Články k osobnosti

David Russell

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Russell »
 

David si vygoogloval "jak někoho zabít", pak nožem na chleba napadl přítelkyni

 
Davidovi Russellovi z Velké Británie se v hlavě zrodil zvrácený plán. Zavraždit svoji přítelkyni. Na zločin se dobře a dlouho připravoval. Na internetu si dokonce vyhledával nejlepší způsob „jak někoho zabít, aby to prošlo“. Nakonec vše stejně nevyšlo podle plánu a muž skončil ve vězení.
28.09.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Russell (7 článků)

Na režisérskou cenu byli nominováni Scorsese, McQueen, Cuarón, Greengrass a Russell

 
Sdružení amerických režisérů Directors Guild of America (DGA) představilo pětici tvůrců nominovaných na výroční cenu DGA za režii celovečerních hraných filmů. V 66. ročníku ankety mohou prestižní ocenění získat Alfonso Cuarón (za film Gravitace), Paul Greengrass (Kapitán Phillips), Steve McQueen (12 let v řetězech), David O. Russell (Špinavý trik) nebo Martin Scorsese (Vlk z Wall Streetu).
09.01.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Alfonso Cuarón (13 článků) , Paul Greengrass (8 článků) , Martin Scorsese (92 článků) , David Russell (7 článků)

Špinavý trik a 12 let v řetězech vedou nominace na Zlaté glóby

 
Drama z éry otroctví 12 let v řetězech britského režiséra Steva McQueena a kriminálka Špinavý trik, kterou natočil David O. Russell, dostaly nejvíc nominací na Zlaté glóby.
12.12.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: David Russell (7 článků)

Co je to za kudrnáče? Nejpřitažlivější muž planety v retro roli

 
Zpátky do 70. let minulého století se vrací nový a zatím nepojmenovaný film režiséra Davida O. Russella, který se zatím uvádí pod pracovním názvem Untitled David O. Russell/Abscam Project. V hlavních rolích se stejně jako v oscarové Terapii lásky objeví oblíbená herecká dvojice Bradley Cooper (38) a Jennifer Lawrence (22). Zatímco u Jen není proměna tak značná, Bradleyho jsme se snědou pletí, pečlivě upravenými vousy a především kudrnatými vlasy ještě neviděli.
09.04.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (177 článků) , Jennifer Lawrence (265 článků) , David Lawrence (2 články) , David Bradley (2 články) , David Lawrence (1 článek) , David Bradley (2 články) , David Bradley (2 články) , David Russell (7 článků)

Oscarová Terapie láskou se skvělým Cooperem, De Nirem a Lawrencovou

 
Režisér David O. Russell nabízí Terapii láskou, vycizelovanou drama-komedii se slušným scénářem bez klišé a uvěřitelnými emocemi. Hlavní role obsadil na jedničku - Bradley Cooper, Robert De Niro a Jennifer Lawrencová, která za roli získala Oscara, nezklamou.
26.02.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Bradley Cooper (177 článků) , David Bradley (2 články) , Robert Russell (3 články) , David Bradley (2 články) , Robert Russell (3 články) , David Bradley (2 články) , Robert Bradley (1 článek) , David Russell (7 článků)

Puma utekla na strom - před Jackem Russellem teriérem

 
David může porazit Goliáše, připomíná v pátek britská stanice BBC. Dokazuje to na případu osmikilogramového psíka Jacka Russella teriéra, který v americkém státě Jižní Dakota zahnal na strom osmašedesátikilogramovou pumu.
12.11.2010 21:55 |

podobné články

Osobnosti: David Russell (7 článků)

Film Uncharted natočí režisér Tří králů

 
Filmovou adaptaci videohry Uncharted natočí zkušený David O. Russell.
11.10.2010 14:35 |

podobné články

Osobnosti: David Russell (7 článků)
« Předchozí 1 Další »