Články k osobnosti

David Clark

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Clark »
 

Ministr vyrazil na pláž během karantény a má padáka: „Byl jsem idiot,“ omlouvá se

 
Novozélandský ministr zdravotnictví David Clark ve čtvrtek 2. července oznámil svou rezignaci, neustál kritiku spojenou s tím, jak se on, jeho resort a vláda celkově staví ke koronaviru, který způsobuje nemoc covid-19. Novozélanďané v Clarka ztratili důvěru už letos v dubnu, kdy porušil karanténní opatření a vyjel si s rodinou na pláž. Svou chybu veřejně uznal, označil se za idiota a nabídl premiérce Jacindě Ardernové rezignaci. Vzhledem ke krizi kolem koronaviru ale tehdy odvolán nebyl. Svého postu se vzdal až o dva měsíce později, informovala stanice BBC.
02.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: David Clark (3 články) , David Clark (3 články) , David Clark (4 články) , David Clark (2 články)

„Jsem idiot.“ Ministr zdravotnictví v karanténě vyvezl rodinu na pláž a nabídl funkci

 
Novozélandský ministr zdravotnictví David Clark vyvezl svou rodinu na pláž, ačkoli v zemi platí karanténa. Později svou chybu veřejně uznal, označil se za idiota a nabídl premiérce Jacindě Ardernové rezignaci. Vzhledem ke krizi kolem koronaviru ale odvolán nebyl. Je pouze sesazen v rámci vládní hierarchie a přišel o svou druhou funkci, kterou zastával na ministerstvu financí, informoval server BBC.
07.04.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: David Clark (3 články) , David Clark (3 články) , David Clark (4 články) , David Clark (2 články)

Silvestrovská vražda: Matku (†44) ubodal 8 minut před příchodem Nového roku manžel

 
Matka Melanie Clark (†44) z anglického Cloverdalu se příchodu Nového roku již nedožila. Podle všeho ji ubodal její manžel David Clark (49) z Jižní Afriky, kterého sousedi viděli spoutaného opouštět dům v pyžamu a za doprovodu policie po krvavém incidentu. Žena byla zavražděna osm minut před půlnocí.
02.01.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: David Clark (3 články) , David Clark (3 články) , David Clark (4 články)
« Předchozí 1 Další »