Články k osobnosti

Cynthia Nixon

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Cynthia Nixon »
 

Herečky chtějí natočit Sex ve městě 3: Kim by v roli Samanthy nahradila Sharon Stone

 
Tři ze čtyř hlavních protagonistek oblíbeného seriálu Sex ve městě se stále nechtějí vzdát možnosti, že bude natočen i třetí film. Silně proti je jen představitelka Samanthy, Kim Cattrall (64), jež totiž nesnáší Sarah Jessiku Parker (55), která hraje hlavní postavu Carrie. Cynthia Nixon (54), seriálová Miranda, ale přišla s nápadem, že by si Samanthu mohla zahrát Sharon Stone (62).
24.09.2020 22:16 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (287 článků) , Kim Cattrall (84 článků) , Cynthia Nixon (44 článků)

Miranda ze Sexu ve městě slaví 54. narozeniny: Z vášnivé zrzky je vrásčitá politička

 
Herečka Cynthia Nixon dnes slaví své 54. narozeniny a lidé si ji pamatují hlavně jako půvabnou zrzku Mirandu z legendárního seriálu Sexu ve městě. Bohužel doby, kdy americká herečka vypadala jako žhavá Miranda, dávno odvál čas. Věk nikdo nezastaví a na své roky vypadá Cynthia Nixon velmi dobře. Na druhou stranu roli nespoutané Mirandy dychtící po mužích by s takovým vzhledem hrát asi nemohla.
09.04.2020 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Zemřela herečka Lynn Cohen: V seriálu Sex ve městě hrála hospodyni Magdu

 
Fanoušci seriálu a filmů Sex ve městě truchlí - ve věku 82 let zemřela herečka Lynn Cohen, která ztvárnila roli chůvy a hospodyně Magdy. Na obrazovkách se nejvíce objevovala po boku Cynthie Nixon (53), jež hrála právničku Mirandu.
15.02.2020 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků) , Lynn Cohen (2 články)

Představitelka Mirandy ze Sexu ve městě ukázala otce svého dítěte: Je to kolega a gay

 
Zrzka ze Sexu ve městě Cynthia Nixon (53) ukázala fanouškům otce svého osmiletého syna Maxe. S tím nežije, chlapce vychovává se svou partnerkou Christinou Marinoni (52).
04.11.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků) , Max Max (95 článků)

Cynthia 52) ze Sexu ve městě: V politice Miranda narazila!

 
Ševče, drž se svého kopyta! To si možná už uvědomila i americká herečka Cynthia Nixon (52), která se rozhodla fušovat do politiky.
20.09.2018 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Cynthia Nixon definitivně ztratila možnost stát se guvernérkou státu New York

 
Herečka Cynthia Nixon se postavila v rámci demokratických primárek proti současnému guvernérovi státu New York Andrewovi Cuomovi. Chtěla ho v příštím úředním období nahradit. Jenže demokrati opět pošlou Cuoma do souboje s republikánským kandidátem Markem Molinarem.
17.09.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Hvězda seriálu Sex ve městě Cynthia Nixon představila světu transgender syna Samuela

 
Herečka Cynthia Nixon, jež hodlá kandidovat na guvernérku státu New York za demokraty, o víkendu oznámila, že je hrdá na svého jednadvacetiletého syna Samuela. Ten se narodil jako Samantha, protože měl ženské tělo. Teprve po letech se zjistilo, že se cítí být mužem a stal se z něj Samuel. Hvězda seriálu Sex ve městě ho má s bývalým manželem Dannym Mozesem.
25.06.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků) , Samantha York (6 článků) , Samantha Samantha (90 článků)

Miranda ze Sexu ve městě: Odpromovala jí dcera, z níž se stal syn

 
Své soukromí si pečlivě střeží, přesto Cynthia Nixon (52) alias Miranda ze Sexu ve městě nechá fanoušky čas od času nakouknout pod »rodinnou pokličku«. Naposledy na sociální síť Instagram pogratulovala k úspěšné promoci svému synovi Samuelovi.
24.06.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Hvězda seriálu Sex ve městě míří do politiky: Chce být guvernérkou New Yorku

 
Jako Miranda v seriálu Sex ve městě se herečka Cynthia Nixon (51) rvala za práva svých klientů a něco podobného se chystá dělat i v reálném životě. Herectví totiž mění za politickou kariéru!
21.03.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Miranda ze Sexu ve městě chce být guvernérkou státu New York

 
Herečka Cynthia Nixon je známá především rolí právničky Mirandy Hobbes ze Sexu ve městě. Newyorčankou však nebyla jen před filmovou kamerou, je jí tělem i duší od narození také v soukromí. A protože je rovněž politickou aktivistkou, rozhodla se usilovat o úřad guvernérky státu New York. Před volbami se její slavnou podporovatelkou stala Kristin Davis, s níž se potkala v Sexu ve městě jako s Charlottou York.
21.03.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků) , Cynthia Nixon (44 článků)

Fanoušci seriálu Sex ve městě můžou mít radost: Natočí se třetí film!

 
Byly vtipné, krásné a bavily nás několik sérií. Půvabná Sarah Jessica Parker se jako novinářka Carrie Bradshaw opět objeví v Sexu ve městě. A s ní zrzavá Cynthia Nixon v roli přísné právničky Mirady, Kim Cattrall jako poživačná Samantha Jones a Kristin Davis jako trošku naivní Charlotte.
28.12.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (84 článků) , Kristin Davis (28 článků) , Cynthia Nixon (44 článků) , Jessica Parker (188 článků) , Carrie Bradshaw (68 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Charlotte Jones (4 články) , Samantha Samantha (90 článků)

Fanoušky nešokuje jenom partnerka Mirandy: Tuhle ženu že má za manželku Hugh Jackman?

