Články k osobnosti

Daniela Romo

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Daniela Romo »
 

Debata v Německu: Lidé milují Daniela Hermana. Češi a sudetští Němci jsou jedno. Mladý Feri je naděje a hvězda. Zeman bohužel vyhraje

 
REPORTÁŽ Okamura na Hradě? Díky uprchlíkům se zatím přestal zabývat Romy. I to zaznělo na diskusi k českým volbám v bavorském Schönsee. Noblesní Schwarzenberg sice končí, ale má zdatného nástupce – Dominika Feriho. Češi budou ještě dlouho vzpomínat na milovaného ministra Hermana. Piráty volili teenageři a huliči marihuany, ANO zas bojácní lidé s nižším vzdělání. Několik desítek přítomných si poslechlo názory česko-německého novináře Jaroslava Šonky. Z německé strany se zúčastnil publicista Hans-Jörg Schmidt a vedoucí redaktor Oberfalz media, zasedající v Česko-bavorském kulturním svazu, Jürgen Herda.
30.10.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jörg Schmidt (10 článků) , Daniel Herman (1130 článků) , Dominik Feri (413 článků) , Daniela Romo (4 články)

Poslední zářez Daniela Hermana: Za prasečák v Letech půjde půl miliardy z vašich peněz. Ještě se to stihne podepsat

 
Za odkoupení vepřína v Letech na Písecku, který stojí na místě bývalého koncentračního tábora pro Romy, stát zaplatí zhruba 450 milionů včetně daně z přidané hodnoty. Smlouvu o odkupu dnes odtajnila vláda. Koupi schválila už v srpnu. Smlouva s firmou AGPI, která vepřín provozuje, by měla být podepsána v nejbližší době, řekl po jednání vlády ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL).
23.10.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (653 článků) , Daniel Herman (1130 článků) , Daniela Romo (4 články)

Lukša: Kmotře Petře, nepřepepřete toho vepře!

 
Vepřín v Letech, který stojí v místech protektorátního koncentračního tábora pro Romy, zřejmě přejde do majetku státu. Dle slov ministra kultury Daniela Hermana by již na začátku září mohla být uzavřena kupní smlouva mezi státem a firmou AGPI, jež je majitelem vepřína. Cenu ani jedna ze stran neuvedla.
04.08.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1130 článků) , Daniela Romo (4 články)

Nikdy jsme nebyli tak blízko. Herman promluvil o pietním místu pro Romy

 
Vláda je podle ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) blízko k dohodě o odkoupení vepřína v Letech na Písecku. Ten stojí na místě bývalého romského koncentračního tábora, kde za druhé světové války zahynuly stovky lidí. Herman uvedl, že věří tomu, že vláda celou záležitost dokáže vyřešit do konce stávajícího volebního období, což je v říjnu 2017. Řekl to dnes novinářům na pietním aktu v Letech. Zprávu přinesla ČTK.
02.08.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1130 článků) , Daniela Romo (4 články)
« Předchozí 1 Další »