Články k osobnosti

David David

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David David »
 

Big Brother vrazil Vítkovi kudlu do zad, zuří diváci: Co se řekne ve zpovědnici, má tam zůstat, bouří se

 
Reality show Big Brother pořádně rozzuřila diváky. Vítek totiž ve zpovědnici Big Brothera vysvětloval důvod ukradených trenýrek Davidovi. Poté musel přede všemi na vyzvání produkce vysvětlit situaci i ostatním spolubydlícím. A protože se snažil vše zachránit, vymyslel si pár špatných lží. To však podle diváků byla malá chyba oproti arogantnímu chování Davida a produkce Big Brothera. David si podle nich hraje na boha a měl by jít ihned domů. Produkce mezitím podle fanoušků na sociálních sítích neměla právo Vítka veřejně potopit a přinutit ho říci něco, co mělo zůstat pouze za zdmi zpovědnice. 
09.12.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (125 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Skandál s Davidovými trenkami v domě Big Brothera má pokračování: Vítek se emočně složil ve zpovědnici

 
Drama v domě Big Brothera pokračuje. To, že se Vítek uspokojoval nad spodním prádlem Davida, byl sice úkol od producentů reality show, jenže se ukazuje, že myšlenku jim vnukl právě zmíněný hříšník. David se totiž ve zpovědnici svěřil, že mu Vítek měl trenýrky opravdu ukradnout ještě před domluveným úkolem, což ho opět rozzuřilo. Vítek se vzápětí zhroutil a chtěl skončit.
07.12.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (125 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Drama Drama (349 článků)

Nechutný skandál v domě Big Brothera: Vítek se ukájel nad trenkami spolubydlícího, pak došlo na drsnou bitku

 
Konečně pořádné drama v domě Big Brothera? Páni domu jsou nově dva spolubydlící, David a Vítek. Ti spolu nyní sdílejí všechny výhody, které mají. A Vítek chtěl očividně i něco víc. David ho totiž měl přistihnout ve sdílené koupelně, když se ukájel nad jeho trenýrkami. To v domě vyvolalo velký chaos, protože David se vzteky nemohl ani nadechnout. Někteří fanoušci na sociálních sítích se však dohadují, zda nešlo pouze o úkol Big Brothera. 
05.12.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (125 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Co přesně v týdnu prošlo v europarlamentu. Diktatura, varuje Ivan David

 
„Bývalý premiér Belgie a čtyři Němci navrhli vybudovat západoevropskou diktaturu. A návrh prošel. Nejdřív stručně popíšu,“ sděluje europoslanec Ivan David (SPD) na sociální síti X, o co jde v jejich zásadním návrhu. Přijetí tohoto návrhu by fakticky znamenalo zrušení členských států, protože by nerozhodovaly prakticky o ničem.
03.12.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2839 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Ivan Ivan (417 článků)

David (SPD): Snaha o vybudování západoevropské diktatury

 
Bývalý premiér Belgie a čtyři Němci navrhli vybudovat západoevropskou diktaturu. A návrh prošel. Nejdřív stručně popíšu, o co jde v jejich zásadním návrhu.
03.12.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Kandidátku SPD a Trikolory pro eurovolby povede bývalý europoslanec Petr Mach

 
Společnou kandidátku opozičního hnutí SPD a neparlamentní Trikolory pro eurovolby povede někdejší europoslanec Petr Mach (SPD), který v minulosti stál v čele Svobodných. Za ním budou na listině nynější europoslanec Ivan David (SPD) a někdejší poslankyně ODS, předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. Při dnešní celostátní konferenci hnutí SPD v Praze to novinářům oznámil jeho předseda Tomio Okamura. Cílem je podle něho získat ve volbách do Evropského parlamentu nejméně tři mandáty.
02.12.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3088 článků) , Ivan Ivan (2839 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Ivan Ivan (417 článků)

Mach, David, Majerová. SPD schválila lídry do eurovoleb

 
SPD povede do evropských voleb ekonom Petr Mach, který se stal řádným členem hnutí. Dvojkou mu bude Ivan David, kterého Tomio Okamura velmi ocenil za práci, kterou v europarlamentu odvádí. Předseda hnutí věří, že se jejich frakci s výraznými lídry podaří stát nejsilnějším konzervativním klubem.
02.12.2023 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3088 článků) , Ivan Ivan (2839 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Ivan Ivan (417 článků)

David (SPD): Západu by slušelo více sebereflexe

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zprávě Amnesty International
26.11.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

David (SPD): Členské státy Evropské unie definitivně ztratí svrchovanost

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nadřazenosti unijního práva
24.11.2023 16:35 |

podobné články

Osobnosti: David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Prima vyrazila do europarlamentu. David spustil a Vondra chtěl odcházet ze studia

 
CNN Prima News přinesla živé vysílání z europarlamentu ve Štrasburku, které bylo velmi bouřlivé.Europoslanec SPD Ivan David tvrdí, že Izrael v Pásmu Gazy páchá „genocidu“. Rovněž pronesl, že Izraelci „potřebují obejít Suezský průplav, protože jsou vedle Pásma Gazy naleziště uhlovodíku“, a že „Pásmo Gazy Izraeli dlouhodobě překáží“. „Na tyhle kecy fakt nejsem zvědav,“ neudržel se po takovém tvrzení europoslanec ODS Alexandr Vondra.
22.11.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1392 článků) , Ivan Ivan (2839 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Ivan Ivan (417 článků)

S manipulací se zakázkami v Olomouckém kraji nemáme nic společného, tvrdí firma Porr

 
Stavební společnost Porr se dnes distancovala od případu ovlivňování dopravních zakázek v Olomouckém kraji, kvůli němuž policie tento týden obvinila 13 lidí, mezi kterými jsou i místní politici, podnikatelé a také někdejší manažer společnosti Porr. Obviněn byl například bývalý hejtmanův náměstek za ODS Michal Zácha či ředitel Správy silnic Olomouckého kraje David Štěpánek. „V dané kauze vystupuje Porr jako osoba poškozená a úzce spolupracuje s policií,“ řekla dnes ČTK mluvčí firmy Porr Jana Mašínová.
16.11.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1658 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

To o Palestincích nevíte. Chování, zrada, údajná bída. David Bohbot hlásí z Izraele

 
Věděli to všichni. David Bohbot je nejen bezpečnostním expertem a ředitelem pražského Centra pro výzkum terorismu, ale také Izraelec, který dlouhé roky čerpal zkušenosti v tamních vojenských a bezpečnostních kruzích. Poté, co Hamás zaútočil na Izrael, byl i on povolán do armády. A jak sám říká, je na to patřičně hrdý. V exkluzivním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje, jak 7. říjen jednou pro vždy změnil celý židovský stát. „Izrael je rozhodnut změnit situaci, definitivně porazit Hamás a chce válku, která odstraní hrozbu útoků z jeho strany,“ říká David Bohbot, který přijal službu u izraelské policie a brání svůj rodný kraj. „Hamás násilně zabraňuje civilním rodinám v útěku z válečného pásma, proto bude boj v Gaze hodně těžký, s velkým množstvím obětí,“ dodává.
14.11.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: David Gaz (3 články) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Davida Vitáska vyhodili z letadla kvůli alkoholu: Není to má chyba, zuřil na letišti přítel krásné Kočendové

 
O netradiční a nepříjemný zážitek se se svými fanoušky na TikToku podělil účastník druhé řady reality show Love Island, staronový partner Natálie Kočendové a fotbalový brankář David Vitásek. Během jeho letu do Spojených států ho totiž vyhodili z letadla kvůli konzumaci alkoholu. Influencer ale ve své zpovědi tvrdí, že je ve všem nevinně, a dává najevo své pořádné rozladění.
11.11.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: David Love (52 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Lejla Abbasová mění plány, stěhování do Turecka se nekoná. Může za to i vztah s Kocábem

 
Lejla Abbasová a Michael Kocáb před časem zažili bouřlivý rozchod. Do poslední chvíle se rozhodovali, u koho skončí jejich syn David. Lejla totiž plánovala odcestovat do Turecka se svým novým přítelem Volkanem a Davida si chtěla vzít s sebou, což Michael rozhodně nechtěl. Nyní se ale po dlouhých devíti letech jejich vztah natolik ustálil, že si dokonce rozumějí lépe než dřív, jak Lejla potvrdila v rozhovoru pro eXtra.cz.
08.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (777 článků) , Lejla Abbasová (490 článků) , Michael David (100 článků) , David Michael (17 článků) , Michael Michael (1894 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Michael Michael (190 článků)

Jako srovnávat Američany s jednotkami SS. Borek se rozvášnil nad dotazem

 
Uplynul měsíc od teroristického útoku Hamásu na Izrael. Izraelci v odvetné operaci bombardují palestinské Pásmo Gazy. Jestli se jedná o sebevražednou válku z hlediska Hamásu, jaké mohou být hlavní motivy a možný vývoj konfliktu, v pořadu Interview ČT24 komentoval David Borek, blízkovýchodní zpravodaj ČT. Uvedl také, že mezi terorismem Hamásu a terorismem Izraele neexistuje rovnítko, k vysvětlení použil analogii z české historie.
07.11.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Natálie Kočendová a David Vitásek vstoupili podruhé do stejné řeky: Je to mazec, říkají

 
Modelka Natálie Kočendová a David Vitásek tvoří "staronový" pár. Hrdličky, které se daly dohromady v průběhu natáčení loňské série Love Islandu, se před časem rozešly, avšak jen před pár dny oznámily, že vztahu chtějí dát ještě jednu šanci. Ačkoli se říká, že "dvakrát do stejné řeky nevstupuj", David s Natálií svého rozhodnutí, dát lásce ještě příležitost, rozhodně nelitují. "Myslíme si, že odloučení nám dost pomohlo a zesílilo náš vztah. Předtím jsme vážně vůbec nevěděli, na čem jsme, a teď jak to máme, tak se cítíme super," rozpovídali se pro eXtra.cz. Přesto jsou stále věci, na kterých ještě musí pracovat. 
05.11.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (52 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Zavražděná žena na šumavském hřbitově: Svou tajnou milenku zabil politik David D.

 
Obec Pohoří na Šumavě patří ke klidným místům. V sobotu jím však doslova otřásl případ zavražděné ženy, jejíž tělo bylo pohozeno na tamním hřbitově. Podle zahraničního webu Krone měl za vším stát čtyřiatřicetiletý politik David D., který se zastřelenou devětatřicetiletou Elisabeth P. udržoval tajný milostný poměr.
01.11.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Británie: Nepodpořil Izrael, vyletěl z vlády

 
V Izraeli se podařilo něco dosud nevídaného. Organizace, která shání peníze na podporu izraelských vojáků a jejich rodin vybrala po bestiálním útoků palestinských ozbrojenců z hnutí Hamás neuvěřitelných 60 milionů dolarů. Šéf Mossadu David Barnea mezitím navštívil o víkendu Katar, aby jednal o propuštění rukojmích zadržovaných v Gaze. A britský premiér Rishi Sunak vyhodil z kabinetu muže, který Izraelce vyzýval k uzavření příměří.
31.10.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: David Gaz (3 články) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků)

Ti největší šílenci v parlamentu spolu soutěží... Ivan David o normě na domácí zvířata i dalších bruselských chuťovkách

 
Je-li Evropský parlament šílený, pak o tomto výboru to platí trojnásob, říká Ivan David o výboru pro životní prostředí, který aktuálně řeší regulaci domácího zvířectva. Europoslanec SPD prý měl několikrát „čest“ vidět tyto europoslance na vlastní oči. A připomněli mu slova, která měl říkat Lubomír Štrougal.
30.10.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Štrougal (132 článků) , Ivan Ivan (2839 článků) , David David (1729 článků) , David David (1298 článků) , Ivan Ivan (417 článků)

Všichni budou platit. V Rakousku rozhodl soud a Smoljak se raduje

 
Koncesionářské poplatky by nově měli platit i ti, kteří disponují jakýmkoliv zařízením, které umožňuje příjem veřejnoprávních médií, tedy i mobilem, tabletem nebo počítačem. Senátor David Smoljak v té souvislosti poukazuje na rozhodnutí rakouského Ústavního soudu. A raduje se.
25.10.2023 17:05 |

podobné články

Osobnosti: David David (1729 článků) , David David (1298 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »