Články k osobnosti

Danny Danny

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Danny Danny »
 

Au, to muselo bolet: Divokým dvojčatům z Love Islandu poslaly divačky drsný vzkaz

 
Přestože mají jednovaječná dvojčata Sammy a Danny svaly, divačky Love Islandu tito chlapci příliš neokouzlili. Dámy začaly spekulovat o jejich orientaci a stěžovaly si i na jejich zženštilost. Jak se líbí divocí krasavci vám?
13.10.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Příběh Daniela Craiga: Z tichošlápka je nejbohatší Bond!

 
Jak se stal téměř neduživý chlapec a tichý školák Danny s nepříliš hezkým, jakoby beztvarým obličejem, nejlépe placeným Jamesem Bondem všech dob? Na začátky britského herce Daniela Craiga (53) vzpomínají jeho spolužáci.
23.09.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (381 článků) , James Bond (684 článků) , Danny Danny (43 článků)

Odchod z Afghánistánu podle bývalého šéfa Mossadu dopadne na celý svět

 
Stažení amerických a spojeneckých sil z Afghánistánu bude mít velký dopad nejen na region, ale i na celý svět. Hnutí Tálibán již nyní události prezentuje jako vítězství teroristické organizace nad americkými silami, a může tak inspirovat další teroristy, řekl při pátečním představení Centra pro výzkum terorismu (CVT) novinářům bývalý ředitel izraelské rozvědky Mossad Danny Jatom.
10.09.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Děti moc neukazují, teď však udělali výjimku: Dcera (16) Julie Roberts se poprvé blýskla na červeném koberci

 
Není příliš běžné, aby Julia Roberts  (53) a Danny Moder (52) ukazovali své děti. Letos však v Cannes udělali výjimku a Danny vyvedl dceru Hazel (16) na červený koberec. Na premiéře filmu Flag Day, který Moder točil jako kameraman, byli okamžitě středem pozornosti.
16.07.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (286 článků) , Julie Roberts (143 článků) , Julie Day (1 článek) , Danny Roberts (1 článek) , Danny Roberts (1 článek) , Danny Danny (43 článků) , Julie Julie (144 článků)

Hvězda Danny Trejo o vězení: Zhypnotizoval mě vrah Manson!

 
Ještě předtím než začal točit filmy a dělat reklamu pro Mountfield, Danny Trejo zažil peklo. Propadl drogám, několikrát skončil ve vězení. A za mřížemi se potkal se spoustou zajímavých a drsných týpků, mezi jinými s masovým vrahem Charlesem Mansonem (†83).
09.07.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Danny Trejo (14 článků) , Charles Manson (51 článků) , Danny Danny (43 článků)

Jak dnes vypadá roztomilá DJ z Plného domu? S manželem, ruským hokejistou, oslavili 27 společných let

 
Čeští fanoušci ji mohou znát ze sitkomu Plný dům, jako nejstarší dceru vdovce Dannyho Tannera (Bob Saget). Herečka Candace Cameron Bure (45) v něm začínala v roce 1987, tehdy jí bylo 11 let. Roli si pak zopakovala i jako dospělá v pokračování s názvem Zase máme plný dům. Na kontě má hlavně desítky televizních filmů.
02.07.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Bývalý šéf Mosadu varuje Evropany: Teroristé se u vás usadí, vybudují si tajné organizace a pak se nebudete stačit divit

 
Bývalý velitel Centrálního velitelství Izraelských obranných sil nebo zpravodajské služby Mosad Danny Yatom varuje před pokračující nelegální migrací muslimských obyvatel na území Evropy. S migranty podle něj rapidně roste hrozba islámského terorismu. „Teroristé by totiž byli moc rádi, kdyby se mohli usadit v co nejvíce evropských zemích, chtějí se tu usadit, vybudovat tajná fóra a počkat na dobu, kdy dostanou příležitost provést nějaký teroristický útok,“ upozorňuje Yatom s tím, že to nesmí Evropané dopustit.
01.07.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Epicentrum: Exkluzivní rozhovor s bývalým šéfem Mosadu. Co prozradí o izraelské tajné službě?

 
Krizová komunikace a reakce českých vládních představitelů je v poslední době pod palbou kritiky a to nejen opozice, ale i našich předních odborníků. Jak situaci v Česku vnímá bývalý šéf izraelské tajné služby Mosad? Jak funguje tato elitní zpravodajská služba a proč se rozhodl přijet do Prahy? Nejen o tom ve čtvrtečním Epicentru hovořil bývalý šéf národní izraelské zpravodajské agentury Mosad a bezpečnostní poradce někdejšího izraelského premiéra Ehuda Baraka, Danny Yatom.
17.06.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Nepomůže ani zombie tygr. Film Armáda mrtvých se topí ve vlastním velikášství

 
Jsou v něm záplavy nemrtvých, kus lupičské krimi ve stylu Dannyho parťáků i zombie Elvis Presley. Bohužel to nedrží pohromadě.
31.05.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (227 článků) , Danny Danny (43 článků)

Známá scéna ve Válce Roseových byla tak krutá, že ji po projekcích raději zmírnili

 
Jak mělo původně vypadat "servírování" psí paštiky? Příběh Barbary a Olivera v černé komedii Dannyho DeVita baví diváky už více než třicet let.
16.05.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Vlk z Wall Street: Jak se skutečný Danny Porush vyhnul placení odškodného a který herec při natáčení přišel o zuby

 
Předlohou k filmu se stala autobiografie Jordana Belforta, který v 90. letech působil jako burzovní makléř na Wall Street. Příběh popisuje dobu, kdy Jordan zakládá svou makléřskou společnost Stratton Oakmont, se kterou mu jeho konto neustále roste.
18.04.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (4 články) , Danny Danny (43 článků)

Stejnopohlavní pár vychoval miminko nalezené v metru: Jejich Kevin už oslavil dvacáté narozeniny!

