Články k osobnosti

David Banda

  syn madonny

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Banda »
 

Takhle oslavila svátky královna popu: Madonna zapózovala s adoptovanými dětmi

 
Zpěvačka Madonna  (60) nechala své fanoušky nahlédnout do soukromí, když sdílela roztomilý snímek se čtyřmi z jejích šesti dětí. Popová diva zapózovala s dětmi adoptovanými z Malawi. Snímek se synem Davidem Bandou (13), dvojčaty Esther a Stellou Mwale (6) a dcerou Mercy James (13) sklidil velký úspěch.
28.12.2018 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Mercy James (18 článků) , David Banda (13 článků)

Madonna dala adoptivnímu synovi Davidovi k třináctinám tepláky

 
Zatímco Madonnin biologický syn Rocco si libuje v hipsterském oblečení bez značek, adoptivní David Banda je posedlý luxusním oblečením. A tak popová královna dala chlapci původem z chudobné Malawi k třináctým narozeninám tepláky, batoh a pantofle Gucci. Pyšný hoch pak se slavnou matkou zapózoval pro snímek na Instagramu.
04.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

Madonna: Jako matka malého fotbalisty nemám žádný život

 
Zpěvačka Madonna se přestěhovala do Lisabonu, aby mohl její syn David navštěvovat prestižní fotbalistickou školu. Dvanáctiletý Malawijec David Banda má veliký talent, takže ho slavná máma podporuje. Ale zároveň lituje toho, že v portugalské metropoli nemá žádný život. Je tam jednoduše nuda jako v Brně.
02.08.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

Tak si žije Madonna (59) se svými černoušky v Portugalsku: Palác plný dětí

 
Na svou rozrůstající se rodinu potřebuje Madonna (59) také patřičný dům. Momentálně žije se čtyřmi adoptivními ratolestmi v Portugalsku, a to ze dvou důvodů – jednak je to země jejího současného přítele, modela Kevina Sampaia (31), a hlavně, aby syn David Banda (12) mohl rozvíjet svůj velký fotbalový talent v akademii lisabonské Benfiky.
25.04.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

Madonna se odstěhovala do Lisabonu

 
Popová královna se přestěhovala z New Yorku do Lisabonu. Do hlavního města Portugalska přesídlila kvůli adoptivnímu synovi Davidu Bandovi, který začal navštěvovat fotbalistickou akademii Benefica FC. Jedenáctiletý Malawijec má prý nebývalý talent a Madonna ho chce ve sportovní kariéře podporovat.
06.09.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

5 dam se převléklo za chlapečka a udělala to i Dagmar Havlová. Které z nich pánský styl víc sluší?

 
Dámský smoking, který proslavila Marlene Dietrich a v šedesátých letech z něj udělal masovou záležitost Yves Saint Laurent, se v současnosti vrací do kurzu. O tom jsme se ostatně mohli přesvědčit, když na udílení cen Grammy dorazila popová královna Madonna  (55) spolu se synem Davidem Bandou ve smokingu a o měsíc později to zopakovala Brangelina na udílení cen BAFTA.
09.04.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1201 článků) , Marlene Dietrich (34 článků) , David Banda (13 článků)

Madonnin syn chce nosit maminčiny šaty

 
Madonna se pochlubila, že jejím největším fanouškem je nejspíš její čtyřletý adoptovaný syn David Banda.
15.12.2009 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , David Banda (13 článků)

Adoptivní syn Madonny: Zdatně mu otrnulo

 
Ještě před třemi lety to bylo živořícící bezmocné dítě z těch nejchudších poměrů v africké Malawi. Dnes je z něho rozpustilý frajírek s americkými manýry! Řeč je o adoptivním synovi popové královny Madonny (51) Davidu Bandovi (4).
18.11.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

Madonnin syn David Banda zvlčil

 
Před třemi lety byl David Banda (4) vystrašený klouček, který ve svém domovském Malawi poznal bídu, již si většina z nás ani nedovede představit. Adoptovaný syn americké zpěvačky Madonny (51) ale během tří let pěkně vyrostl!
01.11.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

Madonna v Malawi položila základní kámen dívčí školy

 
Jak slíbila, vrátila se Madonna do Malawi. V sobotu 24. října tam položila základní kámen dívčí školy, jejíž stavbu naplánovala a financuje. Pomoci chudé africké zemi se rozhodla jako vděk za to, že si mohla z tamního sirotčince odvést a adoptovat Davida Bandu a Mercy Jamesovou.
26.10.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , David Banda (13 článků)

Madonna položila základní kámen dívčí školy v Malawi

 
LONDÝN (Famous) – Jak slíbila, vrátila se Madonna tento víkend do Malawi. V sobotu 24. října tam položila základní kámen dívčí školy, jejíž stavbu naplánovala a financuje. Pomoci chudé africké zemi se rozhodla jako vděk za to, že si mohla z tamního sirotčince odvést a adoptovat Davida Bandu a Mercy Jamesovou.
25.10.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , David Banda (13 článků)

Bodyguard o Madonně: V teplákách a bez make-upu až do koncertu!

 
Kontroverzní zpěvačka vystoupila v noci z letadla a spolu s adoptovaným synem Davidem Bandou (4) a přítelem nastoupila do prvního připraveného auta.
13.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Banda (13 článků)

Madonna odhalila důvod zhacené adopce

 
Madonna (50) poprvé promluvila o důvodech, které jí zabránily adoptovat tříletou Mercy James. „Chci Mercy poskytnout domov, milující rodinné zázemí a nejlepší vzdělání a lékařskou péči, jaká je možná,“ prohlásila zpěvačka při rozhovoru pro Malawi´s Nation na jednu z otázek. „Je mým přáním, že ona, jako David, se jednoho dne vrátí do Malawi a pomůže dalším lidem ze své země.“ Zpěvačka pak pokračovala: „I když mi bylo doporučeno, že nemohu veřejně diskutovat očekávanou žádost, má touha adoptovat Mersy byla silná. Mluvila jsem o tom dříve, než byla věc jistá. Chci moc poděkovat lidem z Malawi, kteří mě podporovali a všem přátelům na světě.“ Madonna zuřila, když jí oznámili, že si Mercy nemůže s sebou odvézt do Ameriky, protože nebydlí trvale v Malawi. Její právník Alan Chinula potvrdil už před měsícem, že si Madonna požadala žádost o adopci. Zpěvačka už adoptovala Davida Banda (3) za Malawi v roce 2006. Navzdory tomu, že se do ní pustlia organizace za lidská práva.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků) , David Banda (13 článků) , David James (14 článků)
« Předchozí 1 Další »