Články k osobnosti

Craig Robinson

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Craig Robinson »
 

Jak vznikla Apokalypsa v Hollywoodu

 
Je jich šest a společně natočili komedii, v níž všichni hrají sami sebe. James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride a Craig Robinson. Rogen společně s Evanem Goldbergem navíc napsali scénář a poprvé se také postavili za kameru jako režiséři. Je z toho Apokalypsa v Hollywoodu.
10.11.2013 10:46 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (101 článků) , Jonah Hill (16 článků) , Seth Rogen (29 článků) , Jay Baruchel (2 články) , Craig Robinson (2 články) , Danny Goldberg (1 článek)

Filmové premiéry: Enderova hra, Velká nádhera, Ptačí úlet, Hoteliér a Apokalypsa v Hollywoodu

 
Enderova hra je výpravná sci-fi podle slavné stejnojmenné knihy. V prostředí vysoké smetánky podmanivého Říma se odehrává Velká nádhera. Odstranit krůty ze svátečního stolu Dne díkůvzdání, to je ambiciózní plán dvou krocanů v animovaném filmu Ptačí úlet. Režisér Josef Abrhám natočil dokument Hoteliér, v němž Jan Kačer po letech znova zkouší titulní divadelní hru. James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride a Craig Robinson hrají sami sebe v komedii Apokalypsa v Holyywoodu.
31.10.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (101 článků) , Josef Abrhám (199 článků) , Jonah Hill (16 článků) , Jan Kačer (120 článků) , Seth Rogen (29 článků) , Jay Baruchel (2 články) , Craig Robinson (2 články)
« Předchozí 1 Další »