 
Zatímco některé hvězdy prohánějí sukně (nebo poklopce) a nikdo jim není dost dobrý, existují naštěstí i páry, které mají stabilní vztah a jsou spolu šťasté mnoho let. Jedním z nich je herečka ze Sexu ve městě Cynthia Nixon (50) s manželkou Christine Marinoni nebo Hugh Jackman se svou o 13 let starší manželkou Deborrou-Lee Furness (61).
15.12.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Jackman (183 článků) , Cynthia Nixon (44 článků) , Christine Lee (1 článek)

MIRANDA ZE SEXU VE MĚSTĚ UKÁZALA MANŽELKU: Fanoušci nechápou, že si někoho takového vzala!

 
Cynthia Nixon (50) neboli Miranda ze seriálu Sex ve městě byla rajcovní zrzkou, která střídala chlapy jak na běžícím pásu. Později potkala číšníka Stevea, se kterým založila rodinu. V soukromém životě má ale Miranda manželku Christine Marinoni a je zamilovaná až po uši. Někteří fanoušci ale tvrdí, že se k sobě nehodí a Miranda má na víc. Co myslíte?
14.12.2016 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Cynthia Nixon: V Sexu ve městě jsem musela být nepřirozeně hubená

 
Herečka Cynthia Nixon je velkou fanynkou seriálu Girls, kterou vytvořila herečka Lena Dunham. Padesátiletá Newyorčanka sama vzešla ze seriálu jako právnička Miranda Hobbes. V Sexu ve městě jsme ji vídali několik sezón a ona na to období nevzpomíná vždy s nadšením. Třeba seriál Girls jí přijde mnohem lepší, protože hlavní hrdinky nemusejí být pořád vyzáblé a v každém záběru vypadat dokonale. Což ona v Sexu ve městě prý musela od první do poslední klapky.
30.11.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků) , Lena Dunham (16 článků)

Miranda ze Sexu ve městě neuvěřitelně sešla! Rajcovní zrzka zmizela pod igelitkou z nákupu!

 
V seriálu Sex ve městě byla Cynthia Nixon rajcovní zrzka Miranda. Chytrá právnička, která se s ničím nepárala, ale taky si uměla pořádně užívat. Nedávno ji fotografové znovu nachytali v New Yorku, ale tentokrát na sexy zrzku zapomeňte.
24.06.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Hvězda Sexu ve městě ráda jezdí metrem s obyčejnými Newyorčany

 
Herečka Cynthia Nixon žijící v New Yorku rozhodně není žádnou marnivou celebritou závislou na limuzínách. Naopak jezdí metrem a městskou hromadnou dopravou jako ti nejobyčejnější občasné města. Při sezení v metru pozoruje lidi. A přestože ji často poznají, nikdo ji neobtěžuje.
30.09.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Muži vs. ženy: Kdo je sexuálně pružnější?!

 
Není snad slavné ženy, která by neměla za sebou milostný poměr také se ženami. Angelina Jolie, Cara Delevingne, Amber Heard či Cynthia Nixon jsou jen několika z mnoha slavných žen, které žily či žijí ve vztahu s ženami i muži. Podle vědců z Indiany je to proto, že ženská sexualita je mnohem pružnější a ženy jsou jaksi flexisexuální. Bisexualita je u nich mnohem běžnější než u mužů, kteří se striktněji vyhraňují buď jako heterosexuálové, nebo jako homosexuálové.
26.08.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2215 článků) , Cynthia Nixon (44 článků) , Amber Heard (168 článků) , Cara Delevingne (226 článků)

Miranda ze Sexu ve městě: Bisexualita je především ženská záležitost

 
Herečka Cynthia Nixon žila patnáct let se svým učitelem Dannym Mozesem, s nímž má dvě děti. V roce 2004 se zamilovala do umělkyně Christine Marinoni a uvědomila si, že je plně bisexuální. To, že se nejednalo o úlet, dokazuje mimo jiné tím, že je s ní po jedenácti letech stále šťastná a před třemi roky se dokonce vzaly. Hvězda seriálu Sex ve městě v rozhovoru vyjádřila domnění, že je však bisexualita spíš věcí žen než mužů.
27.07.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Vybouchla jako papiňák! Z rozzuřené Cynthie Nixon alias Mirandy ze Sexu ve městě se stává despotická kreatura

 
Každý si americkou herečku Cynthii Nixon (48) pamatuje jako usměvavou právničku Mirandu z kultovního seriálu Sex ve městě. Nedávno ale slavná hvězda ukázala svou pravou, o trochu agresivnější "tvář":http://www.extra.cz/to-je-trochu-desive-podivejte-se-jakou-strasidelnou-tvar-maji-vase-oblibene-filmy.
16.10.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)

Kam zmizel její glanc? Z Mirandy ze Sexu ve městě je ztrhaná ošklivka

 
Ještě před pár lety zářila herečka Cynthia Nixon jako jedna ze čtveřice šarmantních hrdinek Sexu ve městě. Dnes ovšem vypadá jako vyžilá stárnoucí žena.
15.10.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »