akcí zvanou Velký knižní čtvrtek je opravdu mimořádná. A mohla by být nekonečná. Začněme dlouho očekávaným příběhem Umberta Eka, novinkou přispěli i brazilský prozaik Paulo Coelho, Američan David Vann a peruánský spisovatel Mario Varga Llosa. Neztratí se ani česká autorka Petra Soukupová. Detektivními příběhy jsou zastoupeni norský bestsellerista Jo Nesbø a skotský rodák Stuart MacBride. A jako přídavek komiksy Japonce Masaši Kišimota a Američana Franka Millera.
14.10.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Paulo Coelho (24 článků) , Frank Miller (10 článků) , Umberto Eco (40 článků) , Petra Soukupová (13 článků) , Frank Miller (10 článků) , Petr Varga (2 články) , Mario David (3 články) , David Stuart (1 článek) , David Frank (5 článků)
« Předchozí 1 Další »