Články k osobnosti

Dalibor Janda

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dalibor Janda »
 

TOP 7 nezapomenutelných filmových rolí Josefa Abrháma: V nejzásadnějších dílech si zahrál po boku Šafránkové

 
Ve věku 82 let zemřel v pondělí vpodvečer jeden z nejpopulárnějších českých herců Josef Abrhám. Legenda kinematogafie po sobě zanechala výrazný odkaz v podobě desítek filmových rolí. Do srdcí českých diváků se například zapsal jako dragoun Rudi Macháček, třídní Janda nebo třeba nezapomenutelný číšník Dalibor Vrána. Připomeňte si Abrhámovy nejvýraznější role, které pravděpodobně budou znát i následující generace, jež přijdou po hercově smrti. 
17.05.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (297 článků) , Dalibor Janda (251 článků) , Josef Vrána (3 články)

Tomáš Gottlieb je na tom špatně: Podpořit ho přišly plejády známých tváří

 
Celá plejáda hvězd se sešla na společenské akci, která se konala v pražském podniku KU klub & bar. Událost byla uspořádána pro podporu prvního manažera zpěvačky Ivety Bartošové  (†48) Tomáše Gottlieba (72), který je v umělém spánku a jeho stav je velmi kritický. Naše celebrity měly zase jednou možnost se pořádně vyřádit. Na party kromě zpěváka Dalibora Jandy (72) s dcerou Jiřinou (33) dorazila i herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (58), zpěvačka  Heidi Janků (59) či herec Jiří Krampol (83). A eXtra.cz bylo samozřejmě u toho.
03.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (358 článků) , Jiří Krampol (993 článků) , Iveta Bartošová (6949 článků) , Dalibor Janda (251 článků) , Heidi Janků (634 článků) , Tomáš Janda (35 článků)

Dalibor Janda vyrazil na party s dcerou: Večer zakončil ve spárech policistů

 
Jednou za čas si zpěvák Dalibor Janda (69) odběhne vyhodit z kopýtka a hned se dostane do nepříjemností. Známý hudebník vyrazil ve společnosti své dcery Jiřiny Jandové (33) na benefiční akci do pražského podniku KU klub & bar, ve kterém se sešla celá plejáda slavných osobností a redakce eXtra.cz nemohla chybět. Bohužel ale večer nezakončil zrovna šťastně. 
02.04.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků) , Jiřina Jandová (24 článků)

Dalibor Janda se tvrdě opřel do kolegů: Mají prachy a řeknou si o covid dávky? Jsou to ubožáci!

 
Ačkoli se zpěvák Dalibor Janda (69) musí ze zdravotních důvodů šetřit a dávat na sebe pozor, rád občas zajde do společnosti trochu si povyrazit. Zvlášť když jako umělec trávil v době covidové moře času doma. Tentokrát se slavný hudebník objevil v pražském KU klubu na večírku "Lepší zítřky", kam dorazil ve společnosti své dcery Jiřiny (33). I když byl ve velmi dobrém rozmaru, v rozhovoru pro eXtra.cz řekl pěkně od plic, co si myslí o hudebnících, kteří během lockdownu požádali o finanční příspěvek, ačkoli to mnozí z nich vůbec nepotřebovali. 
01.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Divoká benefice pro Tomáše Gottlieba plná hvězd: Dalibor Janda měl problém s policií!

 
V úterý se v pražském KU baru sešla řada celebrit na benefiční akci pro manažera Tomáše Gottlieba (72), který je ve vážném stavu v nemocnici. Pro Dalibora Jandu (69) má ale přátelská sešlost nepříjemnou dohru! Na místě musel řešit svůj přešlap s policií.
30.03.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků) , Tomáš Janda (35 článků)

Dalibor Janda slaví 69. narozeniny: Minulý rok se po infarktu znovu narodil!

 
21. března, tedy na první jarní den, slaví narozeniny známý zpěvák Dalibor Janda. Přestože je mu podle kalendáře 69 let, dalo by se říct, že jsou zároveň i jeho prvními - minulý rok se totiž podruhé narodil, když překonal vážný infarkt.
21.03.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Trpké vzpomínky Jandy na Gotta (†80): Udělal to všem!

