Články k osobnosti

Daniela Kolářová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Daniela Kolářová »
 

Tři v posteli? Není důvod podporovat, vzkazuje senátorka Kovářová

 
Žhavé téma manželství pro LGBT páry je v současné době projednáváno ve sněmovních výborech. Jenže o svá „práva“ se hlásí už i vyznavači tzv. polyamorie, tedy milostného vztahu mezi třemi a více lidmi. Ti si stěžují, že v ČR chybí právní zakotvení jejich komuny. „Nevidím důvod, proč by měl stát vyhovět požadavkům polyamorických skupin a poskytnout jim stejné výsady jako manželství,“ říká k tomu pro ParlamentníListy.cz senátorka Daniela Kovářová a dává na stůl své argumenty.
28.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Daniela Kovářová (300 článků)

Proměna Daniely Kolářové: Z Doubravky vyrostla filmová manželka Zdeňka Svěráka

 
Známá česká herečka Daniela Kolářová slaví 77. narozeniny. Na kontě má mnoho divadelních, seriálových i filmových rolí. Často hrála po boku svého filmového manžela Zdeňka Svěráka, se kterým jí to na place náramně klape. Jak se ale svěřila pro Blesk, třeba na film Na samotě u lesa dělala ještě klasické castingové zkoušky.
21.09.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků)

Daniela Kolářová: Ve Sněmovně jsem potkala i dobré a chytré lidi, ale bylo jich méně

 
Svůj první velký snímek natočila jako studentka DAMU, ovšem tak trochu „nazapřenou“, což škola tehdy přijala s jistou nevolí. Nejen k tomu se ve svých vzpomínkách vrátila herečka Daniela Kolářová, která si z naší nejslavnější přehlídky kinematografie před pár týdny přivezla Cenu prezidenta filmového festivalu v Karlových Varech. Zcela zaslouženě, ačkoli ona si to při vší své skromnosti nemyslela.
13.08.2023 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků)

Daniela Kolářová v úchvatných šatech brala dech: Při přebírání ceny se rozplakala dojetím

 
Když v sobotu procházely hvězdy po karlovarském červeném koberci, mnozí mohli oči nechat na herečce Daniele Kolářové (76). Ta posléze obdržela Cenu prezidenta Mezinárodního filmového festivalu za mimořádný přínos české kinematografii. Ocenění převzala z rukou Jiřího Bartošky v pastelově růžové róbě, kterou si speciálně pro tuto příležitost nechala ušít od slovenského návrháře Borise Krále. Mezi přítomnými byla i redakce eXtra.cz.
09.07.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Jiří Král (107 článků) , Jiří Král (107 článků)

Móda z červeného koberce: Saténový průšvih Nerudové, rafinovaná Maximová a černobílá Peštová

 
Poslední červený koberec ve Varech je tady a my se můžeme opět pokochat nádhernými róbami. Hlavními hvězdami večera jsou tentokrát herečky Robin Wright, známá z filmu Forrest Gump, a Daniela Kolářová. Obě dámy převezmou cenu prezidenta festivalu Jiřího Bartošky a redakce eXtra.cz u toho nebude chybět. Pojďme se společně podívat na to, co která celebrita pro tento slavnostní moment vynesla.
08.07.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Daniela Peštová (497 článků) , Dan Wright (1 článek) , Robin Forrest (5 článků)

Róba pro Danielu Kolářovou: Filmová Doubravka převezme cenu v pastelově růžových šatech se stříbrnými detaily

 
Daniela Kolářová převezme cenu prezidenta MFF Karlovy Vary. Herečka z filmů Na samotě u lesa či Léto s kovbojem nenechala nic náhodě a pro tak výjimečnou příležitost si nechala ušít krásnou róbu. Pastelově růžové šaty vytvořil slovenský návrhář Boris Král, který se o modelu rozpovídal pro eXtra.cz.
08.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Boris Boris (53 článků)

Outsider a Insider: Co se dělo na divoké party České televize a jak vypadal příjezd hvězdy z Na samotě u lesa