 
V srpnu roku 2000 mířil sociální pracovník Danny Stewart za svým přítelem Petem na večeři, když se stalo něco naprosto šokujícího. Vešel do metra a našel tam osamocené miminko zabalené v mikině. Pár se ho tehdy ujal a vychoval ho. Jejich syn Kevin už oslavil 20. narozeniny a studuje matematiku a informatiku.
16.04.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Stewart (1 článek) , Danny Danny (43 článků) , Kevin Kevin (50 článků)

Zločiny Velké Prahy střídají Boží mlýny!

 
Příští neděli to vypukne, další detektivka, nové případy, noví kriminalisté. A neotřelý žánr! Televizní seriál Boží mlýny v režii Jana Hřebejka kombinuje thriller s tradicí české kriminální komedie. Dočkáme se i bizarních převleků, tvůrci uvádějí, že jde o kombinaci Růžového pantera a Dannyho parťáků. A Martin Myšička v roli kapitána Karla Faita zběhl od policie, aby potíral zlořády světa coby mstitel, soukromé očko.
04.04.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (500 článků) , Martin Myšička (21 článků) , Danny Danny (43 článků)

Fešák z Pearl Harboru Josh Hartnett měl Hollywoodu plné zuby, své štěstí našel v Anglii

 
Pamatujete na krasavce Dannyho, parťáka Bena Afflecka z Pearl Harboru? Svou skvěle rozjetou kariéru hollywoodské hvězdy pověsil na hřebík, vyznává jiné životní hodnoty.
19.03.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (320 článků) , Josh Hartnett (23 článků) , Danny Danny (43 článků)

George Clooney a Julia Roberts na bláznivé výpravě za záchranou dcery před manželstvím

 
Roberts a Clooney jsou dávní přátelé a vidět jste je spolu mohli i na filmovém plátně například v akční podívané Dannyho parťáci. Oba herci jsou nadšení z nového filmu Ticket to Paradise studia Universal, který se letos bude natáčet.
02.03.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (286 článků) , George Clooney (817 článků) , Danny Danny (43 článků)

Baba na zabití: Danny DeVito natočil černou komedii, u které se dobře pobavíte

 
Milovníci černých komedií určitě znají americký snímek Baba na zabití, pod kterým je jako režisér podepsaný herec Danny DeVito. Když k tomu přidáme hvězdné obsazení v podobě amerických herců Bena Stillera a Drew Barrymorové, je o zábavu postaráno.
06.03.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ben Stiller (96 článků) , Danny Danny (43 článků)

Pomáda po 42 letech! Takhle se proměnili herci úspěšného filmu: V životě je potkal krutý osud

 
Je to už neuvěřitelných dvaačtyřicet let, co slavný film Pomáda spatřil světlo světa. Jak dnes vypadá John Travolta (66) a Olivia Newton-John (72), kteří ztvárnili nezapomenutelný milostný pár Dannyho a Sandy? Jejich reálný životní osud nebyl zdaleka tak pohádkový jako v oblíbeném filmu.
31.12.2020 21:31 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (358 článků) , John Newton (70 článků) , John Newton (69 článků) , Sandy Sandy (42 článků) , Danny Danny (43 článků)

Lodní šroub rozsekal námořníkovi obličej poté, co ho do moře shodila bouře. Vodu však brázdí dál

 
Novozélanďan Danny Round (32) je zkušený mořeplavec, který ví, jak se o sebe na vodě postarat. Jenže děsivá bouře, která ho zasáhla při výletu na Fidži, byla i nad jeho síly. Shodila ho z plavidla přímo do moře, kde mu obličej rozšmelcoval lodní šroub. Jeho zranění vypadalo jako z hororu. Námořník ho přežil jen zázrakem.
17.12.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Kluci (11 a 9) „čistí“ město od roušek. Kolik denně nasbírají odhozených masek a rukavic?

 
Dva malí bratři Danny (11) a Jojo (9) Eisawyovi z anglického města Tonbridge jsou environmentální aktivisté, jejich nadšení pro péči o planetu se vyrovná snad jen jejich láska k fotbalu. Pandemie koronaviru jim udělala trochu čáru přes rozpočet, nejenže nemohli chodit hrát fotbal, ale venku se začal hromadit odpad – hlavně odhozené jednorázové roušky a rukavice. Kluci se proto rozhodli svoje město vyčistit, uvedla stanice CNN.
05.09.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)

Jozef (†39) zemřel v belgické cele, zatímco žena zákona hajlovala: Policejní šéf přišel o místo

 
Ředitel belgické letištní policie Danny Elst byl nucen odstoupit po dobu vyšetřování smrti Slováka Jozefa Ch. po policejním zákroku na letišti v Charleroi v roce 2018. V inkriminované době Elst na letišti Charleroi sloužil jako policejní důstojník, uvedl v sobotu na svém webu belgický list Le Soir.
22.08.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (43 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »