Články k osobnosti

David Charles

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Charles »
 

Prasklo po letech: Co všechno měla Diana ukryté ve svatebních šatech?!

 
Svatba Lady Diany (†36) a prince Charlese (68) byla jednou z nejsledovanějších událostí celého světa. Celý obřad byl přesně naplánován a jeho účastníci museli dodržovat přísná pravidla. Ani Diana to neměla jednoduché. Problémy měla hlavně se svými šaty, které vznikly pod rukama Elizabeth a Davida Emanuellových. Co v nich měla ukryté?
19.08.2017 06:55 |

podobné články

Osobnosti: David Charles (11 článků)

Zamilované hrdličky se chtěly zbavit pár kil. Navzájem se podporovaly a zhubly 165 kilogramů

 
Samantha Charles (25) a David Quigly (34) hledali lásku před internet. Když se poprvé potkali, okamžitě se do sebe zamilovali. Oba byli obézní, a tak neměli motivaci hubnout. Jenže začali mít zdravotní problémy. Aby v tom každý nebyl sám, řekli si, že začnou hubnout společně. A povedlo se!
21.04.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Charles (11 článků) , David Charles (4 články) , Charles David (3 články) , Samantha Samantha (62 článků)

Bratři Kochovi vs. 'kamarádský kapitalismus' a temné peníze v americké politice

 
Bratři Kochovi patří k nejbohatším Američanům, s médií mluví málokdy, ale z šedé zóny finančních dárců tahají za nitky americké politiky.  Charles a David jsou hrdiny ultraliberálních Američanů, kterým slibují zatočit s "kamarádským kapitalismem"
27.12.2015 17:40 |

podobné články

Osobnosti: David Charles (11 článků) , Charles Koch (1 článek) , David Koch (1 článek) , David Charles (4 články) , David Koch (1 článek) , Charles David (3 články)

Kradl lidské mozky, prodával je online jako dekoraci. Účtoval si 2500 korun

 
Američan David Charles (23) kradl lidské mozky a následně je prodával na internetu jako „dekoraci“ na Halloween. Jeden mozek si cenil na rovných 100 dolarů (zhruba 2500 korun). Nyní byl odsouzen ke čtyřem letům vězení, soudkyně mu také nařídila dokončit střední školu.
30.11.2015 05:40 |

podobné články

Osobnosti: David Charles (11 článků) , David Charles (4 články) , Charles David (3 články)

Prima ZOOM: Všemi smysly

 
Ponořte se s námi do tajemství smyslů, dejte si večeři a pak se vydejte s členem britské královské rodiny, princem Harrym, na Jižní pól. S Prima ZOOM si svět osaháte, pokocháte se, zaposloucháte se, prostě si ho vychutnáte, a zvláště tehdy, když vás provede Jeho královská Výsost princ Henry Charles Albert David z Walesu – syn princezny Diany!
21.11.2014 14:12 |

podobné články

Osobnosti: David Henry (1 článek) , David Charles (11 článků) , David Charles (4 články)

Obama vyhlásil válku islámským teroristům. Tady jsou reakce z nejvýznamnějších úst

 
Americký deník The Washington Post se dnes i včera soustředí na středeční vystoupení prezidenta Obamy věnované postupu proti Islámskému státu v Sýrii (ISIS). Válka proti teroristům z ISIS dostala prostor ve všech čtyřech hlavních komentářích. ParlamentníListy.cz svým čtenářům přinášejí hlavní teze z textu významných publicistů a politologů Fareeda Zakarii, Charlese Krauthammera, Davida Ignatia a Eugene Robinsona v následujícím textu.
12.09.2014 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Eugene Robinson (1 článek) , David Charles (11 článků) , David Washington (7 článků)

Ikonické svatební šaty Lady Diany se vrátily k Williamovi a Harrymu. Přesně 17 let po matčině tragické smrti

 
Honosné svatební šaty od návrhářů Davida a Elizabeth Emanuel, které dne 29. července 1981 oblékla princezna Diana  (✝36) při vstupu do manželství s princem Charlesem (65), se konečně dostaly zpátky domů. Konkrétně k jejím dvěma synům, princům Williamovi  (32) a Harrymu  (29) . Dosud měl jejich osud v rukou Dianin bratr Earl Spencer, který umožnil, aby je na vlastní oči mohly spatřit tisíce princezniných fanoušků na výstavě Diana: A Celebration, která se dostala do mnohých měst po celém světě.
01.09.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Diana Spencer (22 článků) , Elizabeth Earl (1 článek) , David Charles (11 článků)

Drama v Kalifornii rozhodl až rozstřel. V něm triumfoval Brian Gay

 
Až play-off tří hráčů muselo určit vítěze turnaje PGA Tour Humana Challenge. A z trojice Brian Gay, David Lingmerth a Charles Howell III se v rozstřelu na druhé jamce nakonec radoval prvně jmenovaný, který získal už svůj čtvrtý titul na PGA Tour, ale čekal na něj dlouhé čtyři roky.
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: David Brian (19 článků) , Brian David (12 článků) , David Charles (11 článků)

Americké reklamy za 25 milionů dolarů ode dneška kritizují Obamu

 
Americký prezident Barack Obama čelí ode dneška v 11 státech, důležitých pro listopadové volby do Bílého domu, kritickým reklamám. Kampaň za 25 milionů dolarů připravila organizace Američané za prosperitu (Americans for Prosperity), za kterou stojí miliardářští bratři David a Charles Kochové. Podle deníku The New York Times jde o nejnovější ukázku toho, jaký vliv na současnou volební kampaň mají skupiny podporované malým počtem bohatých dárců.
08.08.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2439 článků) , David Charles (11 článků)

David Lomeli vyprodal Státní operu

 
Vyprodané hlediště pražské Státní opery uvítalo ve středu mexického tenoristu Davida Lomeliho, kterého na recitálu doprovázela Severočeská filharmonie Teplice řízená Charlesem Olivieri-Munroem. Lomeli je ve svých 28 letech vycházející tenorovou operní hvězdou a jeho pražský debut to potvrdil.
19.03.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: David Charles (11 článků)

Tenorista David Lomeli vyprodal Státní operu

 
Vyprodané hlediště pražské Státní opery uvítalo ve středu mexického tenoristu Davida Lomeliho, kterého na recitálu doprovázela Severočeská filharmonie Teplice řízená Charlesem Olivieri-Munroem. Lomeli je ve svých 28 letech vycházející tenorovou operní hvězdou a jeho pražský debut to potvrdil.
19.03.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: David Charles (11 článků)
« Předchozí 1 Další »