Články k osobnosti

David Long

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Long »
 

Sejmou Babiše s Prymulou? Na vládu míří problém, stopy vedou k Pirátům

 
Ústavní soud ČR bude řešit otázku, zda vláda Andreje Babiše postupovala v rozporu se základním zákonem státu, když vyhlašovala nouzový stav. Advokáti David a Vendula Záhumenští mají za to, že to Andrej Babiš (ANO) s kolegy z vlády přehnal, když nechal vyhlásit karanténu nad celou zemí. Zahumenští si to nemysleli sami, ozvala se i advokátka Klára Long Slámová. Do věci se vložil i hradní mluvčí Jiří Ovčáček, který by prý rád věděl, co spojuje Záhumenského s Piráty.
30.03.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18742 článků) , David Long (4 články) , Jiří David (117 článků) , Jiří Sláma (42 článků) , Jiří Sláma (42 článků) , Klára Slámová (140 článků) , David Long (4 články) , David Long (3 články) , David David (351 článků) , David David (258 článků) , Long Long (13 článků)

Přežil masakr v Las Vegas, v klubu ho zabil mariňák. Zastřelil i „policajta všech policajtů“

 
Zástupce šerifa, nadějná studentka, ale i barman, který zachránil život řadě návštěvníků. Blízcí obětí poslední masové střelby v USA postupně zveřejňují, koho v hudebním klubu nedaleko Los Angeles zavraždil bývalý voják Ian David Long. Jednou z obětí je i mladý muž, který loni přežil největší masakr v dějinách USA - loňskou střelbu na country festivalu v Las Vegas. Masová střelba znovu rozpoutala za oceánem diskuse o kontrole zbraní.
09.11.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Long (4 články) , David Ian (1 článek) , Ian David (1 článek) , David Ian (1 článek) , David Long (4 články) , David Long (3 články)

Děsíte se být „offline“? Trpíte digitální úzkostí, zjistila studie

 
Když opouští domov v kalifornském Long Beach, aby strávil několik dní na jižním pobřeží Panamy, vzdává se David Erickson neochotně i svého mobilu. Tam, kam jede, není wifi a data jeho telefonu tam nefungují. Nebude si moci kontrolovat sociální sítě ani e-maily. A když si chce zavolat, musí dojít na určité místo v domě. „Můj telefon se tam prostě stává drahým budíkem,“ řekl Erickson, zakladatel digitální konferenční telefonní společnosti, zpravodajskému serveru BBC News.
25.02.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: David Long (4 články) , David Beach (1 článek) , David Long (4 články) , David Long (3 články)

Narodili se na šťastné planetě: Pokořili pravděpodobnost 283 miliard ku jedné

 
Většina lidí by považovala za obrovské štěstí, kdyby v loterii vyhrála milióny jednou za život. Ne však manželé David a Kathleen Longovi z Velké Británie. Těm se teď totiž podařilo vyhrát milión liber, v přepočtu 37,7 miliónu korun, už podruhé, a to dokonce během necelých dvou let. Podle loterijní společnosti tím pokořili pravděpodobnost 283 miliard ku jedné.
02.04.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: David Long (4 články) , David Long (4 články)
« Předchozí 1 Další »