Články k osobnosti

Danielle Danielle

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Danielle Danielle »
 

Tenistka Kvitová v Austrálii: Kolik už tam vydělala?

 
Jak na Nový rok, tak po celý rok? Když to Petra Kvitová (28) splní, zahraje si poprvé o titul na Australian Open. Stačí porazit Danielle Collinsovou (25), 35. hráčku světa. Stejně jako den po Silvestru na turnaji v Brisbane…
23.01.2019 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1514 článků) , Danielle Danielle (19 článků)

Žila jsem jako pes a musela polykat ochlupení! Dívka popsala hororový život s expřítelem

 
Brutální útok se měl odehrát ve skotském městečku Linwood poblíž Glasgow. Danielle Dodds řekla policii, že její expřítel Garry McNeill (32) ji napadl a mučil. Měl ji nutit chovat se jako pes. Nožem jí ořezal vlasy. Bil ji do obličeje, když ležela na zemi. Prý jí i strčil do úst hadr, aby nemohla dýchat.
14.01.2019 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Detektivky, zpovědi a historické příběhy. Takové knihy u nás v první polovině roku vyjdou

 
Radka Denemarková, Ljudmila Ulická, Michael Connelly, Joy Fieldingová i Danielle Steelová, ti všichni v letošním roce nabídnou své společenské romány, historické příběhy i detektivky. Na zajímavé knihy bohatý leden předznamenává dobrý literární rok.
10.01.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Connelly (3 články) , Joy Fieldingová (5 článků) , Danielle Danielle (19 článků)

Zásnuby v New Yorku překazil pád prstenu do kanálu. Romantiku zachránila policie

 
Zásnuby v New Yorku byly pro britský pár nečekaným dobrodružstvím, zásnubní prsten tu místo prsteníčku skončil na dně kanálu. John Drennan (36) a Danielle Anthonyová (34) se ale dočkali pomoci ochotných policitů městského sboru, kteří v pohotové akci prsten vytáhli. A zachránili tak páru romantickou dovolenou, píše web televize Sky News.
03.12.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Nicolas Cage platí alimenty na vnoučata

 
Herec Nicolas Cage neplatí alimenty jen na svého nezletilého syna Kal-Ela. Do potíží s placením výživného na vlastní děti se totiž dostal jeho starší syn Weston, který se rozvedl se svou druhou manželkou Danielle. A tak hollywoodský idol začal platit na vnoučata místo svého syna.
30.11.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (136 článků) , Weston Cage (1 článek) , Danielle Danielle (19 článků)

Pár skvělých knižních tipů na léto

 
S letními měsíci přichází období dovolených a víkendů trávených u vody nebo na zahradním lehátku. A to je přesně ten čas na dobrou knížku. Přinášíme vám několik tipů na knihy, které by vám mohly krásné letní chvíle zpříjemnit. Příběhy velké lásky Možná jste povinnou školní četbu nesnášeli, mezi klasickými díly jsou ale i nádherné romány, které rozhodně stojí za přečtení. Jana Eyrová, Charlotte Brontë – Příběh osudové lásky v mládí odstrkované, přesto sebevědomé, statečné a ušlechtilé dívky, jež odchází od zámožného a milujícího muže, když zjišťuje, že jejímu sňatku s ním stojí v cestě velká překážka. Tuto knihu přečetly už miliony žen a dodnes má co říci. Na větrné hůrce, Emily Brontë – I další tip je od sester Brontëových, tentokrát od Emily. Strhující román z anglických vřesovišť je mistrně vylíčeným příběhem muže, který svůj život zasvětil pomstě. Jediná žena,díky níž by byl schopen žít jako normální lidská bytost, protože ji hluboce miluje, se provdá za jeho soka a za dramatických okolností umírá. To je spouštěčem fanatické potřeby se mstít. Příběhy s nádechem tajemna Romány pro ženy nemusí být jen “červená knihovna”, někdy jsou i dost napínavé. Kletba svitků, Barbara Wood – Když se objeví dva tisíce let staré svitky, během jejich překladu se u Bena Messera probudí vzpomínky na vlastní potlačovanou minulost, přísně ortodoxní výchovu a otce zavražděného v Majdanku. Dávné životní osudy se tak proplétají s přítomností, prastaré události ovlivňují děj současnosti. Angelologie, Danielle Trussoni – Andělé a lidé kdysi zplodili potomky.  Bylo to zlé plémě, které sám Bůh zatratil. Jenže oni stále žijí mezi námi, neobvykle vysocí, krásní a zločinní Nefilim, kteří se od počátku civilizace pohybovali v zákulisí historie a usilovali o opětovné získání své bývalé moci. Je nejvyšší čas je zastavit a musí to udělat právě Evangeline. Tento strhující příběh má i pokračování – Angelopolis. Příspěvek Pár skvělých knižních tipů na léto pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.07.2018 04:56 |

podobné články

Osobnosti: Emily Brontë (1 článek) , Barbara Wood (1 článek) , Charlotte Brontë (1 článek) , Danielle Danielle (19 článků)

„Mám menstruaci,“ řekla britská poslankyně. A parlament začal jednat o drahých vložkách

 
Labouristka Danielle Rowleyová zahájila jednání Dolní sněmovny, jehož předmětem byly otázky rovnosti žen, prohlášením: „Promiňte mi mé zpoždění, mám menstruaci a s hrůzou jsem zjistila, že mě tento týden stála už 750 korun,“ uvedla Rowleyová. V rámci schůze měli totiž poslanci projednávat DPH na hygienických produktech pro ženy, jako jsou vložky, tampony a další menstruační pomůcky, informoval deník Daily Mail.
29.06.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Russell Crowe dražbou sbírky suvenýrů získal 77 milionů za pět hodin

 
Herec Russell Crowe se už několik let rozvádí. A jeho manželka Danielle Spencerová ho nenechá odejít s majetkem, který během jejich manželství nashromáždil. Australská hvězda se tak snaží vydělat různě. Třeba v sobotu dražil sbírku dvou set suvenýrů. Během pěti hodin získal v přepočtu 77 milionů korun. O aukci se mu postarala společnost Sotheby’s Australia.
10.04.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (75 článků) , Danielle Danielle (19 článků)

Pár si užíval sexu v restauraci během čekání na pizzu: Hrozí jim kriminál!

 
Nadržená dvojice, která se oddávala intimním hrátkám přímo v restauraci, má na krku pořádný problém! Danielle (28) a Craiga (31) totiž při sexu natočila kamera a policie je obvinila z narušování veřejného pořádku. A hrozí jim i kriminál!
07.07.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Britská studentka (22) tvrdí: V Egyptě mě v baru napadl Čech!

 
Namísto nezapomenutelných zážitků má jizvy na celý život. Dvaadvacetiletá britská studentka byla surově napadena v baru hotelového rezortu v Egyptě. Danielle tvrdí, že jí obličej rozbil sklenicí český turista.
06.07.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Rakovina se těhotné rozšířila do mozku, žaludku, ledvin a jater: Předčasně porodila a zemřela!

 
Američanka Danielle Janofsky (†30) během běžné prohlídky zjistila, že umírá – rakovina jí napadla mozek, žaludek, ledviny a játra. Pod srdcem ale nosila synka, kterého chtěla zachránit. Porodila ho proto předčasně. Tři dny nato byla po smrti...
27.03.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Brutální vražda turistky na festivalu (†28): Tělo našli celé od krve, pohozené v poli!

 
Dovolená v Indii se změnila v horor. Mladá Angličanka Danielle McLaughlin (†28) z Liverpoolu si vyrazila odpočinout do turistického ráje. Jenže domů už se nikdy nevrátí. Někdo ji znásilnil, brutálně zavraždil a pohodil do pole.
16.03.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Topení zabilo dvě malé holčičky. Spálilo je zaživa!

 
New Yorkem otřásla velká tragédie. V dětském pokoji vybuchlo topení a popálilo dvě malé holčičky. Když je šla Danielle Ambroso zkontrolovat, čekal ji šok. Svým zraněním bohužel podlehly.
09.12.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Chlípná učitelka algebry (23) si to rozdala se svým studentem (16) na lavičce v parku. Dokonce kvůli němu zrušila i svatbu!

 
Mladé učitelce algebry Alaině Danielle Ferguson (23) se zachtělo kolouška z řad svých studentů. Vyhlédla si 16letého studenta, kterého později svedla. Pak si to rozdali na lavičce v parku a ona kvůli tomu zrušila i svatbu se snoubencem.
06.12.2016 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Smrt na dovolené ve Španělsku: Dívku (†21) našli mrtvou pod balkonem

 
Tragicky skončila dovolená ve Španělsku pro jednadvacetiletou Danielle z Velké Británie. Turistka byla nalezena mrtvá před hotelem, ve kterém bydlela. Dívka vypadla z 9. patra.
15.11.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Danielle přináší déšť!...a je předzvěstí ochlazení

 
Začíná víkend a na slunná odpoledne z minulých dní musíme zapomenout. Nad Německem se usadila tlaková níže pojmenovaná Danielle, která se postará o pořádně uplakané počasí i u nás. A co víc, kvůli ní se ochladí.
21.10.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Myslela jsem si, že je konec! Jeptiška promluvila o útoku teroristů na kostel ve Francii

 
Měla to být bohoslužba jako jakákoliv jiná. Kostel ve francouzském Saint-Étienne du Rouvray, který je obvykle místem míru, se však stal bojištěm o holý život. Popraven zde byl kněz Jacques Hamel (†86), kterému uřízl hlavu dětský řezník Adel Kermiche (†19.). O hrůzách v kostele promluvila svědkyně – sestra Danielle.
29.07.2016 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

V USA volili indiánskou miss. Vyhrála vysokoškolačka z kmene Siouxů

 
Indiánskou královnou krásy se stala pětadvacetiletá posluchačka arizonské státní univerzity Danielle Ta'Sheena Finnová ze siouxského kmene Standing Rock. druhé místo obsadila devatenáctiletá Indiánka Chezney Martinová z kanadské rezervace Six Nations. Soutěž trvala tři dny a přilákala 100 tisíc návštěvníků.
02.05.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)

Neuvěříte: Fanynka, která celé roky toužila po seriálovém idolu, s ním teď skutečně chodí!

 
Příběh jako z novodobé pohádky se momentálně odehrává mezi dvaadvacetiletou Danielle Caesar a jejím zbožňovaným idolem - Jakem T. Austinem (21), jenž je dětskou hereckou hvězdou stanice Disney Channel. Mladá Newyorčanka si herce známého převážně ze seriálu Kouzelníci z Waverly vyhlédla před šesti lety a začala jej zasypávat zamilovanými komentáři na sociálních sítích. Její nejdivočejší tužby však byly vyslyšeny...
20.01.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Danielle Danielle (19 článků)
« Předchozí 1 Další »