Články k osobnosti

David David

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David David »
 

Covid? Říkal jsem to. Ivan David nenese dobré zprávy. Prymula? Ne zločin, chyba. A značí...

 
ROZHOVOR „Veřejnost bohužel odbornost moc nevnímá, všichni rozumějí všemu, všichni se autoritativně vyjadřují, proto o přijatelnosti rozhodují sympatická tvář a pěkné řečičky. Veřejnost veřejné činitele, zvláště když ji v něčem omezují, nebo to o nich říkají vlivná média, upřímně nenávidí. Mediální verbež pak touží „ulovit velkou rybu“, vyrostou ve vlastních očích. Veřejnost tedy odvolání téměř kohokoli přijímá s radostí; výjimkou jsou osoby obratně pracující na sympatické mediální tváři,“ vysvětluje europoslanec, ale také psychiatr a bývalý ministr zdravotnictví Ivan David. „Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt,“ konstatuje.
24.10.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Ivan David: Turecko hodlá vyslat vojska na pomoc Ázerbájdžánu

 
Podle libanonské agentury Al Masdar uvedl turecký viceprezident Fuad Oktay, že jeho země vyšle vojáky do oblasti Náhorního Karabachu/Arcachu, pokud o to Ázerbájdžán požádá.
23.10.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Ivan David: Zdá se, že v Náhorním Karabachu dochází k obratu

 
Cituji ze zprávy analytika Davida Petrosjana z 20. října: „Situace se mění. Ázerbájdžánská armáda ustupuje jižním směrem (přehrada Khudaferin) v zóně konfliktu o Karabach a utrpěla těžké ztráty. Byli zahnáni od měst Jabrail, Fuzuli a Zangellan.
22.10.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Sacharovovu cenu udělil europarlament běloruské opozici

 
Evropský parlament udělil Sacharovovu cenu za svobodu myšlení běloruské demokratické opozici. Jak oznámil předseda zákonodárného sboru David Sassoli, EP podporuje její boj za demokracii a svobodné volby. Poslanci také vyjádřili obdiv vytrvalosti, s níž oponenti režimu autoritářského prezidenta Alexandra Lukašenka čelí násilnému potlačování protestů po srpnových zmanipulovaných volbách.
22.10.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (139 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Pavel Novotný a Ivan David na jedné lodi. Nevěříte? Tak se podívejte

 
Jedním z hybatelů hlavních událostí je v současné době boj v Náhorním Karabachu, k němuž upírá pozornost řada českých politiků. Stejný pohled na konflikt mezí Arménií a Ázerbájdžánem spojuje nečekaně některé z nich. Například řeporyjského starostu Pavla Novotného (ODS) a europoslance za SPD Ivana Davida, kteří Arméncům, jimž nyní jde o jejich budoucnost, vyjadřují nejen na sociálních sítích svou podporu.
21.10.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1023 článků) , David Novotný (86 článků) , David Novotný (86 článků) , David Novotný (85 článků) , Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

RECENZE: Druhá poprava novináře Kuciaka. Tentokrát literární

 
Román Davida Zábranského Republika se volně inspiroval slovenskou politikou a vraždou novináře Jána Kuciaka. Nese ovšem přesně ty rysy, kvůli kterým jsou romány o aktuálních politických kauzách nudné a brzy se na ně zapomene.
21.10.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (523 článků)

Ivan David: V Náhorním Karabachu Ázerbajdžánci znovu zaútočili, propukly těžké boje

 
Dnes ráno (20. 10. 2020) vypukly v jižním Karabachu těžké střety poté, co ázerbájdžánské ozbrojené síly zahájily další silný útok severně od již dobytého města Fuzuli. Podle nejnovějších zpráv z Karabachu se ázerbájdžánské ozbrojené síly pokusily postoupit severně od Fuzuli a několika dalších míst v regionu, což přimělo arménské jednotky k zapojení do bojů s nepřítelem v linii kontaktu.
21.10.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Zástupci SPD: Unie hodlá schvalovat další podivnosti kolem potravin

 
Příští týden se bude v Evropském parlamentu hlasovat o tzv. společné zemědělské ekonomice, a to zahrnuje i dva paragrafy, které Tomio Okamura nazval jako podivné. Například se bude hlasovat o tom, že by se výrobky, které neobsahují maso, mohly jmenovat v podstatě stejně jako ty, které maso obsahují. „Cílem je to pomíchat a z mého pohledu zmást spotřebitele,“ uvedl Okamura, který ve svém videu na facebooku poprosil europoslance za SPD Ivana Davida, aby to přesněji vysvětlil.
20.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2391 článků) , David David (523 článků)

Drama při natáčení seriálu Sestřičky: Výbuch!

 
Hlavně divačky si jeho návrat vymodlily. Marek Němec (39) coby doktor David Hofbauer opustil Modrý kód v bílém plášti, aby se za drsných podmínek vrátil do volného pokračování Sestřičky. Skončil mezi bezdomovci, a dokonce v sutinách domu po výbuchu.
20.10.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (45 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků) , Drama Drama (125 článků)

Ivan David: Erdogan zřejmě zahájil plán obnovy Osmanské říše

 
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v pátek vydal válečná a expanzivní prohlášení a tvrdil, že Turecko má právo vojensky zasahovat všude, od svých hranic po Somálsko.
18.10.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Boj za osvobození princezny Latify: „Hlavně to nevzdávej,“ prosí její bratranec