 
Další díl oblíbeného podcastu Outsider a Insider vás provede čtvrtečním dnem z filmového festivalu v Karlových Varech. Pomalu, ale jistě se blíží závěr, to ale nic nemění na divokých večírcích lázeňského města. V podcastu jsme probrali skandály Agáty Hanychové z minulých let, když byla s filmy spojovaná pouze prostřednictvím bývalého manžela Jakuba Prachaře. Také jsme zmínili příjezd herečky Daniely Kolářové, která přebírala cenu od Jiřího Bartošky, či divokou jízdu generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, který pařil na večírku.
07.07.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků) , Daniela Kolářová (219 článků) , Petr Dvořák (871 článků) , Petr Dvořák (866 článků) , Jiří Dvořák (487 článků)

KVÍZ: Nejen Boženka ze Zlaté labuti. Zavzpomínejte i na další role Daniely Kolářové

 
Daniela Kolářová má na kontě nespočet slavných filmových i seriálových rolí a nadále patří k nejoblíbenějším českým herečkám. Právě její jméno nalákalo některé diváky ke sledování nového dobového seriálu Zlatá labuť, v němž bohužel zatím nedostává příliš mnoho prostoru, ale to se jistě časem změní.
01.07.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků)

Celebrity pod lupou: Hvězdná kariéra Jaromíra Hanzlíka rostla, ale pletky s vdanou Brejchovou mu v herecké branži uškodily

 
Kromě snímků Noc na Karlštejně a Léto s kovbojem, kde spojení s Danielou Kolářovou fungovalo tak dobře, že herci marně všechny přesvědčovali, že netvoří v civilu pár, se Hanzlík objevil i v seriálu Byl jednou jeden dům.
08.06.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Jaromír Hanzlík (176 článků)

Milostné trápení Doubravky z Léta s kovbojem: Kolářová se provdala dvakrát za stejného muže

 
Každý z nás si zvládne vybavit alespoň jeden film, ve kterém se objevila herečka Daniela Kolářová (76). V Česku byla během sedmdesátých a osmdesátých let 20. století jednou z nejvíce obsazovaných hereček. V profesním životě se jí dařilo, zato v osobním měla velké trápení. Jejím osudovým mužem byl herec a režisér Jiří Ornest (†70), kterého potkala při studiích na DAMU. Jejich manželství však nebylo úplně šťastné, jak se sama herečka svěřila Blesku.
28.05.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ornest (52 článků) , Daniela Kolářová (219 článků)

Jiří Bartoška přestal napínat: Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary převezme hvězda Léta s kovbojem

 
Herečce Daniele Kolářové (76) se dostane pocty. Na zakončení 57. ročníku karlovarského filmového festivalu převezme cenu prezidenta MFF Karlovy Vary. Informaci prozradili pořadatelé festivalu na tiskové konferenci.
25.04.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (844 článků) , Daniela Kolářová (219 článků)

Zlatá labuť: Petr Stach na seriálu oceňuje dobře udělané kulisy i děj plný zvratů

 
Petr Stach ztvárňuje v dobovém seriálu Zlatá labuť nejstaršího syna z rodiny Kučerových. Jeho rodiče hrají Petr Kostka a Daniela Kolářová, a tak se cítí být v dobré společnosti. Ačkoli jeho postava prodělala obrnu a je odkázaná na vozík, herec si roli užívá – díky velkolepé výpravě a kostýmům.
11.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Daniela Kolářová (219 článků) , Petr Stach (17 článků)

Zlatá labuť: Boženka Kučerová zatím v seriálu moc příležitostí nemá, ale její čas snad přijde

 
Daniela Kolářová a Petr Kostka v seriálu Zlatá labuť ztvárňují zakladatele prosperující firmy „Kučera”. V současné době už pomyslné otěže předali do rukou Petra a Ireny, ale s příchodem války i Kučera senior s rodinným podnikem pomáhá.
24.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Daniela Kolářová (219 článků)

Nový prezident Petr Pavel: Ve volebním štábu se objevili Slováčková, Mádl či Sokol

 
Do volebního štábu Petra Pavla přišla i řada českých celebrit, které přišly vyjádřit podporu generálovi osobně. Dorazili například Daniela Kolářová, Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem, Anna Slováčková, herec Ondřej Pavelka, sportovci Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou a spoustu dalších. Dění ve štábu monitoruje redakce eXtra.cz.
28.01.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (78 článků) , Dana Morávková (712 článků) , Daniela Kolářová (219 článků) , Lucie Šafářová (787 článků) , Tomáš Plekanec (603 článků) , Petr Malásek (130 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Anna Slováčková (267 článků) , Ondřej Pavelka (16 článků)

Petr, nebo Pavel? Manželé z Vratných lahví přichystali vtipné předvolební video

 
Originálním způsobem se rozhodli vstoupit do předvolební kampaně před druhým kolem prezidentských voleb Zdeněk Svěrák s Danielou Kolářovou, kteří si zahráli manželský pár v komedii Vratné lahve. "Tak Petr, nebo Pavel, koho mám teda volit?" táže se Svěrák v klipu na podporu generála, načež mu Kolářová odpoví, že oba, "jsou přece na volebním lístku".
25.01.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (383 článků) , Daniela Kolářová (219 článků) , Zdeněk Petr (198 článků) , Petr Pavel (2642 článků)

Nova přichází s prvním dobovým seriálem: Zlatá labuť nás zavede do 30. a 40. let

 
Petr Kostka (84) a Daniela Kolářová (76) ovládnou obchodní dům i televizní obrazovky v dobovém výpravném seriálu Zlatá labuť. Nový seriál plánuje televize Nova vysílat již začátkem roku. Děj se má odehrávat těsně před a během druhé světové války, kdy sleduje osudy lidí pracujících v luxusním nákupním centru.
03.12.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Daniela Kolářová (219 článků)

Slasti otce vlasti: Historická komedie o prvních milostných a vladařských zkušenostech kralevice Karla

 
Jaromír Hanzlík a Daniela Kolářová vytvořili herecký pár tak věrohodně, že jim jen málokdo věřil, když tvrdili, že nejsou milenci. Působili naprosto přirozeně a kamery je milovaly. Komedie o životě kralevice Karla a jeho první ženy Blanky z Valois je přímo mistrovským dílkem plným laskavého humoru.
26.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Jaromír Hanzlík (176 článků)

Daniela Kolářová z Ulice oslaví dnes narozeniny. Vzpomínáte na příběh kolem její seriálové rodiny?

 
Legenda české kinematografie a svého času jedna z nejobsazovanějších filmových hereček Daniela Kolářová se v Ulici chopila role Aleny Suché, která se musela poprat s osudem a po dobu léčení své dcery Evy Boháčové se postarat o svou vnučku.
21.09.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (219 článků) , Eva Boháčová (2 články) , Alena Suchá (1 článek)

Složité manželství Daniely Kolářové (76) a Jiřího Ornesta: Nevěry, rozvod a druhá svatba

 
Populární česká herečka Daniela Kolářová dnes slaví 76. narozeniny. Na svém kontě má řadu slavných filmových, seriálových i televizních rolí, ale taky zajímavý soukromý život. V tom hrál důležitou roli třeba Martin Stropnický, ale především Jiří Ornest, kterého si vzala dokonce dvakrát. Jak se svěřila na webu ahaonline.cz, její manžel nebyl na první manželství ještě připravený.
21.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ornest (52 článků) , Martin Stropnický (1947 článků) , Daniela Kolářová (219 článků)

Soukromá vichřice: Daniela Kolářová ještě dříve než prožila léto s kovbojem nebo jezdila na samotu u lesa

 
Vychutnejte si hořkou komedii na motivy novely Vladimíra Párala, která ve filmovém zpracování neztratila nic ze surovosti a ironie, kterou dokázal Páral do svých knih vložit. Pro mladičkou Danielu Kolářovou to byla velká herecká příležitost.
06.08.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Páral (10 článků) , Daniela Kolářová (219 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »