Články k osobnosti

Daniela Benešová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Daniela Benešová »
 

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s vyšpulenými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterým se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (40 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s holými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterými se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (40 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Náměstek Benešové chtěl prý pomoct miliardáři. Teď ho prověřují lidé od Šlachty

 
Protimafiánský policejní útvar údajně prošetřuje bývalého náměstka exministryně spravedlnosti Marie Benešové (ČSSD) Daniela Voláka. Ten měl podle některých informací údajně tlačit na ministryni, aby podala stížnost ve prospěch Pavla Tykače, obviněného v kauze vytunelovaných CS fondů. Informoval o tom server Deník.cz.
05.04.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Benešová (255 článků) , Daniela Benešová (3 články)
« Předchozí 1 Další »