David Ferrer

tenista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Ferrer »

Skvěle! Berdych nedal Ferrerovi šanci a postoupil do čtvrtfinále, kde ho čeká Djokovič

Tenista Tomáš Berdych dokázal bez ztráty setu porazit v osmifinále French Open Španěla Davida Ferrera. Rodák z Valašského Meziříčí zvítězil 6:3, 7:5 a 6:3 a s přehledem postoupil do dalšího kola, ve kterém narazí na světovou jedničku Novaka Djokoviče.
01.06.2016 15:55 |

Škoda! Berdych nestačil na Ferrera a turnajový titul nezískal

První letošní turnaj nakonec pro Tomáše Berdycha triumfem nekončí. Jízdu českého tenisty zastavil až ve finále turnaje v katarském Dauhá Španěl David Ferrer, který zvítězil v dramatické bitvě 2:0 na sety.
10.01.2015 18:06 |

Osobnosti: David Ferrer (103 článků) , Tomáš Berdych (1396 článků)

První turnaj a hned finále. Berdych si v Dauhá zahraje o 11. titul

Tomáš Berdych bude v Dauhá útočit na svůj jedenáctý titul v kariéře. Na turnaji v katarské metropoli si bez problémů poradil v semifinále i s Italem Andreasem Seppim a v sobotu se ve finále utká s Davidem Ferrerem ze Španělska.
09.01.2015 20:32 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1396 článků) , David Ferrer (103 článků)

Parádní start! Berdych je hned na prvním turnaji ve finále

Tomáš Berdych si hned na prvním turnaji sezony v Dauhá zahraje finále. Český tenista porazil v dnešním semifinále Itala Andrease Seppiho 6:2, 6:3 a o jedenáctý titul v kariéře se utká v sobotu se Španělem Davidem Ferrerem.
09.01.2015 19:16 |

Berdych zahájil sezonu vítězstvím, v Thajsku porazil Ferrera

Tenista Tomáš Berdych začal sezonu vítězně. Na Nový rok zdolal na exhibičním turnaji v thajském letovisku Hua Hin Španěla Davida Ferrera 6:3, 6:7, 6:2 a postoupil do finále.
01.01.2015 15:51 |

Federer si v Cincinnati zahraje o šestý titul, vyřídil Raoniče

Švýcarský tenista Roger Federer si zahraje o svůj šestý titul na turnaji v Cincinnati. Sedmnáctinásobný grandslamový šampion porazil v semifinále hladce 6:2, 6:3 Kanaďana Milose Raonice a ve finále ho čeká Španěl David Ferrer, s nímž ještě nikdy neprohrál.
17.08.2014 10:00 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , David Ferrer (103 článků)

Narozeniny a 15:0! To není fiftýn, to je bilance Federer - Ferrer

Švýcarský tenista Roger Federer oslavil páteční třiatřicáté narozeniny vítězným zápasem. Bývalý první hráč světa ve čtvrtfinále turnaje v Torontu porazil Španěla Davida Ferrera po boji 6:3, 4:6 a 6:3. Bylo to popatnácté v řadě.
09.08.2014 16:20 |

Djokovič padl! Federer bude hrát o premiérový titul v Monte Carlu s Wawrinkou

Čistě švýcarské finále bude k vidění na turnaji Masters v Monte Carlu. Bývalý první hráč světového žebříčku Roger Federer, jenž na monacké antuce ještě nikdy nezvítězil, přešel v semifinále přes obhájce titulu Novaka Djokoviče po výhře 7:5, 6:2. Jeho soupeřem bude třetí nasazený Stanislas Wawrinka, který postoupil v Monte Carlu do finále poprvé v kariéře poté, co zdolal Španěla Davida Ferrera 6:1, 7:6.
19.04.2014 17:30 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Novak Djokovič (537 článků) , David Ferrer (103 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Nadal překvapil. V Monte Carlu vypadl ve čtvrtfinále

Rafael Nadal prohrál se svým sokem Davidem Ferrerem poprvé za dlouhých 10 let. Ferrer porazil osminásobného vítěze turnaje s výsledkem 7:6, 6:4 a vyřadil ho již ve čtvrtfinále.
18.04.2014 16:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , David Ferrer (103 článků)

