Články k osobnosti

Dana Morávková

  herečka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dana Morávková »
 

Morávková s Čenským jsou před kamerami nerozlučnou dvojicí, jinak se ale nevídají. Zabil by mě, tvrdí herečka

 
Ačkoli v soukromí spolu nikdy nic neměli, mezi herečkou Danou Morávkovou a jejím kolegou Janem Čenským to jiskří. A není se čemu divit, vždyť v rolích různých manželských dvojic se již řadu let objevují nejen před kamerou, ale i na divadelních prknech. Slavná dvojice v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jestli by se spolu snesla i mimo práci. 
07.08.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (193 článků) , Dana Morávková (709 článků)

Střípky z noční kolonády: bezstarostný Limberský, kterému hrozí osm let natvrdo, a NobodyListen pověšený na Honzovi Černém

 
Má to být svátek filmu, karlovarskému festivalu ale opět vévodí téměř nekončící večírky. Nedělní večer byl sice poklidnější, i tak to ale ve Varech žilo. A nejvíc v Public Interest, kde nechyběl ani Ben Cristovao či NobodyListen, jehož zájmu neunikl módní návrhář Honza Černý. Náročnou noc měli za sebou i Dana Morávková, která se redakci eXtra.cz svěřila, že se svým mužem Petrem Maláskem slaví třicáté výročí vztahu. Poslední noc ve Varech si užili i David Limberský s manželkou.
03.07.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Petr Malásek (129 článků) , David Limberský (133 článků) , Ben Cristovao (554 článků)

Chcete mít šťastné manželství? Sedněte na kolo, radí Dana Morávková

 
Vtipná, energická, pracovitá a stále půvabná – tak by se ve zkratce dala charakterizovat herečka Dana Morávková. V rozhovoru vyprávěla o svém domově plném hudby, zavzpomínala na oblíbené role i na své první krůčky po divadelních prknech. „Do divadla se utíkalo za krásou. A člověk se musí obklopovat krásnými věcmi, aby byl lepší,“ říká.
09.06.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků)

Trapas na červeném koberci ve Zlíně: Pergnerová a Morávková dorazily ve totožném pyžamu

 
Letošní ročník mezinárodní filmové přehlídky Zlín Film Festival se se svými návštěvníky rozloučí už ve středu. Jen tak se ale na něj nezapomene. Jak zachytili přítomní fotografové, na červený koberec dorazily ve stejném outfitu, připomínajícím pyžamo, herečka Dana Morávková (51) a moderátorka Tereza Pergnerová (48), která uvedla ve Zlíně i svou talk show s názvem Život je takovej.
07.06.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Tereza Pergnerová (543 článků)

Dana Morávková se proměnila v dračici: Na pódiu ukázala přitažlivé nožky

 
Herečce Daně Morávkové by padesát jedna let hádal málokdo. Během divadelního představení Bavič ukázala své přitažlivé nožky, kterými oslnila na pódiu. Dana na svůj věk vypadá opravdu skvěle a zřejmě se i dobře cítí, protože na akci rozdávala jeden úsměv za druhým. Oslnivé fotky poskytl web Herminapress.
30.03.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků)

Dana Morávková o synovi: Promluvila o jeho přítelkyni a sdělila, jaká bude tchyně

 
Herečka Dana Morávková (51) se musela smířit s tím, že její syn Petr (25) studuje v Anglii a tudíž moc času doma netráví. Díky moderním technologiím ale udržují pevný vztah. Na představení nové kolekce svých kabelek Dana promluvila pro redakci eXtra.cz o tom, jak hodnotí vztah svého syna s jeho partnerkou. 
26.03.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků)

Módní policie Anny Čmuchálkové: Jarní Morávková, stylová Partyšová a ležérní Batulková

 
O pořádné přivítání jara se postarala herečka Dana Morávková (51), která představila novou kolekci luxusních kabelek ELEGA. Na akci, která se uskutečnila v pražském butiku VIDDA fashion&living concept store, dorazily například herečky Dana Batulková (65), Iva Hüttnerová (74) nebo moderátorka Gabriela Partyšová (44). A všechny přítomné dámy vypadaly, že jsou svými oděvy i barevnými kombinacemi připraveny na jaro. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami v galerii.
23.03.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (392 článků) , Dana Morávková (709 článků) , Dana Batulková (329 článků) , Iva Hüttnerová (56 článků)

