Články k osobnosti

David Chokachi

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Chokachi »
 

Pobřežní hlídka na síti: Prsa (nebudou), prachy (žádný) a sebeláska (na tuny)

 
Spolu s Beverly Hills byla Pobřežní hlídka ve své době asi nesledovanějším seriálem. Nemálo tomu napomohly nafouknutá prsa Pamely Anderson nebo mužně zarostlá hruď Davida Hasselhoffa. Jejich sláva už je ale dnes na bodu mrazu - dost tomu odpovídají i jejich příspěvky na sociálních sítích. Pamela dala vale Instagramu, který ji nikdy nezajímal - ty 2000+ příspěvků, ale hovoří trošku jinak. David dává vale zase svému majetku, protože penízky z natáčení už se dávno rozutekly. A benjamínek David Chokachi na svou slávu v Baywatch vzpomíná každou chvíli - naposledy třeba před dvěma týdny. Od té doby asi nic lepšího nenatočil. Smutné. Podrobněji v dnešních Síťovinách.
05.02.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (663 článků) , David Hasselhoff (244 článků) , David Chokachi (3 články) , Pamela Anderson (615 článků)

Hezoun z Pobřežní hlídky lámal ženám srdce. Dnes byste ho nepoznali!

 
Byl prototypem antického krasavce. Vyrýsované svaly, opálená pleť, blonďaté vlásky a běhal po pláži v červených trenkách. Jenže ty doby jsou pryč a z krasavce se stal usedlý fotřík. David Chokachi je k nepoznání.
30.08.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: David Chokachi (3 články)

Dvě dekády jako by nebyly! Hvězda Pobřežní hlídky je i před padesátkou samý sval

 
Přesně před dvaceti lety rozšířil řady hezounů a krasavic v seriálu Pobřežní hlídka a rolí Codyho Madisona nahradil odcházejícího jmenovce Davida Charveta. Dnes sedmačtyřicetiletý herec David Chokachi si začátkem týdne s rodinou užíval na pláži v Malibu a opět dokázal, že muži mnohdy zrají jako víno.
28.08.2015 05:55 |

podobné články

Osobnosti: David Charvet (8 článků) , David Chokachi (3 články)
« Předchozí 1 Další »