Články k osobnosti

Dan Howard

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dan Howard »
 

V Ulici Cloverfield 10 se dějí děsivé věci, varuje John Goodman v novém traileru

 
Při premiéře dalšího dílu seriálu Živí mrtví byla odvysílána nová ukázka z mysteriózního sci-fi Ulice Cloverfield 10. Snímek z produkce J. J. Abramse režíruje Dan Trachtenberg, pro nějž je film celovečerním debutem. Tajemný trailer ukazuje Johna Goodmana (Howard) a dva mladé lidi v podání Mary Elizabeth Winstead a Johna Gallaghera, kteří pobývají ve sklepě a nesmí ven. Dívka, kterou údajně Howard zachránil před chemickým útokem, se rozhodne utéct a zjistí, že nahoře se začíná dít cosi nebezpečného. Na scénáři se spolupodílel Damien Chazelle, jehož drama Whiplash získalo tři Oscary. Film bude mít v českých kinech premiéru 7. dubna.
17.02.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: John Goodman (17 článků) , John Goodman (7 článků) , Damien Chazelle (2 články) , Mary Mara (331 článků) , Dan Howard (3 články) , Dan Gallagher (1 článek) , Mary Gallagher (1 článek) , Dan Gallagher (1 článek) , Dan Abrams (1 článek) , Dan Abrams (1 článek)

Ženich znásilnil nejlepší kamarádku nevěsty, ta jim pak měla jít za družičku

 
Mladá Britka (26) si za poslední rok a půl prožila doslova peklo. Když byla totiž na návštěvě u své nejlepší kamarádky April Broadgate (26), znásilnil ji kamarádčin přítel, armádní důstojník Daniel Howard (29). Po traumatizujícím zážitku přišla mladá žena rázem i o nejlepší kamarádku, která jejímu nařčení nevěřila. Dokonce jí později nabízela, aby se stala na svatbě s násilníkem její družičkou.
20.09.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Dan Howard (3 články)

Atraktivní zlepšováky do Skyrimu přímo od vývojářů

 
Nejenom Dan Vávra měl ke Skyrimu nějakou tu připomínku, respektive řadu připomínek. Každý z vás, dokonce i ti, kterým se hra ve výsledku neskutečně líbila a bavila je, mají v hlavě spoustu námětů a strašně rádi by je ve hře viděli. A samotní vývojáři z Bethesdy na tom nejsou jinak. Jak ale vysvětluje Todd Howard v poněkud pompézní, ale rozhodně zajímavé přednášce...
09.02.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Howard (3 články)
« Předchozí 1 Další »