Hvězdné páry na Zpívání v dešti: Žilková vytáhla do společnosti Holomáče, Šporcl s Kratinou ukázali manželky i dcery

 
Slavné české osobnosti měly opět možnost vyvést své drahé polovičky za kulturou. V pražském divadle Hybernia se konala premiéra slavného muzikálu Zpívání v dešti, kterou si nenechala ujít celá řada známých tváří, mezi nimiž kromě redakce eXtra.cz nechyběla ani herečka Veronika Žilková s partnerem Josefem Holomáčem, Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem nebo například houslista Pavel Šporcl s rodinou. 
13.02.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (199 článků) , Dana Morávková (709 článků) , Petr Malásek (129 článků) , Veronika Morávková (14 článků)

Dana Morávková o Pavlovi: Je stejný kliďas jako můj muž, na Hradě nám ho všem přeju

 
Herečka Dana Morávková (51) ve volebním štábu generála Petra Pavla zářila od ucha k uchu, přestože ještě nevěděla, zda Pavel vyhraje. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, že byla jeho podporovatelkou od samého začátku. A zdůraznila, jaké jsou jeho nejlepší vlastnosti. 
29.01.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Petr Pavel (2490 článků)

Nový prezident Petr Pavel: Ve volebním štábu se objevili Slováčková, Mádl či Sokol

 
Do volebního štábu Petra Pavla přišla i řada českých celebrit, které přišly vyjádřit podporu generálovi osobně. Dorazili například Daniela Kolářová, Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem, Anna Slováčková, herec Ondřej Pavelka, sportovci Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou a spoustu dalších. Dění ve štábu monitoruje redakce eXtra.cz.
28.01.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (77 článků) , Dana Morávková (709 článků) , Daniela Kolářová (218 článků) , Lucie Šafářová (785 článků) , Tomáš Plekanec (601 článků) , Petr Malásek (129 článků) , Petr Pavel (2490 článků) , Anna Slováčková (246 článků) , Ondřej Pavelka (15 článků)

Petr Pavel má podporu Morávkové a Maláska: Pevný stisk a kouká se do očí, shodují se manželé

 
Petr Pavel má na své straně i řadu celebrit. Mezi jeho příznivce patří mimo jiné i Dana Morávková, která je známá z Ordinace v růžové zahradě. Ta dorazila po boku svého manžela Petra Maláska na generálovu akci do pražského Rock Café, kde nechyběla ani naše redakce. V rozhovoru pro eXtra.cz slavní manželé prozradili, čeho si na Pavlovi váží nejvíce, čím si je získal a kdy se jim dostal do povědomí.
11.01.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Petr Malásek (129 článků) , Petr Pavel (2490 článků) , Rock Rock (121 článků)

Hvězdy roztančily Vinohrady: Fialová v titěrných kraťáscích, Morávková létala vzduchem

 
Pražské Divadlo na Vinohradech doslova praskalo ve švech. Na pódiu se totiž společně objevila plejáda českých hvězd, které nazuly taneční střevíce, oblékly společenský šat a pustily se do do tance. Svými kreacemi dokázala dostat diváky do varu herečka Anna Fialová (27), která svým talentem vyrazila dech všem přítomným. Pozadu nezůstala ani herečka Dana Morávková (51), která se doslova proletěla vzduchem. Nechyběla u toho ani redakce eXtra.cz, když Dana se svým tanečním partnerem Danielem Jurčou předvedla zvedačku jako z "Hříšňáku".
24.10.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Anna Fialová (125 článků)

Dana Morávková přiznala výhru: Těší ji, když vidí fanynku s její kabelkou v klíně

 
Populární herečka Dana Morávková (51) se tento podzim chystá trávit v plném pracovním zápřahu. Před sebou má hned několik nových projektů, a když se zrovna nevěnuje natáčení, divadlu nebo tanci, vrhá se na navrhování kabelek. Je to ale běh na dlouhou trať, každá kolekce podle herečky vyžaduje až rok práce, což prozradila v tiskové zprávě, která byla poskytnuta redakci eXtra.cz.
05.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků)

Dana Morávková o první lásce svého syna: Mám z nich radost, říká hrdá maminka

 
Herečka Dana Morávková (51) se po 22 letech vrací k moderování pořadu Snídaně s Novou. Jejím parťákem se stane její herecký kolega z Ordinace Jan Čenský (61). TV Nova udělala velké změny ve vysílání ranního pořadu, teď se objeví na obrazovkách i o víkendech. Na představení nových moderátorů byla pozvána i redakce eXtra.cz, jíž herečka poskytla rozhovor. 
02.10.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (193 článků) , Dana Morávková (709 článků)

Velký návrat: Dana Morávková se po 28 letech vrací do Snídaně s Novou. S Čenským

 
Bylo jí teprve třiadvacet let, když v roce 1994 začala Dana Morávková (51) po boku tehdy zkušenějšího Libora Baselidese (58) moderovat dneska nejdéle vysílaný pořad televize Nova Snídaně s Novou. Po téměř třiceti letech se do něj zase vrací. Podle exkluzivních informací eXtra.cz přijala nabídku provázet víkendovou Snídaní, která se připravuje. A sekundovat jí bude její partner ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Jan Čenský (61). 
26.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (193 článků) , Dana Morávková (709 článků) , Libor Baselides (2 články)

Bude mít Dana Morávková konkurenci? Ohnivá kráska Romana Pavelková bude navrhovat kabelky

 
Bývalá modelka Romana Pavelková opět šokuje svou podnikavostí. Nejenže se nedávno spojila s českou značkou Oxybag kvůli charitě, ale také začíná navrhovat kabelky. Velkou milovnicí kabelek byla u nás vždy Dana Morávková, která má svou značku Elega. Tato firma oslovila i Romanu, výdělek z kabelek pak poputuje na dobrou věc.
14.09.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Romana Pavelková (202 článků)

Princezna i mrcha Dana Morávková: První líbačka s Vašutem málem skončila tragickou nehodou

 
Herečka Dana Morávková (50) bude pro české diváky navždy spjatá nejen s populárními seriály, ale hlavně svým účinkováním v českých pohádkách. Na svém kontě má nejen kladné role princezen, ale také řadu záporných rolí. Jednu z prvních pohádek natočila ještě jako náctiletá a od té doby už zůstala pohádkám pro děti věrná. V talk show 7 pádů Honzy Dědka promluvila o svém dospívání, prvním polibku a prozradila, proč její manžel Petr Malásek (58) nemá rád, když zpívá.
26.07.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Petr Malásek (129 článků) , Daniel Vašut (2 články)

Syn Dany Morávkové vyvedl do Varů svou lásku: Petr si ji pyšně vedl kolonádou

 
Syn herečky Dany Morávkové Petr již vylétl z hnízda a od rodičů se odstěhoval. Studuje prestižní školu ve Velké Británii, kde také tráví většinu svého času. V rodné zemi se příliš nezdržuje, ale pro příležitost karlovarského festivalu udělal výjimku. Do Varů vyvedl svou první lásku!
09.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků)

Hrdá máma Dana Morávková o synovi Petrovi: V Anglii bude promovat, čas letí, říká

 
Herečka Dana Morávková (50) a její manžel klavírista Petr Malásek (57) mají důvod k radosti. Jejich syn Petr (24) se v Česku kvůli studiu v Anglii objevuje velmi málo, a tak ho rodiče čas od času navštíví v zahraničí, kde s ním za pár měsíců oslaví i jeho životní úspěch, blíží se totiž jeho promoce. Morávková redakci eXtra.cz prozradila, co její syn studuje a zda ho život ve Velké Británii povahově nějakým způsobem ovlivnil.  
30.05.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (709 článků) , Petr Malásek (129 článků)

Hercům zase zavřeli divadla: Co teď bude dělat Morávková, Švandová, Heřmánek a spol.?

 
Hrát pro prázdný sál nebo s minimem herců na jevišti - noční můra každého divadla. A co teprve kumštýři! Karantény, covid a další opatření opět udeřily v plné síle, a tak se divadla zavírají jedno za druhým. A co naše jevištní hvězdy v čele s Danou Morávkovou (50), Janou Švandovou (74), Romanem Zachem (48) či Karlem Heřmánkem mladším (32), kterým právě zavřeli Divadlo Bez zábradlí?
26.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (264 článků) , Jana Švandová (258 článků) , Dana Morávková (709 článků) , Roman Zach (94 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »