Články k osobnosti

Danica Jurčová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Danica Jurčová »
 

Romantická komedie s Abrhámem a Šafránkovou už má trailer

 
Pátého prosince přijde do českých kin komedie režisérky Lenky Kny s názvem Přijde letos Ježíšek?. Vedle populární dvojice Josef Abrhám - Libuše Šafránková uvidíme Václava Postráneckého, Igora Chmelu, Danicu Jurčovou, Pavla Kříže, Mariana Rodena a další.
08.11.2013 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (161 článků) , Václav Postránecký (163 článků) , Libuše Šafránková (211 článků) , Pavel Kříž (209 článků) , Danica Jurčová (5 článků) , Igor Chmela (87 článků) , Marian Roden (6 článků) , Lenka Kny (8 článků)

Tahle roztoužená Slovenka vás dostane do varu: Podívejte, jak si to vášnivě rozdávala s Karlem Rodenem

 
Krásná Danica Jurčová (36) bezesporu patří k nejatraktivnějším slovenským herečkám. O tom, že nedisponuje jenom hereckým talentem, ale i nefalšovaným půvabem, se diváci mohli přesvědčit i ve filmu režisérky Ireny Pavláskové Bestiář, ve kterém se Danica dostala do širšího povědomí diváků.
25.04.2013 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Danica Jurčová (5 článků) , Irena Pavlásková (24 článků) , Irena Karel (21 článků)

Školy posunuly zkoušky podle koncertů Justina Biebera

 
Norské školy změnily termíny některých důležitých zkoušek tak, aby se nekryly s koncertem Justina Biebera v zemi. Vedení škol se totiž obávalo, že velká část studentů se na zkoušky nedostaví a raději půjde na koncert. Další články k tématu: Justin Bieber po kolapsu na jevišti nadával fotografům Za fotky Bieberova auta zaplatil paparazzi životem Američanka žaluje Justina Biebera, řvaní fanynek jí poškodilo sluch
10.10.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Danica Jurčová (5 článků) , Justin Bieber (1395 článků)

Filmová milenka Karla Rodena ukázala, co má pod sukní. Podívejte se

 
Slovenská herečka Danica Jurčová (35), která ve filmu režisérky Ireny Pavláskové Bestiář ztvárnila ústřední roli milenky Karla Rodena, nafotila kalendář. A Danica, která je považovaná za jednu z nejatraktivnějších slovenských hereček dokázala, že ani po čtyřech letech od premiéry filmu, neztratila nic ze svého sexappealu. Sama ale přiznává, že focení kalendáře, jehož výtěžek půjde na podporu dětského domova v Mariánských Lázních, bylo neobvykle akční.
04.10.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Danica Jurčová (5 článků) , Irena Pavlásková (24 článků) , Irena Karel (21 článků)

Herečka Danica Jurčová jako sexy motorkářka

 
Slovenská herečka Danica Jurčová (35) známá z filmu Bestiář se nechala vyfotit jako drsná motorkářka ve stylu sexy Marilyn Monroe. Během focení se jí lehce zdvihala sukně a při pózování s motorkou přiznala, že po silném stroji toužila v pubertě.
03.10.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (410 článků) , Danica Jurčová (5 článků)
« Předchozí 1 Další »