 
Největšími bojovníky za osvobození princezny Latify, dcery dubajského korunního prince, premiéra Spojených arabských emirátů (SAE) a v podstatě nejmocnějšího muže země - šejcha Muhammada bin Rašída Al Maktúma (70), jsou bezesporu Latifina nejlepší kamaráda a učitelka bojových sportů Finka Tiina Jauhiainenová, humanitární právník David Haigh a princeznin bratranec Marcus Essabrí. Latifa skončila v domácím vězení poté, co se v únoru 2018 pokusila utéct před krutostí svého otce. Její příběh donutil z Dubaje utéct také její nevlastní matku princeznu Haju bint al-Hussajn. Latifa před útěkem natočila video, kde popsala, jak ji otec nechal mučit a věznit, když jako teenagerka utekla poprvé.
17.10.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: David Marcus (1 článek) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Místo svatby »KOPAČKY«! Lékárnice Doleželová je VOLNÁ

 
Bývalá Miss ČR Jana Doležalová (39) už nežije s otcem své dcery Davidem Trundou (44). Ačkoliv se před šesti lety zasnoubili, k veselce nedošlo. Tito dva svatební zvony už neuslyší. Rozešli se!
16.10.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (400 článků) , David David (523 článků)

Místo svatby »KOPAČKY«? Nejkrásnější česká lékárnice je zase VOLNÁ

 
Bývalá Miss ČR Jana Doležalová (39) už nežije s otcem své dcery Davidem Trundou (44). Ačkoliv se před šesti lety zasnoubili, k veselce nedošlo. Tito dva svatební zvony už neuslyší. Rozešli se!
16.10.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: David David (523 článků)

Nejkrásnější česká lékárnice Jana Doleželová se svatby nedočkala. Rozchod po šesti letech vztahu

 
Nejkrásnější česká lékárnice, bývalá Miss ČR Jana Doleželová  (39) , už netvoří pár se sportovním manažerem Davidem Trundou (44).
16.10.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (400 článků) , David David (523 článků)

Ivan David: Rakouský kancléř Kurz varuje Turecko

 
V souvislosti s nejnovějším vývojem v Egejském moři, kde Turecko znovu hodlá vesele vrtat a dělat, jako že žádná EU vlastně neexistuje, opět zvedá hlas rakouský kancléř. Německý ministr zahraničí Heiko Maas sice jak v Řecku, tak na Kypru ujistil ve sporu o zásoby plnu v Egejském moři oba členské státy podporou Německa a EU , ale jak konkrétně bude vypadat, to už nedodal. Jen obecné fráze.
16.10.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Kurz (1 článek) , Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Nenosíte záměrně roušku, saháte v karanténě po alkoholu? Zásadní slova psychiatra

 
ROZHOVOR Koronavirová pandemie znovu donutila ministra zdravotnictví částečně omezit sociální kontakty. S tím ale mohou mít problémy, podle názorů mnoha lékařů, citlivější lidé a pak zejména prý senioři v pokročilejším věku. Jestli tomu tak skutečně je, a jak se efektivně bránit, jsme se zeptali Davida Besty, lékaře a náměstka pro léčebnou a preventivní péči v Psychiatrické nemocnici v Opavě.
15.10.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (523 článků)

Ivan David: Němci je vyvražďovali a teď jim radí s demokracií? Bizarní

 
Šikana ze strany EU, varuje předseda SPD Tomio Okamura. Varuje před návrhem, který prošel hlasováním v europarlamentu a má hlídat, aby byly dodržovány hodnoty EU. Nepřišel z dálky. Navrhl ho slovenský europoslanec Šimečka z hnutí, ze kterého pochází i prezidentka Čaputová. A kdo pro něj hlasoval? I to Okamura ve svých aktualitách odhalil.
14.10.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2391 článků) , Ivan Ivan (1624 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Šéf špitálu Feltl hledá cestu, jak navýšit kapacity i přes uzavření škol: Je to jako nosit cedníkem vodu, pro děti sester chystáme vlastní výuku

 
Kapacita lůžek oddělení ARO a JIP v českých nemocnicích zatím podle oficiálních informací stačí. Přibývá však nakažených zdravotníků. Ředitel Všeobecné fakultní nemocnice v Praze David Feltl v pořadu Interview na ČT24 hovořil o tom, že především zavření škol prvního stupně v době, kdy musejí navyšovat kapacity, je jako „nosit cedníkem vodu“. Situace chce nemocnice řešit tak, že výuka pro děti sester bude probíhat na jedné z klinik. Ministr zdravotnictví mu prý předložil graf, podle kterého jsou údajně školy rizikem pro šíření nákazy. „Nezbývá mi než mu věřit,“ krčil lékař rameny.
13.10.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: David David (523 článků) , David David (387 článků)

Ivan David: Sankce kvůli Navalnému, Oruc Reis vplouvá do řeckých vod

 
Rakouská veřejnoprávní televize ORF včera psala na svém webu: „Po útoku jedem na kritika Kremlu Alexeje Navalného zavádí EU nové sankce vůči Rusku. Ministři zahraničí zemí EU se v pondělí na schůzce v Lucemburku dohodli, že zahájí nezbytné přípravy, dozvěděli se diplomaté. Kromě toho země EU rovněž souhlasily se sankcemi proti běloruskému vládci Alexandru Lukašenkovi.“
13.10.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (139 článků) , Alexandru David (2 články) , Ivan Ivan (1624 článků) , Ivan Reis (5 článků) , David David (523 článků) , David David (387 článků)

Drony na jedno použití! Finta výrobců tahá peníze z kapsy, zlobí se fotograf Blesku David (48)

 
Drony se staly hitem nejen pro profesionály, ale i běžné uživatele. Pořizovací cena není zanedbatelná, ale pokud se domníváte, že je to investice navždy, jste na velkém omylu! I z vašeho dronu se může stát jen nefunkční těžítko!
13.10.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: David David (523 článků) , David David (387 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »