Články k osobnosti

David Long

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Long »
 

Přežil masakr v Las Vegas, v klubu ho zabil mariňák. Zastřelil i „policajta všech policajtů“

 
Zástupce šerifa, nadějná studentka, ale i barman, který zachránil život řadě návštěvníků. Blízcí obětí poslední masové střelby v USA postupně zveřejňují, koho v hudebním klubu nedaleko Los Angeles zavraždil bývalý voják Ian David Long. Jednou z obětí je i mladý muž, který loni přežil největší masakr v dějinách USA - loňskou střelbu na country festivalu v Las Vegas. Masová střelba znovu rozpoutala za oceánem diskuse o kontrole zbraní.
09.11.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Long (3 články) , David Ian (1 článek) , Ian David (1 článek) , David Ian (1 článek) , David Long (3 články) , David Long (2 články)

Děsíte se být „offline“? Trpíte digitální úzkostí, zjistila studie

 
Když opouští domov v kalifornském Long Beach, aby strávil několik dní na jižním pobřeží Panamy, vzdává se David Erickson neochotně i svého mobilu. Tam, kam jede, není wifi a data jeho telefonu tam nefungují. Nebude si moci kontrolovat sociální sítě ani e-maily. A když si chce zavolat, musí dojít na určité místo v domě. „Můj telefon se tam prostě stává drahým budíkem,“ řekl Erickson, zakladatel digitální konferenční telefonní společnosti, zpravodajskému serveru BBC News.
25.02.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: David Long (3 články) , David Beach (1 článek) , David Long (3 články) , David Long (2 články)

Narodili se na šťastné planetě: Pokořili pravděpodobnost 283 miliard ku jedné

 
Většina lidí by považovala za obrovské štěstí, kdyby v loterii vyhrála milióny jednou za život. Ne však manželé David a Kathleen Longovi z Velké Británie. Těm se teď totiž podařilo vyhrát milión liber, v přepočtu 37,7 miliónu korun, už podruhé, a to dokonce během necelých dvou let. Podle loterijní společnosti tím pokořili pravděpodobnost 283 miliard ku jedné.
02.04.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: David Long (3 články) , David Long (3 články)
« Předchozí 1 Další »