Král Monte Carla padl! Nadal prestižní Masters nevyhraje

Osminásobný vítěz turnaje v Monte Carlu Rafael Nadal vypadl nečekaně už ve čtvrtfinále. První tenista světového žebříčku po deseti letech prohrál na antuce se španělským rivalem Davidem Ferrerem a po výsledku 6:7, 4:6 bude chybět poprvé od roku 2003 ve finále tradičního Masters v Monaku.
18.04.2014 15:40 |

Berdych zlomil čtvrtfinálové prokletí: Jsem neobyčejně šťastný

Hned dva důvody k oslavě měl dnes tenista Tomáš Berdych po výhře nad Španělem Davidem Ferrerem. Na Australian Open se dostal poprvé do semifinále a premiérově v Melbourne Parku slavil vítězství v Aréně Roda Lavera.
21.01.2014 12:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1396 článků) , David Ferrer (103 článků) , Rod Laver (13 článků)

Berdych poprvé postoupil do semifinále Australian Open

Český tenista Tomáš Berdych postoupil poprvé v kariéře do semifinále grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený hráč dnes v Melbourne v Aréně Roda Lavera porazil světovou trojku Davida Ferrera ze Španělska 6:1, 6:4, 2:6 a 6:4.
21.01.2014 09:05 |

Berdychova jízda pokračuje. Poprvé si zahraje semifinále!

Tomáš Berdych je na Australian Open v semifinále! Nezastavil ho ani třetí hráč světového žebříčku, Španěl David Ferrer, kterého český tenista vyřídil 6:1, 6:4, 2:6, 6:4. Teď ho čeká buď Srb Novak Djokovič, nebo Stanislas Wawrinka ze Švýcarska.
21.01.2014 08:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1396 článků) , Novak Djokovič (537 článků) , David Ferrer (103 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Berdych: Sil mám ještě dost, ale měl bych zlepšit servis

Tenista Tomáš Berdych postoupil na grandslamovém Australian Open počtvrté do čtvrtfinále a má plán, s kterým chce nastoupit proti Davidu Ferrerovi, aby měl naději poprvé projít v Melbourne do semifinále. Novinářům ale chystanou taktiku neprozradil.
19.01.2014 14:20 |

Berdych si poradil s Andersonem. Ve čtvrtfinále vyzve Ferrera

Tenista Tomáš Berdych si počtvrté za sebou zahraje čtvrtfinále grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený se mezi nejlepší osmičku dostal po dnešní suverénní výhře ve 4. kole nad Jihoafričanem Kevinem Andersonem 6:2, 6:2 a 6:3. O první semifinále v Melbourne bude osmadvacetiletý Berdych hrát proti světové trojce Davidu Ferrerovi ze Španělska.
19.01.2014 09:50 |

Osobnosti: David Ferrer (103 článků)

Djokovič potřetí za sebou vyhrál exhibici v Abú Zabí

Srbský tenista Novak Djokovič třetím rokem po sobě vstoupil do nové sezony triumfem na exhibičním turnaji v Abú Zabí. Ve finále akce pro šest pozvaných tenistů porazil španělského soupeře Davida Ferrera 7:5, 6:2.
28.12.2013 19:48 |

Osobnosti: Novak Djokovič (537 článků) , David Ferrer (103 článků)

Djokovič potěšil šejky! Vyhrál miliony a dává si pauzu

28.12.2013 18:58 |

Po Djokovičovi změnil trenéra i španělský tenista Ferrer

Po Novaku Djokovičovi vyměnil před novou sezonou trenéra další tenista ze světové špičky David Ferrer. Jednatřicetiletý Španěl, trojka pořadí ATP, po 15 letech ukončil spolupráci s Javierem Pilesem a nově se bude připravovat pod vedením Josého Altura.
23.12.2013 09:42 |

Berdych přehrál Ferrera a těší se na Nadala

Dobrá taktická příprava pomohla společně se skvělým prvním servisem tenistovi Tomáši Berdychovi k důležité výhře nad Davidem Ferrerem. Český hráč Španěla porazil v Londýně dvakrát 6:4 a udržel si naději na postup do semifinále Turnaje mistrů.
07.11.2013 10:36 |

Berdych byl famózní a teď ho čeká Nadal. Co říkal po zápase o vše?

Dobrá taktická příprava pomohla společně se skvělým prvním servisem tenistovi Tomáši Berdychovi k důležité výhře nad Davidem Ferrerem. Český hráč Španěla porazil v Londýně dvakrát 6:4 a udržel si naději na postup do semifinále Turnaje mistrů.
07.11.2013 07:45 |