Články k osobnosti

Daniel Novák

  basketbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Daniel Novák »
 

ČEZ má nejlepší vztahy s investory i systém řízení v regionu EMEA

 
Mezinárodní žebříček amerického časopisu Institutional Investor vyhodnotil ČEZ jako firmu s nejlepšími vztahy s investory (investor relations) i systémem řízení a kontroly firmy (corporate governance) z rozvíjejících se energetik v regionu EMEA - region Evropy, Středního Východu a Afriky. Martin Novák byl oceněn jako nejlepší finanční ředitel a Daniel Beneš se umístil na druhém místě mezi generálními řediteli celého regionu.
22.07.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (44 článků) , Dan Martin (142 článků) , Daniel Martin (143 článků) , Daniel Novák (18 článků) , Daniel Martin (80 článků)

Generální ředitel Českých drah získal ocenění za správu a řízení firmy

 
Hlavní cena v anketě Best Board Member 2016 byla Pavlu Krtkovi udělena 4. října 2017 v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague na akci pořádané Czech Institute of Directors, který ji vyhlašuje od roku 2012 společně s oceněním Best Board. O úloze státu a státem vlastněných společností diskutovali kromě Pavla Krtka také ministr dopravy Dan Ťok, ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, náměstek ministra financí Ondřej Landa a místopředseda představenstva ČEZ Martin Novák.
09.10.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (516 článků) , Pavel Novák (130 článků) , Dan Martin (142 článků) , Daniel Martin (143 článků) , Jiří Novák (106 článků) , Ondřej Novák (50 článků) , Ondřej Novák (50 článků) , Daniel Novák (18 článků) , Ondřej Havlíček (8 článků) , Dan Martin (8 článků) , Martin Best (3 články) , Daniel Martin (80 článků)

Výchovný pořad Nory Fridrichové o škůdci Zemanovi. Stále ti samí hosté. Hodná Ukrajina, zlé Rusko, došla trpělivost nejvyššímu kontrolorovi České televize

 
ROZHOVOR Některé pořady veřejnoprávní televize naprosto cíleně vychovávají diváky k jedině „správnému“ názoru. Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Daniel Novák to mimo jiné dokládá na pořadu 168 hodin. Scénář je vesměs podobný, vybere se nějaká kauza a přizve několik spřízněných duší, které z prezidenta udělají škůdce národa. Upozorňuje také na to, že neobjektivita zpravodajství nespočívá jen v deformování informace, ale i v tom, že se některé informace vůbec neodvysílají.
24.01.2017 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (313 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Kapitán Saša Novák, pan velkomožný Ježek. Do médií po zátahu na severočeské podsvětí unikají šťavnaté historky ze spisu

 
Zdá se, že bývalí politici ODS Alexandr Novák a Daniel Ježek měli pod palcem rozdělování evropských dotací Regionálním operačním programu Severozápad, který spravoval dotační tituly v kraji Ústeckém a Karlovarském. Zmínění pánové údajně dokázali ovlivnit přes 500 dotačních projektů. Tomu také odpovídaly přezdívky, které si oba pánové vysloužili – „kapitán“ a „pan velkomožný“.
16.12.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Novák (18 článků)

Moravskoslezský kraj: Otázky pro ministra Ťoka k tématu nákupu vlaků pro regionální dopravu

 
Na včerejší tiskové konferenci hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák spolu s náměstkem pro dopravu Danielem Havlíkem upozornil na skutečnosti, které jsou spojené s nákupem nových vlaků pro regionální dopravu s tím, že nečinnost ministerstva dopravy ohrožuje čerpání téměř 18 miliard korun z evropských prostředků na obnovu zastaralého vlakového parku. Dnes požádal hejtman MSK dopisem ministra dopravy Dana Ťoka o odpovědi na otázky, které jsou spojené s modernizací osobní železniční dopravy v České republice.
24.08.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Novák (18 článků)

Lídrem ČSSD pro volby v Moravskoslezském kraji bude hejtman Novák

 
Moravskoslezskou ČSSD povede do podzimních krajských voleb jako lídr současný hejtman Miroslav Novák. Dvojkou a trojkou na kandidátce budou jeho nynější náměstci Jiří Martinek, který má na starosti zdravotnictví, a Daniel Havlík, v jehož gesci jsou doprava či životní prostředí.
17.04.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (106 článků) , Jiří Havlík (11 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Prezident Federace strojvůdců: Na přejezdech jsem zažil neuvěřitelné věci

 
Hosty Interview ČT24 byli ministr dopravy za ANO Dan Ťok, Josef Petrák, šéfredaktor serveru Želpage.cz, hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák a prezident Federace strojvůdců ČR Jindřich Hlas. Věnovali se dnešnímu neštěstí ve Studénce. Podjezd tratí prý stojí kolem 160 milionů a podle ministra je bezpečnost jeho prioritou.
22.07.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (31 článků) , Daniel Novák (18 článků) , Josef Novák (49 článků)

Místo „myší díry“ má Bohumín nový přejezd a kus silnice

 
Po roce se vrátila doprava do Drátovenské ulice v Bohumíně-Pudlově. Z bývalé „myší díry“, tedy nevyhovujícího podjezdu, se za tu dobu stal úrovňový přejezd, řidiči dostali také přes 700 metrů nové vozovky. Do provozu dnes stavbu slavnostně předali moravskoslezský hejtman Miroslav Novák a náměstci hejtmana Daniel Havlík a Ivan Strachoň.
12.06.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Novák (18 článků) , Ivan Ivan (1517 článků)

Pamatujete na starou gardu ze Snídaně s Novou? Jen jeden z nich vydržel dodnes

 
Ve studiu Snídaně s Novou už se vystřídalo tolik moderátorů, že si je všechny ani nepamatujeme. K těm nejznámějším, a kupodivu to (až na jednoho) nejsou ti současní, nýbrž ti, kteří diváky vítali v počátcích vysílání, patří Markéta Mayerová, Slávek Boura, Libor Baselides, Dana Morávková, Lucie Výborná či Pavel Svoboda. Na snímku jsou všichni, a k tomu Pes Novák, tak si představte, jak starý je.
30.04.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (615 článků) , Slávek Boura (94 článků) , Lucie Výborná (68 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Svoboda (426 článků) , Markéta Mayerová (81 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Novák (130 článků) , Daniel Svoboda (31 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Poslanci poslali do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání sedm nových lidí

 
Do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se po dnešní volbě v Poslanecké sněmovně dostalo sedm lidí - Dagmar Zvěřinová, Martin Bezouška, Radka Burketová, Marek Poledníček, Dana Jaklová, Václav Mencl a Daniel Novák. Letos v květnu totiž končí v RRTV funkční období právě sedmi členům rady.
10.04.2015 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Mencl (9 článků) , Dagmar Zvěřinová (4 články) , Daniel Novák (18 článků) , Marek Daniel (92 článků)

Další vězeň na útěku: V montérkách a vaťáku zmizel v České Lípě!

 
Nejen po uprchlíkovi Janu Novákovi pátrá Policie ČR. Vydala se totiž i po stopě dalšího vězně, který utekl tentokrát v České Lípě. Daniel Andrejev „vzal roha“ nikoli přímo z věznice, ale z pracoviště.
10.12.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novák (188 článků) , Jan Novák (185 článků) , Jan Novák (188 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Babišovi cifršpióni podali trestní oznámení na šéfy ČEZ

 
Finanční analytický útvar (FAÚ) ministerstva financí podal v souvislosti s transakcemi kolem vytěsnění minoritních akcionářů Severomoravské energetiky (SME) trestní oznámení na finančního ředitele ČEZ Martina Nováka, generálního ředitele energetické firmy Daniela Beneše a tři členy představenstva Associated Energy Jaroslava Mišingra, Pavla Tulacha a Radka Žilku a také na samotnou firmu Associated Energy.
20.03.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novák (130 článků) , Martin Beneš (44 článků) , Dan Martin (142 článků) , Daniel Martin (143 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Babišovi muži podali trestní oznámení přímo na nejvyššího šéfa ČEZu

 
Jmenovitě na generálního ředitele společnosti ČEZ Daniela Beneše podal Finanční analytický útvar Ministerstva financí (FAÚ) trestní oznámení kvůli podezření ze spáchání trestného činu legalizace výnosů z trestné činnosti nebo porušení správy cizího majetku. Informují o tom čtvrteční Lidové noviny, podle nichž bylo toto trestní oznámení podáno mimo jiné též na finančního ředitele ČEZ Martina Nováka.
20.03.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (44 článků) , Dan Martin (142 článků) , Daniel Martin (143 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Slivovici pálil 16 let: A je to abstinent!

 
Přestože je abstinent, dlouhých16 sezon pomáhal pálit v pěstitelské pálenici slivovici. Za Zdenkem Mikulou jezdili i známí zákazníci – atletka Dana Zátopková, tenista Jiří Novák nebo obuvnický expert Petr Hlaváček. Letos ale předčasně skončil kvůli pokračující Parkinsonově chorobě.
18.02.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Zátopková (48 článků) , Jiří Novák (106 článků) , Petr Novák (191 článků) , Petr Novák (191 článků) , Petr Novák (185 článků) , Petr Novák (185 článků) , Petr Novák (185 článků) , Petr Novák (185 článků) , Daniel Novák (18 článků)

Na Krajskou zdravotní dohlíží společník zavřeného Nováka

 
Společnost Krajská zdravotní, a.s. má novou vedoucí odboru. Stala se jí Simona Ježková, která je shodou okolností švagrová podnikatele Daniela Ježka (ODS), jenž je zase pro změnu společníkem odsouzeného kmotra ODS Alexandra Nováka a kontroverzního podnikatele, rovněž kmotra občanských demokratů, Patrika Oulického. Informuje o tom server vitbarta.cz.
01.05.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Novák (18 článků)

Risk, handicap, křehkost i krása těla na festivalu Letní Letná

 
Projekt Lacrimae představily na Letní Letné švédský Cirkus Cirkör, francouzský Cahin Caha, český Cirk La Putyka a jejich principálové Tilde Björfors, Daniel Gulko a Rosťa Novák. Produkce měla být složena ze tří ukázek tvorby každého ze souborů, ale díky režisérskému umu Nováka vznikl z jednotlivých čísel kabaret, v němž divák nepozná, kdo z aktérů je Francouz, Švéd, Švýcar či Čech.
27.08.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Čech (86 článků) , Daniel Novák (18 článků)

DNES OD 13 HODIN! Chat s Petrem Vágnerem alias doktorem Novákem z Ordinace

 
Sledujete Ordinace v růžové zahradě? Pak vás jistě napadne nespočet otázek na záchranáře Radima Nováka, tedy jeho představitele herce Petra Vágnera (32), který na ně bude po poledni odpovídat na ahaonline.cz. Jaký osud čeká Danu Morávkovou, ředitelku nemocnice? A také třeba, jak skončí druhá řada před prázdninami?
26.05.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (264 článků) , Dana Morávková (615 článků) , Radim Novák (26 článků) , Daniel Novák (18 článků)

DNES VE 13 HODIN! Chat s Petrem Vágnerem alias doktorem Novákem z Ordinace

 
Sledujete Ordinace v růžové zahradě? Pak vás jistě napadne nespočet otázek na záchranáře Radima Nováka, tedy jeho představitele herce Petra Vágnera (32), který na ně bude po poledni odpovídat na ahaonline.cz. Jaký osud čeká Danu Morávkovou, ředitelku nemocnice? A také třeba, jak skončí druhá řada před prázdninami?
26.05.2010 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (264 článků) , Dana Morávková (615 článků) , Radim Novák (26 článků) , Daniel Novák (18 článků)
« Předchozí 1 Další »