Články k osobnosti

Danielle Steel

  spisovatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Danielle Steel »
 

5 rozvodů, 7 dětí, 100 životních průšvihů a dalších 11 věcí, které jste nevěděli o spisovatelce Danielle Steel

 
Patří mezi nejznámější a nejprodávanější autory současnosti. Pravdou ale je, že kdyby sepsala příběh svého života, trumfnul by pravděpodobně všechny její románové hrdinky i divoké představy jejích náruživých čtenářek.
11.08.2015 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků)

Přežila zával lavinou a vzala si svého zachránce

 
Do Srbska pro náměty svých romantických novel by mohly zavítat Rosamunde Pilcherová či Danielle Steelová. Jeden téměř pohádkový příběh se odehrál ve chvíli, kdy třicetiletou Tatjanu Rasevićovou zavalila lavina. O dva roky starší zachránce Nenad Podova se totiž teď stal jejím manželem.
29.08.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , Rosamunde Pilcher (8 článků)

Světové autorky vydělávají víc než dřív

 
Podle žebříčku serveru Forbes.com udělaly světové ženské autorky letos velký skok v tabulce nejvýdělečnějších autorů světa. Ve sledovaném období od května 2011 do května 2012 si nejlépe vedly Janet Evanovichová na třetím místě, Nora Robertsová na sedmém a Danielle Steelová na osmé příčce.
13.08.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , Nora Roberts (1 článek)

Nové knihy: Palahniuk, Lutes, Roslund&Hellström, Indridason i Fieldingová a Steelová

 
Nabídku tohoto týdne ovlivňuje pondělní Světový den knihy, který se sobotním datem přináší bohatou hrst titulů z akce Knihománie. Úvodem dvanáctá kniha amerického mága Chucka Palahniuka, potom grafický román jeho rodáka Jasona Lutese. Vychází rovněž první z kriminálních románů švédské autorské dvojice Anders Roslund a Börge Hellström, dále norský detektivkář Arnaldur Indridason i americký klasik Ed McBain. Tři příběhy s ženskými hrdinkami napsaly Joy Fieldingová, Louise Bagshaweová a Danielle Steelová. Nádavkem tři komiksy legendárních autorů z USA, Japonska i Francie.
20.04.2012 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , Chuck Palahniuk (32 článků) , Louise Bagshawe (1 článek) , Joy Fieldingová (5 článků)

Snažili se nás rozdělit, říkají Soukalová s Koukalem

 
Biatlonistka Gabriela Soukalová (25) a badmintonista Petr Koukal (29) rok a půl tvoří pár navzdory tomu, že jim okolí moc nepřálo. Aby přitáhli co nejvíc lidí k tématu rakovina, nafotili loni akty a nyní natočili píseň o tom, jak důležité je přijít k lékaři včas. Jaké jsou jejich další plány? To prozradili v rozhovoru pro týdeník Téma.
07.10.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (151 článků) , Gisele Bündchen (296 článků) , Danielle Steel (10 článků) , Lady Gaga (1352 článků)

Nové knihy - Miloš Urban, Danielle Steelová i Jozef Karika

 
Mezi právě vycházejícími tituly najdete například nový román Miloše Urbana Boletus arcanus, další romantický příběh Danielle Steelové s názvem Světla Jihu nebo thriller Ve stínu mafie slovenského autora Jozefa Kariky.
15.04.2011 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Urban (11 článků) , Danielle Steel (10 článků)

Nové knihy - Danielle Steelová, James Patterson i Simpsonovský speciál

 
Z knižních novinek druhého srpnového týdne vybíráme román určený romanticky založeným příznivkyním Danielle Steelové Šlechetná žena, napínavý případ pátrání po sériovém vrahovi Jamese Pattersona Osmé doznání nebo humorně strašidelný komiks Simpsonovi: Čarodějnický speciál - Zuby jektající děsiál.
13.08.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , James Patterson (7 článků) , Patterson (12 článků) , James Simpson (4 články)

Nové knihy - Stephen King, Danielle Steelová i Ken Bruen

 
Právě vychází novela irského autora Kena Bruena London Boulevard, psychologický román Stephena Kinga Dolores Claiborneová, nebo romantický příběh Danielle Steelové Cesty osudu.
04.06.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (87 článků) , Danielle Steel (10 článků) , Danielle King (1 článek)

Nové knihy - Danielle Steelová, Lisa Jacksonová i Tomio Okamura

 
Z knižních titulů, které se v posledních dnech objevily na pultech, můžete sáhnout například po novém románu Danielle Steelové Borec, napínavém thrilleru Vyvolená k smrti od Lisy Jacksonové nebo neuvěřitelném životním příběhu podnikatele Tomia Okamury v knize Český sen.
09.04.2010 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , Tomio Okamura (2207 článků)

Nové knihy - Robert Ludlum, Danielle Steelová i Colleen McCulloughová

 
Právě vychází špionážní román Roberta Ludluma Rhinemannova výměna, kniha Danielle Steelové Milost je určená hlavně ženám, romantický příběh Ptáci v trní od Colleen McCulloughové vypráví o lásce dívky a kněze.
11.09.2009 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Steel (10 článků) , Robert Ludlum (8 článků)
« Předchozí 1 Další »