Články k osobnosti

Daisy Lowe

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Daisy Lowe »
 

Vdovec po Peaches Geldof předávkované heroinem si začal s nevlastní dcerou Gwen Stefani

 
Dlouho se spekulovalo, s kým to muzikant a vdovec po modelce a novinářce Peaches Geldof Thomas Cohen dá v budoucnu dohromady. S rodinou své zesnulé ženy totiž i po její smrti udržoval blízké vztahy a dokonce s nimi jezdil na společné dovolené, kde se zdálo, že má hodně blízko k její mladší sestře Lily Hutchence. Nyní je ale jasné, že se v jeho srdci usídlil někdo jiný - šestadvacetiletá modelka Daisy Lowe.
21.01.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (122 článků) , Peaches Geldof (47 článků) , Daisy Lowe (8 článků) , Daisy Lowe (1 článek) , Stefani Cohen (1 článek)

Minulý týden byla na přehlídce krev a mlíko. Teď má na dráždivém aktu propadlé břicho

 
Muzikantská dceruška anglických hudebníků Gavina Rossdala a Pearl Lowe s krásným jménem Daisy nedělá kolem svlékání žádné přehnané cavyky. Odhalovala se dokonce už i v kalendáři Pirelli, a tak je pro ni třeba taková kampaň pro prádlo Agent Provocateur či akt na kapotě kabrioletu procházkou růžovým sadem.
10.04.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lowe (8 článků)

Dcera muzikantů hvězdou přehlídky: Byla plnější než ostatní modelky, a jak jí to slušelo!

 
Není prototypem dnešních modelek, o to milejším byla na čtvrteční charitativní přehlídce v Londýně osvěžením. Šestadvacetiletá Angličanka Daisy Lowe ale rozhodně není v této branži žádným pozdně objeveným nováčkem. A i když by se u ní s ohledem na muzikální geny po rodičích dala čekat spíš pěvecká kariéra, s jejími 178 centimetry už se procházela po přehlídkových molech takových značek a návrhářů jako Chanel, Vivienne Westwood, Agent Provocateur či Burberry.
22.03.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (45 článků) , Daisy Lowe (8 článků)

Švédská hvězda kultovní trilogie pózovala na červeném koberci s flekatým obličejem

 
Britský návrhář Christopher Kane měl na své pondělní přehlídce hvězdnou účast. O jeho nejnovější kolekci představenou v rámci londýnského týdne módy projevila zájem například Salma Hayek s manželem Francoisem-Henrim Pinaultem, dále modelky Daisy Lowe, Pixie Geldof nebo moderátorka Alexa Chung. Nejvíce pozornosti si však pro sebe ukrojila švédská herečka Noomi Rapace, a to z jediného důvodu - kvůli flekům na tváři.
24.02.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (235 článků) , Alexa Chung (9 článků) , Noomi Rapace (5 článků) , Daisy Lowe (8 článků) , Francois Pinault (15 článků)

Na vyhlášení Muže roku dvěma slavným ženám málem vypadla ňadra. Chtěly někoho klofnout?

 
Ve slavné budově londýnské Královské opery se v úterý večer uskutečnilo vyhlašování Muže roku pánského magazínu GQ. Na uznávané události se objevila řada slavných tváří, mezi nimiž nechyběly nádherné ženy v proklatě sexy róbách. Hloubkou dekoltu ale tentokrát vítězila šestadvacetiletá zpěvačka Jessie J a jeho nápaditým řešením naopak modelka Daisy Lowe. Troufly byste si, dámy, na jejich modely?
03.09.2014 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lowe (8 článků)

Sexbomba Daisy Lowe se svlékla pro Playboy. Koukněte!

 
 Daisy Lowe se VŮBEC NESTYDÍ
15.08.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lowe (8 článků)

Modelky se svlékly pro Pirelli kalendář

 
Modelky Lily Cole, Daisy Lowe a Miranda Kerr fotily v Brazílii nahé snímky pro nový kalendář značky Pirelli určený pouze pro vybrané VIP osoby. foto: profimedia.cz
27.11.2009 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (337 článků) , Lily Cole (15 článků) , Daisy Lowe (8 článků)

Sexy modelky se svlékly pro kalendář Pirelli

 
VIDEO: Fanoušci kalendáře Pirelli se mají na co těšit. Pro vydání dalšího ročníku totiž pózovaly sexy modelky jako Miranda Kerr, Lily Cole nebo Daisy Lowe nahoře bez!
19.06.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (337 článků) , Lily Cole (15 článků) , Daisy Lowe (8 článků)
« Předchozí 1 Další »