 
Jméno Karel Gott (†80) je v poslední době skloňováno čím dál častěji. Tentokrát ovšem není prostředkem k upoutání mediální pozornosti, kterou mermomocí vyžaduje jeho tchán Timo Tolkki (55), nýbrž figuruje v ne příliš lichotivých vzpomínkách zpěváka Dalibora Jandy (68).
22.02.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6684 článků) , Timo Tolkki (175 článků) , Dalibor Janda (251 článků)

Vnadná Krejčíková o intimním tématu: „Kolikrát?“ zeptal se překvapený Dalibor Janda

 
Aneta Krejčíková (30), která se proslavila rolí vnadné Gábiny v seriálu Ulice, promluvila v pořadu Honzy Dědka o velmi intimním tématu. Divákům i přítomným v sále vyrazila dech, Dalibor Janda (68) jí pak položil všetečnou otázku.
20.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (300 článků) , Dalibor Janda (251 článků)

Zpěvák Dalibor Janda (68) promluvil o srdečním kolapsu: Přivolal si ho sám!

 
Všechny vyděsilo, když Dalibor Janda (68) skončil na koronárním oddělení a nevypadalo to s ním vůbec dobře. Naštěstí se zpěvák z nejdříve děsivých prognóz vysekal. A nyní, rok po kolapsu, přiznal, že si svůj osudový den s infarktem tak nějak sám napsal...
18.01.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Dalibor Janda o setkáních se smrtí: Žena říká, že jsem si napsal osud

 
Do dnešního vydání oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kterou vysílá TV Prima, dorazil také populární zpěvák Dalibor Janda, jenž se rozpovídal o tom, kolikrát v životě byl v přímém ohrožení života. A ukazuje se, že "žít jako kaskadér" jsou slova, která se do jednoho z jeho největších hitů nedostala náhodou. Podívejte se na video od TV Prima.
18.01.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Dalibor Janda (68) po roce od boje o život: Infarkt si sám přivolal

 
Všechny vyděsilo, když Dalibor Janda (68) skončil na koronárním oddělení a nevypadalo to s ním vůbec dobře. Naštěstí se zpěvák z nejdříve děsivých prognóz vysekal. A nyní, rok po kolapsu, přiznal, že si svůj osudový den s infarktem tak nějak sám napsal...
18.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Dalibor Janda: Kolegovo vyjádření mu vyrazilo dech

 
Všechno zlé je pro něco dobré! Zpěvák Dalibor Janda (68) prodělal letos v lednu srdeční kolaps, třikrát ho oživovali a na poslední chvíli doslova utekl hrobníkovi z lopaty. Když se však nedávno objevil v Divadle Horní Počernice, všichni byli překvapeni, jak mu to sekne. „Máš postavu jako třicetiletej. A ty bicepsy!“ pochválila trojnásobného Zlatého slavíka zpěvačka Michaela Linková. Mnohem víc však Dalibora šokovala slova jeho mladšího kolegy.
16.12.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Linková (1 článek) , Dalibor Janda (251 článků)

Jak Dalibor Janda vypadá po infarktu a třech oživováních: Fanynky jsou z něj celé pryč

 
Dalibor Janda (68) se na začátku roku podruhé narodil, když ho postihl infarkt a zdravotníci měli plné ruce práce s tím, aby ho udrželi mezi živými. „V sanitce mě třikrát oživovali,“ prozradil eXtra.cz. Možná i na oslavu toho, že se ze všeho vylízal, teď vydal nové cédéčko Moment a vystupuje ve dvou videoklipech k songům z desky. Podle fanynek vypadá lépe než zamlada, což ho sice těší, když to slyší, ale stejně ho trápí, co se kolem něj děje.
30.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

„Hyeny proti Zemanovi. Dělat umělce není povinnost.” Dalibor Janda ostře vzkazuje

 
„Hyenismus některých lidí, to je strašný. Jak to zpívá Petr Janda – Já, já, já, jenom já. Nezajímá je, jestli někdo umře na koronavirus. A směrem k prezidentovi, to je ta samá písnička,“ vrací se k tomu, co se dělo kolem Miloše Zemana legendární zpěvák Dalibor Janda. Vysvětlil, co si myslí o nedodržování proticovidových opatření i proč zrušil do konce roku všechny koncerty. Prozradil také, že během pandemie pracoval na nové desce, která nedávno vyšla. Vyjádřil se i ke Green Dealu a ptá se, proč vozíme přes celou Evropu potraviny, které můžeme vypěstovat i u nás. Na závěr se pak zamyslel nad budoucností umělců.
25.11.2021 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (851 článků) , Dalibor Janda (251 článků) , Petr Janda (851 článků) , Miloš Zeman (27280 článků) , Petr Janda (393 článků)

Třikrát mě oživovali. Už nemám chuť žít jako kaskadér, říká Dalibor Janda

 
Dalibor Janda (68) se letos, jak sám říká, třikrát podíval „tam nahoru“. Poté, co se mu ucpala tepna, museli ho opakovaně oživovat. Nyní je zpět a chce dokončit své tour 40 let na profi scéně. Stejné jubileum slaví zpěvák tento rok i s manželkou. Přehodnotil svůj život a už prý nemá chuť žít jako kaskadér.
14.11.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Dalibor Janda ke covidu: Jedni přijdou na koncert s rouškou, jiní ji nemají. A pak...

 
„Nevíme, jak to dopadne,“ tak shrnuje aktuální náladu a nejistoty v kultuře zpěvák a skladatel Dalibor Janda. Obává se, aby plánované koncerty nemusely být kvůli restrikcím už poněkolikáté zrušeny. Již nyní lze na kulturních akcích cítit zvláštní atmosféru. „Lidé mají docela strach na koncerty chodit,“ podotýká zpěvák pro XTV.cz a vysvětluje, proč tomu tak je.
12.11.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Volby a celebrity: Obrana i znechucení Babišem a nedůvěra. Co říkají Marek Ztracený, Dalibor Janda a další

 
Volby už jsou za námi, nyní zbývá sečíst všechny hlasy a bude jasno o naší budoucnosti pro další čtyři roky. Co eXtra.cz řekly celebrity, koho volily a jak vidí budoucnost České republiky?
09.10.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků) , Marek Ztracený (372 článků) , Marek Janda (9 článků)

Beru politiku jako zábavný pořad, říká zpěvák Dalibor Janda

 
Dalibor Janda (68) nedávno zavítal na oslavu 50. narozenin producenta a muzikanta Pavla Plecháče, která se konala v botelu v centru Prahy. Zpěvák si okamžitě vzpomněl na oslavu svých padesátin, protože je slavil také na lodi.
14.08.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Hurikán Dalibor Janda (68) po srdeční příhodě: Připustil problém s psychikou!

 
Když ho v lednu postihl infarkt a následně musel Dalibor Janda (68) podstoupit dvě náročné operace, vyděsil tím fanoušky, rodinu a koneckonců i sám sebe. Zpěvák se ale postupně zotavil, oklepal a už zase koncertuje. A přestože na těle žádné následky necítí, s psychikou mu to přece jen zahýbalo.
31.07.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)

Utekl hrobníkovi z lopaty. Hurikán Dalibor Janda zhubl sedm kilo a takhle teď vypadá

 
Před půl rokem prožíval nejtěžší životní období, kdy mu šlo o život. Nyní už je Dalibor Janda  (68) opět ve formě. Ba dokonce je na tom fyzicky lépe než před srdeční příhodou, kvůli které musel podstoupit dva náročné operační zákroky. „Cítím se velmi dobře, ale ten zážitek je stále ve mně. Člověk si říká, proč k tomu došlo, když jsem nekouřil, nepil a žil poměrně zdravě,“ svěřil se Super.cz Janda na oslavě narozenin kamaráda Pavla Plecháče.
29.07.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (251 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »